Jump to content

Recept Za Bananu


Recommended Posts

  • 8 months later...

kupis 3kg solarove top mix banane dodas 7 kg raznih brasana (kukuruzno belo kukuruzno zuto ovseno razano itd).ubacis u tih 10kg mixa10grama cream super sweet nutrin 20grama solarovog praskastog zasladjivaca candy.mix gotov. na 10 jaja 2 ml solarove ester banane 1ml solar ester cream i 0.5 esterblenda.ranije stavljao 15 ml stimulin amina a sad bi stavio sbs atract natural.sa ovakvom boilom ne mozes da prehranis i rasteras ribu.znaci ovo nije singl boila nego treba da se hrani a kad pocne da peca samo dohranjujes. ps. ko voli da peca amura doda 6 kapi nutrine esencije geranijum na 10 jaja.po meni boila nije preskupa nije nasvirana a meni je pecala i na komercijalama i na divljim vodama.

Link to comment
Share on other sites

pozz za aleksu i jedna sugestija ako pises mix i dajes mere onda nema ovoga (7 kg raznih brasana (kukuruzno belo kukuruzno zuto ovseno razano itd)

jer mu nisi pomogao nego ga dao u dilemu .....

samo da nam boza napravi bananu pa da peca ko svi na basijani ;)

Link to comment
Share on other sites

Bozo sine, druze evo ti da ne kukas:

  • Top banana mix 80%
  • Fruit mix 10%
  • Aditiv vanila VDE 10%
  • Adit digest 7g
  • Bergam ulje 4-6 kapi
  • Stimulin amino 10ml
  • Hemp oil 3ml - cisto da se lepse srola..
  • 2 kasike nigera
  • 1 kasika uljane repice - kasike kafene..
  • Sladilo - znas
  • Aroma Banana Solar 4ml
  • Aroma Solar E12 - 1ml
  • Aroma Cream Nutra 2ml ili solar Caramel Tofi 1ml.
  • Betain - i ne mora.. 

    Probaj pa mi javi kako je pecalo :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa to sa uljanom repicom i nigerom samo on zna zasta sluzi ali ok,verovatno ima svrhu....samo nesto tu neide..a to je ono>>evo ti recept napravi isprobaj pa mi javi>> to ja vidim kao da si mu ti njegov test ribolovac...sto nije lepo kolega...ako vec znas da neki recept radi onda sam i ja kao i svi ribolovci jako zahvalni sto bi podelio tu tajnu sa nama.... nemoj me  sad lose rayumeti kolega sve sto sam napisao,napisao sam sa postovanjem i ne ylonamerno  hvala

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brate,nema nikakve logike....sta je bitnije,da se lako prave boile ili da pecaju? ja idem tom logikom da je taj fenomenalni miks napravila odredjena grupa strucnjaka koja je dozirala idealnu dozu semenki u miks,izmedju ostalog repicu i niger...do pre nekoliko nisam uopste razmisljao o tim stvarima sve dok nisam kod drugara golubara video koliko je ta pticija hrana mocna,pricam o kvalitetnoj....golub od par hiljada evra mu se vratio odnekle posle xx sati leta,pao maltene mrtav u onaj kavez,brat mu sipao vode i posudicu hrane,kad je ozobao to malo posle mozda sat vremena golub ko nov,hiperaktivan postao.....posle njege price sta i kako malo drugacije gledam na ribolov i svo to palamudjenje ovako-onako :-D
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

a ja idem logikom da mi se boile ne lako prave ,nego da nemam kliker u vodi koji ce da mi traji 48 sati a da se ne raspadne . a u vecini slucajeva sam pecao bolje na doradjene mixeve nego cisto kupovne. to je moje iskustvo sto neznaci da sam u pravu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brate,nema nikakve logike....sta je bitnije,da se lako prave boile ili da pecaju? ja idem tom logikom da je taj fenomenalni miks napravila odredjena grupa strucnjaka koja je dozirala idealnu dozu semenki u miks,izmedju ostalog repicu i niger...do pre nekoliko nisam uopste razmisljao o tim stvarima sve dok nisam kod drugara golubara video koliko je ta pticija hrana mocna,pricam o kvalitetnoj....golub od par hiljada evra mu se vratio odnekle posle xx sati leta,pao maltene mrtav u onaj kavez,brat mu sipao vode i posudicu hrane,kad je ozobao to malo posle mozda sat vremena golub ko nov,hiperaktivan postao.....posle njege price sta i kako malo drugacije gledam na ribolov i svo to palamudjenje ovako-onako :-D

nisam dobro razumeo sta je dao golubu mix top bananu ili repicu i niger. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj bas bukvalista da budes :-D ...golubovi jedu to zrnevlje a ne Bananu,hahaha......Posto je bas opicio po mozgu sto se tice golubarstva posle njegove price o hrani i funkciji te hrane sto koristi zapitam se kako to deluje na ribu,nije da se sekiram al zapitam se kad citam tako te 'recepte'....oduvek pecam na kupovne mikseve i nikad mi nije palo na pamet da ubacujem bilo sta u njih a narocito tako od oka,po kasiku :-D

iz mog dugogodisnjeg staza sa Top Bananom mogu konstatovati da je ovaj recept gore naveden pokvaren sa VDE,repicom i nigerom i tolikim brojem komponenti,MOZDA negde na odredjenoj vodi peca ali orginal miks i sto manje dodatne hemije i pecace skoro svuda,komercijala i divlja voda :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pitali ste koja je svrha repice i nigera u miksu... ja sam rekao sa kojom namerom ih ja dodajem u mix... a da li je logicno ili nije dodavati ga u top bananu, ne znam jer nikad nisam rolao taj mix niti planiram... sto se mene tice, dok god kolicina semenki ne pravi problem pri rolanju - nije previse.

PS: u fruit mixu nema semenki, mozda je covek hteo da nadoknadi  :crazy: 
 

Link to comment
Share on other sites

repica i niger daju grublju strukturu, lakse se otvara boila...

 

nego mene i ovde zanima da li je moguce da 10% fruit mixa pravi revoluciju? 

 

 

Ne pravi nikakvu revoluciju, nego svi mi nesto cackamo i secemo pe eto i ja sam sekao... ovo sam prepisao iz sveske imam i ispod recepta datume na vodama i ulove zapisane sve.. probajte nema sta da skodi..

Link to comment
Share on other sites

A drugo jedini sam ja ovde dao coveku dobru stvar, niko nije napisao nista nego se sad zaseda palament zasto uljana repica i niger.
Zato sto se boila brze otvara  i zato sto ta zrna saran voli. Zato sam to dodavao.. Ko voli nek izvoli i ovako na ovom forumu ima jako puno onih koji bi samo pisali postove i nekoga omalovazavali. 
Napisite vi neki recept coveku za bananu bas da vidim... ili neku bazu osnovnu za voce pa nek dodaje i sara sa aromama kad ste takve face!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...