Jump to content

Pro Logic Tri-Sky Pod Ili Ugo Quadro Pod (Inox)


Recommended Posts

U dilemi sam koji od ova dva rod poda da kupim.Pro logic sam video uzivo i svideo mi se,a ugo sam gledao samo preko neta pa me zanima sta vi mislite ?

http://imageshack.us/a/img641/9620/ugopodquadro.jpg

http://imageshack.us/a/img11/2218/prologicskypod1.jpg

Link to comment
Share on other sites

U dilemi sam koji od ova dva rod poda da kupim.Pro logic sam video uzivo i svideo mi se,a ugo sam gledao samo preko neta pa me zanima sta vi mislite ?

 

Odes lepo u Carpologiju, vidis/probas jedan i drugi, i sam odlucis!

 

Ovde kad postavis pitanje, po bilo kom osnovu, tacno da poludis od odgovora?!

Od "vrh", do najnovijeg, "glindza-mindza"...

Strucnjaka kol`ko hoces, a rekto ko da ti kaze iskustveno!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ako vec ides u Carpologiju baci oko i na Ugopod 200. Jeste jaka cena ali te vise u zivotu nece zanimati postavljanje ovakvih tema na forume, glindze mindze, lazni "vrhovi" i tako to. To je pravi vrh i zavrsavas sa rod podom na duzi period.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uz daiwu dolazi,sto posto tacno!!! :yahoo:a sto se tice daiwe verso bolje ne!!!!

pošto tebe jako zanima ajde onda da ti kazem, moj drug ima takvu glindzu koja pali signalizatore cim stanes na platformu, trese se kao pihtija. A ovaj drugi sam kupio drugaru u makedoniju i pecao par puta sa njim i pomeni je bolji jer su mu nogice odvojene a ne kao na ovom cetvoronoscu. Pitaj ako te jos nesto bude zanimalo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ugo , ti je tezi i mislim da nije stabilan kao ProLogic i plus zna da zargja na navoje, ja bi isao sa ProLogic.

 

Neznam drugar jesi mislio na ZARDJA, onda neverujem jedino ako mesing rdja sto neverujem da ce se bilo kad desiti u zivotu :)

Link to comment
Share on other sites

Daniele Prohrom ili INOX nemoze da zardja pa makar ga ostavijo u vodi mesec dana.Moze da oksidira,potamni ali da zardja nikad.Jos jedna bitna stvar za ovaj Uogo kavadro pod je sto ni jedan navoj nije izradjen od inox-a(ako se dobro secam) vec kombinacije plasticnik spoeva i mesinga ili durala.

E sada koi je bolji???Ja ima kvatro pod(nije ugo) i znam njegove mane, tako da rekao bi da je bolji ovaj Prologic

Link to comment
Share on other sites

Daniele Prohrom ili INOX nemoze da zardja pa makar ga ostavijo u vodi mesec dana.Moze da oksidira,potamni ali da zardja nikad.Jos jedna bitna stvar za ovaj Uogo kavadro pod je sto ni jedan navoj nije izradjen od inox-a(ako se dobro secam) vec kombinacije plasticnik spoeva i mesinga ili durala.

E sada koi je bolji???Ja ima kvatro pod(nije ugo) i znam njegove mane, tako da rekao bi da je bolji ovaj Prologic

 

Upravo to pokusavam i ja da objasnim :)

Link to comment
Share on other sites

ako si koristio INOXov materijal onda znas da ima sanse da ZARDJA.

 

:good: Jako nema sta

 

Boza posto imas oba modela u Carpologiji sto ne odes i pogledas, a mozda izadje i neki treci , ko ce ga znati , vidim da su doneli dosta modela !

Link to comment
Share on other sites

Najbolje u carpologiji i tamo da se odlucish a momci su usluzljivi pa ceti pomoci.Pitash za dva sasvim razlicita rod poda odnosno vecita dva rivala euro kontinental il klackalica i svako ima svoj mane i vrline.Da si pitao dal prologic sky il ugo 2 odma bi ti reko ugo i to crni jer je jeftiniji.Ovako ostaje da sam odlucish na licu mesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav bre stabilan kvadropod. Imao sam i jedan i drugi i daleko stabilniji prologic jer je i duplo duzi i jos sa duzim nogama ga rasiris i jos veca stabilnost. Nemam trenutno ni jedan ni drugi da bi ovaj hvalio a drugi kudio. Inace najstabilniji su bankstikovi .
Link to comment
Share on other sites

Kakav bre stabilan kvadropod. Imao sam i jedan i drugi i daleko stabilniji prologic jer je i duplo duzi i jos sa duzim nogama ga rasiris i jos veca stabilnost. Nemam trenutno ni jedan ni drugi da bi ovaj hvalio a drugi kudio. Inace najstabilniji su bankstikovi .

Imam bankstikove ali nemogu da iz zabodem tamo gde je kamen kao na primer backi jarak tako da mi treba rod pod.
Link to comment
Share on other sites

Ako imas sa navojima dobre prolaze i pored kamena osim na platforme. Ja idem kod golubca i milanovca na dunav gde je samo kamen pa i tamo nadjem mesto da prodju. A da treba i jedno i drugo treba medjutim od ovog leta kad sam imao peh padanja poda i kad sam mogao da imam veliku stetu gledam da svuda gde mogu gurnem stikove. Ali to nije tema . A veruj mi da je ovaj prologic u najsirem i najduzem polozaju extra stabilan. Imao sam i jedno i drugo i uvek gledaj da uzmes podove da nisu nogice na sredini kao kvadropod vec klasicne dve napred dve pozadi. Sigurno je stabilniji
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...