Jump to content

Lampa Za Celo


ivankole

Recommended Posts

Moram da budem skockan uveče kada počnu ženke šarana da mi padaju u naručje Nebojša. 8) Kad sinem sa više od 50 lumena ona ode pa se pohvali drugaricama kakav je bačje uzurpirao obalu. :crazy:

 

Ako je tako, onda je razlog vise nego opravdan! :good:

I svakako razmisli da i na platformu postavis neku stonu lampu sa ciklama abazurom... ;)

Da se kompletiras! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ja koristim ovu lampu za pecanje, ebemliga sija dosta dobro al nije to to :)

 

4fad2024d5361_mssuperlightlarge.jpg

 

 

A pored ovog planiram da uzmem fox ili petzl posto mi je dosta kineskih lampi za glavu sto kupujem posle svakog pecanja :)

Link to comment
Share on other sites

Led lenser h7 kod mene nešto najbolje do sad baterija traje dugo ako ne svijetliš puno na najjače ali zato imaš potenciometar da reguliraš jačinu svijetla
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ranije nisam toliko znacaja pridavao lampi za celo, one kineske su radile posao... onda sam vremenom poceo da molim boga da ne padne kisa ili da mi se ne oznoji celo, jer posle dve kapi vode eksplodira... glava puca posle nepuna 2 sata pod tezinom lampe, i ne daj boze da zaspim sa njom, transplatacija glave neophodna... pored toga zahteva posebnu torbu za baterije jer ih treba menjati svaki 15min posle cega jedva obasjava samu sebe... onda sam odvojio malo vise para i kupio petzl tikka plus 2. vredi svaki dinar...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

xp2 za te pare jedna od najboljih lampi,dosta lagana i ugodna za nosenje...ima mogucnost sirenja i skupljanja snopa..

tako je druze i jos sto je mala i lagana , x puta sam se uspavao sa njom i neosetim da mi je na glavi .
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
koristio sam je cele sezone i prezadovoljan sam sa njom, i sad je koristim posto pecampo malo na plovak skobalja i jos uvek ima iste baterije koje sam stavio na pocetak sezone

ma ima li ona manu neku aj da cujemo xaxaxax :rofl:  :rofl:  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Petzl » Petzl E91 PE Tikkina 2 Headlamp po meni najjace lampe!

Drugar,

Ja sam kupio sa pijace rudarske za na celo i veruj mi da bateriju nisam punio vec dve godine a puni se na 220 i samo punjiva je.

Baterija kosta oko 700,00 din. i odlicna je.

Link to comment
Share on other sites

Drugar,

Ja sam kupio sa pijace rudarske za na celo i veruj mi da bateriju nisam punio vec dve godine a puni se na 220 i samo punjiva je.

Baterija kosta oko 700,00 din. i odlicna je.

 

Jesi li je palio nocu  :unknw:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...