Jump to content

Fazanerija Ub


Recommended Posts

Da li je neko pecao zadnjih dana na Ubu, da li radi i kako??? Planiram nedelju pa da se informisem!!!

Bili na pecanju u nedelju,riba radi solidno za ovo doba godine... preko 25kom ;) :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Znas Doco kad pitas nekog sta je uzimala a on ti kaze boilu ili kukuruz . pa ja bi mu glavu otkino ko da je neka mudrolija reci sta je uzimala . ;)
dao si odgovor na mudrolijin kukuruz i mudrolijinu boilu, :fool: :fool: :fool:
Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da me razumete pogresno!!! Ja sam prezadovoljan dosadasnjim radom, nacinom pecanja i svim onim sto pruza ovaj revir!!! Samo ne zelim da mi se desi da kad dodjem na jezero, posle desetak teskih dana na poslu, pored mene u boksu sedi neko sa kim cu se svadjati!!!! Hvala na odgovoru!!!
Link to comment
Share on other sites

Na kojoj si poziciji upecao 24 komada.Gomatami keze da je riba generalno lose radila a 24 komada je dosta i u sezoni a kamoli u Martu.Dalije jos neka pozicija dala dosta ribe ili je bilo mrsavo,cestitam na tolkom ulovu u martu
Link to comment
Share on other sites

Ok, kako god.

 

Ko veruje - veruje, ko ne veruje neka dodje da peca sa nama. Bas cu sutra da se vidim sa ekipom i da vidim da li ce da se sloze da objavim statistiku. Pecali su od 6 - 17,30. Evidentiran svaki ulov + mamac.

 

@Vlada7

 

Jel' sam lagio za bilo sta do sada na forumu? :)

Link to comment
Share on other sites

Odoh sad da ti bacim dzak starog kukuruza na mesto sto si tezervisao ... :) :) :)

Joj ala si kvaran,ma opušteno svi ste vi tamo jako dobri ljudi i to mi je super kod vas. Dolazim danas na jezero pa se vidimo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...