Jump to content

Daiwa Infinity Rod Pod Komentari


Recommended Posts

  • 1 year later...

fiksni polozaj nogu je izuzetno velika mana  :ribica3:

a gde to mi pecamo po srbiji  pa da trebaju ta silna stelovanja,imam pomenuti pod 3 god i nisam imo potrebe za tim stelovanjima a pecao sam i na tamisu i na dunavu i sve je ok , a i po jezerima. napravio sam zadnje noge duze i udri. :unknw:  :unknw:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

fiksni polozaj nogu je izuzetno velika mana  :ribica3:

zasto je izuzetno velika mana? ja cu dati svoje izlaganje a ti mi odgovori na pitanje ne na izlaganje. ja sam imao i rengera i sky i ugo i cignet i neki mivardi i stvarno neznam sta ve da se ne prisecam znaci dosta skuplji od daiwe. po meni je daiwa infinity prvo i osnovno perfektna jer je hrom i neguli se poput foxa koji sam imao 3-4 kom.onda je niska sto daje jos dodatnu sigurnost pri stabilnosti sto mi je najbitnije u svemu i normalno tezina je perfektna da bi pod bio stabilan . dok sam koristio sky ili renger nikad mi duge nogice nisu bile na podu nego sam ih koristio u druge svrhe oko satora tende itd. znaci kazem nije da nevaljaju foxovi ali farba je nesto sto kad pocne da se grebe ili ljupi ko da je izaso iz rata , a meni je kod poda njbitnija stabilnost . a daiwa ima pravilan ugao fixnih nogica da bi bila stabilna . opet to je moje misljenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a sta mislite englezi nisu svi po 160cm ili 170 cm , ili su oni od 190 svi usinuti xaxaxax. a vili ste oni svi takoreci im leze masine na travi , opet kazem meni stabilnost najsigurnije jer sam doziveo sta sm doziveo i od tada i rengera i sky kad sam imao ja sam nogice nadijao u zemlju kolko sam mogo

Link to comment
Share on other sites

Ako dnevno zabacujes i postavljas stapove xy puta, pa isto toliko puta i lupas kontru, onda ce da bude z@jebano sa svakim?! 

Znaci, nije za takmicenje ako si 190+... ;) 

Mada, sto rece Ganic, kako Englezi?
Malte-ne stapove legnu na travu!!!

 

I sto rece Infinity1, ako je to bas, bas problem, napravis nastavke za noge, jos vise dobije na stabilnosti, a mozes da ga podignes koliko ti je volja...

Ja sam upravo takve nastavke napravio, apsolutno sluze svrsi, premda ih ja jos nisam koristio...

Gubi mi originalnost i prepoznatljivost!!!

 

Ja ga drzim uobicajeno ovako,

http://i1267.photobucket.com/albums/jj549/nebojsa11/IMG_0267_zpsf41ddffe.jpg

 

a u ekstremnim situacijama ovako...

http://i1267.photobucket.com/albums/jj549/nebojsa11/DSC01829_zpsee4c1cb1.jpg

 

A ne moze se reci da sam 160 ili 170... ;) 
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moram da se nadovezem na vasu pricu i ja sam imao nekoliko vrsta rod podova , sada imam dve daiwe  sto se tice stabilnosti vrh i materijal je vrhunski nema ljuskanja ,rdjanja, guljenja izuzetno dobar rod pod i pogodan za sve terene u Srbiji  naravno... :good:...u Engleskoj nisam jos pecao :saran:ali Englezi  se i onako vracaju na samice...hehe :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Posto sam nov clan, ne mogu da odgovaram na privatne poruke. Tako da je ova poruka namenjena Dax-u. :)
Rod-Pod me je izasao nesto vise od 50e, tj toliko me je izasao materijal na otpadu gde sam kupio. A sklapanje i obradu na strugu sam uradio uz pomoc caleta, tako da me ruka nije kostala nista. 
I eto, po mom misljenju skroz korektna replika za skoro troduplo manje para.
Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...