Jump to content

Recept Za Bananu


Recommended Posts

Sta da radim kad niko nece da kaze recept :D Nije bas u orginalu nesto sam i prepravio pogledaj malo :)
retko je da neko ovde otvori dusu i podeli recept 100%-tni koji koristi, a pametuje se u svakom topicu. Moje misljenje, a znam da bi se i vecina složila samnom
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bato,nista lose nisam mislio,nemo' da se ljutis na mene :D

Nazalost nemogu vise da nabavim Oficijala banane ali imam kolicinu Oktopusa koji je nezamenljiva komponenta mojih boila,tako isto je bila i bananina i pecalo je izuzetno u Top banana miksu,Bozi sam zato i rekao da kupi miks i ne mrsi muda ako hoce da PECA na bananu....svako ima svoje misljenje i vidjenje,ovo je moje :D

moze recimo Boza da peca na tako neki home made miks namirisan bananom ali ako pored njega sedne AlexaVip s pravom bananom Boza ce moci samo da gleda,ima ljudi ovde koji znaju o cemu pricam :D....kao i uvek ja dajem prednost kupovnim miksevima i hemiji,ne kazem da nije skupo ali sve se to kompenzuje tokom sezone kroz mnostvo lepih ulova i jako lepih uspomena u vidu fotografija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bato,nista lose nisam mislio,nemo' da se ljutis na mene :D

Nazalost nemogu vise da nabavim Oficijala banane ali imam kolicinu Oktopusa koji je nezamenljiva komponenta mojih boila,tako isto je bila i bananina i pecalo je izuzetno u Top banana miksu,Bozi sam zato i rekao da kupi miks i ne mrsi muda ako hoce da PECA na bananu....svako ima svoje misljenje i vidjenje,ovo je moje :D

moze recimo Boza da peca na tako neki home made miks namirisan bananom ali ako pored njega sedne AlexaVip s pravom bananom Boza ce moci samo da gleda,ima ljudi ovde koji znaju o cemu pricam :D....kao i uvek ja dajem prednost kupovnim miksevima i hemiji,ne kazem da nije skupo ali sve se to kompenzuje tokom sezone kroz mnostvo lepih ulova i jako lepih uspomena u vidu fotografija...

Kakva ljutnja druže,zašto bih se ja ljutio na tebe. :pivopija1: 

Samo sam imao primedbu,jer ti poredjenje,po meni,nije bilo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Bozo probaj nesto ovako

1kg Fruit mix vde

20gr aminozurin neutral

20gr stimulator neutral

10gr koncentrat vanila

5ml zasladjivaca

7ml banana aroma

3ml scopex

Napominjem da ja nepravim voce i da nisam probao ovaj recept vec sam ga izvukao od ljudi koji preferiraju vocne boile i kazu da ovaj dosta dobro radi.Potrudio sam se da ti bar malo pomognem.A ako nadjem recept za top bananu i njega ces da dobijes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li si ti Bato pravio bananu od solarovog mixa sa o.s. pa kazes da mozes da se dovedes u situaciju da ne uhvatis nista ili mislis da je to tako...

ja sam 5godina pravio bananu sa os i nikad nisam sam sebe zatrvorio,a pecao sam i na tamisu i na jezeru oboje divlje vode.... i kad krene da jede,jede konstantno 7 ili 8 il i10 dana koliko sam vec na vodi....

na tu boilu je pecao i Kristjan dobijao je ribu i na conoplji i u ritu...

zanima me bas da ti ili jane kazete zasto os smeta u mixu,sta tu konkretno moze da pogorsa boilu da ne jede,ali ako moze iz licnog iskustva

Vlado, sve što pišem je,isključivo,na osnovu iskustva,bilo koja tema da je u pitanju,jer smatram da je samo to korektno u odnosu na ljude koji ovo čitaju.

Pravio sam bananu od Solarovog,Top banana mixa,po nekom mom receptu i ta banana je dan danas, jedna od boila koju moram uvek da imam.Pre toga,kada nisam znao neke stvari u vezi pomenutog miksa,pecao sam na čist ,bez sečenja i dorada i vrlo slabo je pecao,bolje reći,nikako.

