Jump to content

Jezero Okno - Fazanerija Ub


Gomatami

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jos jednan info, da li treba da se najavljuje dan dva ribocuvaru( 0643509678 Boban cuvar.-ovaj br sam nasao medju postovima).. i na sta se najvise peca, kukuruz ili boilu? Prvi put dolazim..pa da ne skitam previse

Edited by Ekran
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Kolege da li mi neko moze reci koja pravila vaze na jezeru? Koja je cena dnevne dozvole i kakva je situacija sa belom ribom, jer isao bih sa zenom i decom, pa da se tatino me3zimce zanima malo. :D

Link to comment
Share on other sites

Peca se na 3 stapa, ali da na njih dodas jos 1-2 za dete, cuvar ti sigurno nece braniti ( naravno pitas ). Moze i bez rod-poda, moze i na hranilice, moze i na zive mamce. Ima puno krupne babuske tako da je za decu extra. Peca se od 6.00, ali mozes i ranije da dodjes i ostajes do 19-20.00 casova. Dozvola je 600 dinara. Za decu koja vole pecanje je extra. Trava je pokosena, jedino sto nema je hlad. Restoran radi od 09.00 i ima sve.
Link to comment
Share on other sites

Peca se na 3 stapa, ali da na njih dodas jos 1-2 za dete, cuvar ti sigurno nece braniti ( naravno pitas ). Moze i bez rod-poda, moze i na hranilice, moze i na zive mamce. Ima puno krupne babuske tako da je za decu extra. Peca se od 6.00, ali mozes i ranije da dodjes i ostajes do 19-20.00 casova. Dozvola je 600 dinara. Za decu koja vole pecanje je extra. Trava je pokosena, jedino sto nema je hlad. Restoran radi od 09.00 i ima sve.

A kazu mi da se babuska peca u nekom drugom jezeru, da nisu saran i babuska u istom. Da je neizvodljivo da se peca i jedno i drugo.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je pre poplave tako, ali je za vreme poplave to bilo sve pod vodom i babuska je usla u veliko jezero pa se i razmnozila. Ima je dosta i u saranskom jezeru. Pre 10-ak dana sam pecao i neki Ciga dodje u 15h i do 19.00 je imao punu jupolku na feeder.
Link to comment
Share on other sites

Bilo je pre poplave tako, ali je za vreme poplave to bilo sve pod vodom i babuska je usla u veliko jezero pa se i razmnozila. Ima je dosta i u saranskom jezeru. Pre 10-ak dana sam pecao i neki Ciga dodje u 15h i do 19.00 je imao punu jupolku na feeder.

Imas neki broj da pozovem i raspitam se?

Link to comment
Share on other sites

Dodjoh, videh, pobedih. Sto se samog izgleda tice, mogo bi sve to lepse, a sto se ribe tice na skali od 1 do 10. 10-ka definitivno. Bio sam sa decom, pa sam morao da jurim za cerom, pa samim tim imao neke promasaje, kidanja i naravno uspesne ulove. A za Bobana, ne znam kakav je prema ostalima ali prema nama koji smo danas dosli prvi put, maksimalno ljubazan. i za gostoprimstvo 10.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...