Jump to content

Recept Za Bananu


Recommended Posts

U svakom slucaju ako je tebi pecanje 30 kom za jedan dan u nekoj kadi,nastavi tako da se i ponasas u svom maniru!Pozz :good:

ne pricaj tako ako me ne znas....ove godine sam proveo mnogo vise vremena na jarkovcima i dunavu nego po tim ko sto ti kazes "kadama" ali odem nekad i tu za promenu... :D a tebi sve najbolje i da uhvatis puno riba na meleg boile...

Link to comment
Share on other sites

ne pricaj tako ako me ne znas....ove godine sam proveo mnogo vise vremena na jarkovcima i dunavu nego po tim ko sto ti kazes "kadama" ali odem nekad i tu za promenu... :D a tebi sve najbolje i da uhvatis puno riba na meleg boile...

Sta sam ja to napisao lose a da te ne znam ili znam?Napisao si nesto sto sam ja prokomentarisao a sto tebi ne odgovara.Pecaj koliko hoces i gde,to nije bio povod mog pisanja,vec tvog suda o tome i tome.Pojasnio sam nesto,a da li cu ja pecati na ove ili one boile to cu ja da vec odlucim.

 

Nista lose a ne zatezi tj ne ostri olovku na meni jer nicim te nisam naveo na tako pisanje.

 

Ovo pisemo iz dobrih namera,bar ja tako radim svo ovo vreme provedeno na forumu. :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne pricaj tako ako me ne znas....ove godine sam proveo mnogo vise vremena na jarkovcima i dunavu nego po tim ko sto ti kazes "kadama" ali odem nekad i tu za promenu... :D a tebi sve najbolje i da uhvatis puno riba na meleg boile...

Rus, nemoj da mi napadas Dukasa i Meleg Bait pogotovo bananu. Sa tom boilom treba malo i znati .. spod i ostalo..a drugo taj pored tebe je imao boile koje su top boile za tu vodu!

Drugo imas tamo gore recept napisan pa probaj opet da sednes sa tim receptom pored tog da vidim sta ces pisati ovde :)

M1 - Meleg No. 1.. znaci Melegova najbolja boila, od njega je to sve krenulo.. Meleg je bio vlasnik SBS-a i prodao ga....

 

 

Tj ajde ovako cemo.. ja cu uzeti M1 od melega a ti kupi gde hoces i od koga god hoces m1.. idemo zajedno na neku koju ni jedan ni drugi nismo pecali.. 

Ko izgubi napusta saranski ribolov i ostavlja pribor pobedniku i ne peca vise do kraja zivota?? JEL MOZE RUSE??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe toliko ici daleko Tasin,treba da obojica pecate i dalje.MOj predlog bi bio da neko casti pice i da napise na forumu koja je bila bolja!Sasvim dovoljno za obojicu i nas koji smo u dilemi sa kojim boilama pecati!

 

Postujem obojicu i nadam se da cu vam biti sudija! :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bane,ne vredi se odgovor od tebe,vecu glupost jos nisam cuo ovako javno a jednom sam isto tako cuo da je Mercedes Benz ustvari Boratov,ako znate ko je to :-D

a sto se tice Tasina i Boze verujem da nije ni malo fer,TasinCarp je takmicar i prodavac boila a Boza Rus totalni autsajder i pocetnik ....nije posteno :)

Link to comment
Share on other sites

Bane,ne vredi se odgovor od tebe,vecu glupost jos nisam cuo ovako javno a jednom sam isto tako cuo da je Mercedes Benz ustvari Boratov,ako znate ko je to :-D

a sto se tice Tasina i Boze verujem da nije ni malo fer,TasinCarp je takmicar i prodavac boila a Boza Rus totalni autsajder i pocetnik ....nije posteno :)

Boza Rus pocetnik?

Link to comment
Share on other sites

Bane,ne vredi se odgovor od tebe,vecu glupost jos nisam cuo ovako javno a jednom sam isto tako cuo da je Mercedes Benz ustvari Boratov,ako znate ko je to :-D

a sto se tice Tasina i Boze verujem da nije ni malo fer,TasinCarp je takmicar i prodavac boila a Boza Rus totalni autsajder i pocetnik ....nije posteno :)

a i mladji je petnestak godina.... 

