Jump to content

Za Bacida


Recommended Posts

nisam neki sakupljac postova ali me interesuje zasto moj broj postova stoji uvek na istoj brojci a redovno sam ukljucen u rad foruma pitanje za moderatore Unapred hvala

 

Dozvoli da ti kazem pre nego sto se ukljuci neko od moderatora i dobijes detaljno objasnjenje, u mnogim topicima se nedobijaju postovi, tipa obavestenja, oglasi itd...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

a moze i za gorana billya, janeta, zasto se svima ne brisu postovi ako  nemaju veze sa temom ili nisu konstruktivni? kao na primer ovde  https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=4901&page=3      , Konkretno mislim na VladuBG. vlado nemoj da se ljutis na mene, nista licno nema protiv nikoga ovde, nego me samo ovi nazovi moderatori nerviraju jerr diskriminisu pojedine ljude. Nadam se da ce nadalje biti ni po babu ni po stricevima. Pozdravlja vas Arandjel

Link to comment
Share on other sites

a moze i za gorana billya, janeta, zasto se svima ne brisu postovi ako  nemaju veze sa temom ili nisu konstruktivni? kao na primer ovde  https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=4901&page=3      , Konkretno mislim na VladuBG. vlado nemoj da se ljutis na mene, nista licno nema protiv nikoga ovde, nego me samo ovi nazovi moderatori nerviraju jerr diskriminisu pojedine ljude. Nadam se da ce nadalje biti ni po babu ni po stricevima. Pozdravlja vas Arandjel

Znaci da bi sad trebao tebi da obrisem post,u temi Za Bacida ti postavljas pitanje Janetu i meni?!

Link to comment
Share on other sites

Ja jos nisam skontao u cemu je fora sa tim postovima jel se nesto dobija kad se toliko pise o prikupljanju postova stvarno ne kontam?Satrase se ljudi oko postova te ovaj skuplja,ovom se ne racuna,onaj se buni daj neko neka napise u cemu je fora?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako sam i mislio ali bilo mi cudno to svo naganjanje oko postova pa reko sta je toliko bitno imati gomilu koji su napisani,a ni sam autor ne zna sta hoce da kaze.Ja bih predlozio da kad se neko nalupeta u postu onako posteno,a ima toga podosta da se to izbrise jer bar meni kvari citavu temu sa kvalitetnim postovima koji imaju dobar savet i otkriju grske nekih u koriscenju hrane,pribora...

Sto se mene tice respekt ostalih kolega mozes zasluziti iskljucivo svojim rezultatima i kad nesto napises onda ima tezinu i ozbiljno znacenje.Broj postova bez rezultata i pisanja na osnovu istih ne vrede ama bas nista. :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

da mi je neko rekao da pecaros moze da prati na kompjuteru ko fura postove i da se zali adminima na to nebi mu verovao 100% :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:  o boze.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Ako je moguce da se postovi u oglasima koji nisu zakljucani, ili obrisu ili pozakljucavaju.

Neki odredjen oglas ili uopsteno pitas?

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

za bacida -pojavila mi se blokada na pp prema nekim korisnicima posto ja nikoga nisam blokirao a nadam se da nisu ni mene culi smo se mail-om interesuje me sta se desava .unapred hvala ....

Link to comment
Share on other sites

ma ne ljutim,nego kad obises neki post moras bar neki znak da ostavis. Slovo,broj,znak.... u stvari ja samo tako znam da obrisem mozda postoji i neki drugi nacin ali ja ne znam

Vlado to sam i ja primetio dasi puno svojih postova u mojim otvorenim topicima isto tako izbrisao!Nevidim neku svrhu pisati pa brisati i ostaviti Slovo a ili tacku jer to niti estecki ne izgleda a nije ni drugarski.Ako nesto napises onda stoj iza svog posta jer ovako je tvoj braca po vulkanovaci u nezgodnoj situaciji dali date uvredi i brise post ili sa tobom i dalje pije plum!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...