Moje mišljenje je, da je osnovni miks dosta jak i da mu ne treba dodavati Official secreta,jer ga i onako ima sasvim dovoljno(u ovim novim i više nego pre),već da ga treba razblažiti sa kvalitetnim miksom domaće izrade, sa kojim mu se vraća,u nutritivnom smislu, ono što smo oduzeli prilikom ''sečenja''.

Ovo se odnosi, prvenstveno, na divlju vodu,bilo da se radi o reci ili jezeru.

Link to comment
Share on other sites

Ako vlada kaze da mu tako radi onda radi.Meni nikad nije radila sa dodatnim atraktorom al zato uvjek radi onako kako je ja pripremim.Pecam na bananu neznam koliko godina i deo je mog redovnog mamca.CAk sam zbog te banane bio i na naslovnim stranama solarovog sajta.Opet prvo pravilo da nema pravila al jedno iz iskustva da oficial secret nikad mi nije dao ribe a pogotovo veci uspeh na divljim vodama nego bez njega pricam o gotovim mixevima soalara

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu,postavio bih pitanje u ovoj.Izvini Bozo derikozo,ako ti menjam pravac.Posto sam neuk u tim kvalitetima boila,a spominju se izrazi koje nisam u zivotu cuo,zanima me koji su kriterijumi "uspesne,top,prave,lovne,tajne,"boile?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

banana je bird mix koji ako se malo izbalansira nemozesh prehraniti sharana.To je predimstvo kad se hrani.Uglavnom radi na sve vode brza je boila.Radi u prolece kao i jesen i celo ljeto.

Link to comment
Share on other sites

banana je bird mix koji ako se malo izbalansira nemozesh prehraniti sharana.To je predimstvo kad se hrani.Uglavnom radi na sve vode brza je boila.Radi u prolece kao i jesen i celo ljeto.
Jel banana mix ili aroma?
Link to comment
Share on other sites

evo ja imam jedan predlog,nek Jane i Vlada srolaju po 5kg boila od Solarovog mixa Top Banana, a ja se javljam kao dobrovoljac da testiram na vodi obe bojle uz prisustvo dva svedoka koji ce voditi evidenciju cija boila uvati vise ribe! 8) :pardon:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

mnogo je 5 kila,ove moje ce ti biti dosta i kilo... :p   :p

 

 

Moze al ako idemo zajedno i jezero je conoplja

 

Pih znao sam da ovo nece lako proci. Evo dacu vam i popust od 50% ma ne morate ni da platite testiranje ipak smo drugari!

Dobro brate Vlajko da se nadjemo na 2kg ;)  sve ispod toga je malo za kvalitetno testiranje :crazy:

Jane sto se tice zajdenickog pecanja n Conoplji moze cim sunce ogreje,ali slabo tamo jede Juzno voce naviknut je na domacu radinost Plum ,Peach i da ne verujes na Grozdje i to sve na Alkoholnoj bazi! :pardon:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pih znao sam da ovo nece lako proci. Evo dacu vam i popust od 50% ma ne morate ni da platite testiranje ipak smo drugari!

Dobro brate Vlajko da se nadjemo na 2kg ;)  sve ispod toga je malo za kvalitetno testiranje :crazy:

Jane sto se tice zajdenickog pecanja n Conoplji moze cim sunce ogreje,ali slabo tamo jede Juzno voce naviknut je na domacu radinost Plum ,Peach i da ne verujes na Grozdje i to sve na Alkoholnoj bazi! :pardon:

Snaci cemo se nije nam prvi put :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Bozo probaj ovaj recept mozda se nedesi da sedis ida gledas kako drugi pecaju

1kg Top Banana mix-mozes i da ga seces sa 300gr vde 50-50 mixom

10ml stimulin amino

15ml soja oil

6ml banana solar aroma

2ml esterblend 12 ili 2ml Pineaple Solar

4 ml candy swwitner

Postoji kombinacija Top Banana sa Oqtopusom kazu da je to ubitacna kombinacija ali to nije tema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...