A jos izgleda ima i ljubavne probleme ... :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bane,ne vredi se odgovor od tebe,vecu glupost jos nisam cuo ovako javno a jednom sam isto tako cuo da je Mercedes Benz ustvari Boratov,ako znate ko je to :-D

a sto se tice Tasina i Boze verujem da nije ni malo fer,TasinCarp je takmicar i prodavac boila a Boza Rus totalni autsajder i pocetnik ....nije posteno :)

nadam se da je ovo odgovor na moj post ako se i produzetak odnosi na moju salu onda takmicenje sa gore naznacenim uslovima od tasina izmedju tebe i mog sina jer nemogu da se bakcem sa tobom ...... ;) .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tadincarp druze,evo ja pristajem na tvoje uslove,stim sto cu ja pecati na svoje boile a ti pecaj na sta hoces.....vodu ja biram i necemo pecati u pribor...icemo na lepo druzenje i za...banciju.Posto sam ja amater molio bih te da pecamo na mojoj vodi(divlja voda je u pitanje)a,ako ne pristajes nacemo neku usput kad budemo isli na pecanje,al u napred necemo znati ni ti ni ja na koju vodu idemo.Zavezane oci i karta ce nam sve reci....s'duznim postovanjem melega i svih ostalih proizvodjaca da ne misle da ja imam bolju boilu od njih ili ti da se eksponiram,mislim samo da cu imati srece i to je to....(nadam se da nikog nisam uvredio i da se niko nece uvredit,postujem sve proizvodjace jer od istih koristim odredjene komponente)i mislim da cu zbog ove teme ove godine poceti da pecam na bananu.......samo jos da uskladim recept...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tadincarp druze,evo ja pristajem na tvoje uslove,stim sto cu ja pecati na svoje boile a ti pecaj na sta hoces.....vodu ja biram i necemo pecati u pribor...icemo na lepo druzenje i za...banciju.Posto sam ja amater molio bih te da pecamo na mojoj vodi(divlja voda je u pitanje)a,ako ne pristajes nacemo neku usput kad budemo isli na pecanje,al u napred necemo znati ni ti ni ja na koju vodu idemo.Zavezane oci i karta ce nam sve reci....s'duznim postovanjem melega i svih ostalih proizvodjaca da ne misle da ja imam bolju boilu od njih ili ti da se eksponiram,mislim samo da cu imati srece i to je to....(nadam se da nikog nisam uvredio i da se niko nece uvredit,postujem sve proizvodjace jer od istih koristim odredjene komponente)i mislim da cu zbog ove teme ove godine poceti da pecam na bananu.......samo jos da uskladim recept...

Hehe djuki djuki vidimo se sutra u 16h :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Melega da niko nedira , Čovek zna šta radi  i kako radi svaku boilu pravi sa smislom  i namenom e sada nije samo kupiti melegove boile i sesti na vodu malo treba zanti i pecati melgovim boilama.Bozo na bananu  melegovu ja sam lično na jarku lupao amure  da sam morao da odustanem od pecanja posle 24 h  ruke su me bolele  od izvlačenja (teško fizikalisanje ) Inače Meleg mi je bio sponzor  i sve boile sam njegove isprobao i ekstra prolazio na svaku .Kada ništa nepeca peca r1  a kada neće r1 onda tuti fruti specijal .A banana na viru na 8-mici zna čuda da napravi  ali treba znati gde se baca i  uvek šaku boile ispraćkati .

Link to comment
Share on other sites

ne znam onda milivoje kako na top bananu samo sednes i pecas.... :p

Neznam božo nikada, nisam koristio top bananu,  kao boilu a ni miks za pomenutu boilu. ,Tako da nisam kompetabilna osoba koja bi ti mogla dati  odgovor dovoljno precizan ,da zadovolji tvoje interesovnje i sugestije za pomenuti miks  i bolilu .Melegove  boile sam koristio i  otome mogu da pričam i pišem .Jer nevolim da pišem i komentarišem nešto o čemu nisam upućen i nisam lično probao .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam božo nikada, nisam koristio top bananu,  kao boilu a ni miks za pomenutu boilu. ,Tako da nisam kompetabilna osoba koja bi ti mogla dati  odgovor dovoljno precizan ,da zadovolji tvoje interesovnje i sugestije za pomenuti miks  i bolilu .Melegove  boile sam koristio i  otome mogu da pričam i pišem .Jer nevolim da pišem i komentarišem nešto o čemu nisam upućen i nisam lično probao .

Bravo milivoje na odgovoru....iskreno si rekao nema sta...hvala ti ali tema je bajata ja sam probao tu top bananu odavno tako da bistro..

Link to comment
Share on other sites

Bravo milivoje na odgovoru....iskreno si rekao nema sta...hvala ti ali tema je bajata ja sam probao tu top bananu odavno tako da bistro..

Bistro drug moj . Nego kako ti se pokazala ta top banana ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
i na kraju od recepta banane,ostade samo"banana".......:D:D:Di deo polovicnih odgovora ne sebicnih ribolovaca.Ja cu ove god.po prvi put da pecam na bananu,moj mix i moje vidjenje iste,i ako bude boila radila,rado cu podeliti recept sa tobom Bozo druze....
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

biskvitna jajcana hrana je hrana za ptice.tipa CEDE

ima je crvena,zuta i bela(najnovija) kao i sa crvicima i bubicama

zuta je sa medom,crvena sa carofil,bela ima sve i svacega

pazite ima dosta na trzistu koje su aromatizovane pa vam mogu zeznuti mix(meni su najbolje cc moore megablend red i megablend sweet)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...