Jump to content

Recept Za Bananu


Recommended Posts

Imam ja Bozo derikozo:-))).Kilo banana,po kila narance i jabuka jedna sa kruskom i sto grama slaga.Sve iseckas pomesas i stavis slag...:-))))I dobijes VOCNU SALATU.Oprostite modeeratori nisam mogao Bozi odoleti...Obrisacu hahhahahhahhah
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da je kvalitet mixeva i komponenti u posljednje vreme pod velikim znakom pitanja,popularizacjom saranskog ribolvova kvalitet je zapostavljen da bi se dobilo na kvantitetu ali su zato cene uvek kvalitetne.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja licno nepecam na vocne boile niti sam ih ikad pravio sem vde tuti fruti-baka ali mi nije jasno zasto niko nece da napise recept

za Top Bananu.Pa jel to toliko mocna boila,pa se recepti drze zakljucani u fort noksu.Napominjem da ja nemam nameru da menjam svoje misljenje i da nemam nameru da radim bilo kakvo voce,samo se pitam zasto Bozi koji je trazio savet niko nece da pomogne.Nije ovo usamljen slucaj uglavnom ovakva pitanja ostaju bez odgovora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno shto bi stavljao oficial secret u gotov mix kad ga tamo ima pogotovo u novom mixu i previshe.Shta ocete da uradite atomsku bombu????Onaj ko peca solarove mixeve zna shta ima u njima a shta fali.Najmanje fali oficial secret.To su proizvodi da kad radish sopstvene mixeve obogatish straktorom i nishta vishe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U ovoj temi ima svega samo ne onoga iz naslova :D Listao sam malo jos ovih dana i nasao neki recept,a da li lovi videcemo na prolece:

20% Jajcanog biskvita
10% Sojinog brasna
10% Kazeina ili protein koncentrata
20% Kukuruznog brasna
20% Psenicnog griza
10% Mljevene hrane za kanarince
10% Robin red
 1 kasika soli

8ml Aroma Banane(Nutrabait,Solar)

10g Betain

15ml Stimuno amino

10ml Nutramino

Link to comment
Share on other sites

Zamisli ukucao i nasao tvoj miks u orginalnoj formi :D

 

Jeftini miks:
20% Jajcanog biskvita
10% Sojinog brasna
10% Kazeina ili protein koncentrata (CC more ili Imperial baits)
20% Kukuruznog brasna
20% Psenicnog griza
10% Mljevene hrane za kanarince (ili birdfood)
10% Robin red (Nutrabaits) ili Spirulina (CC moore)
2 kasike secera i 1 kasika soli.
8-9 jaja po 1 kg. praskaste smjese i 3g Betaine HC1 po ohladjenim (mlakim) boilama nakoh kuhanja.
Takodje po mlakim boilama (izvana) 2 kasike vocnog secera (Fruktoze).
Od arome mogu da preporucim Nutrabits-ove Ethyl Alcohol Flavour:
-Caramell Cream
-Pineapple - ananas
-Strawberry (jagoda) i Cream u omjeru 50:50
Takodje su dobro dosle i druge arome na bazi alkohola poput Banane!

Link to comment
Share on other sites

U cemu je razlika Bato? ...naveo sam prvo sto mi palo na pamet a primera ima kol'ko voles :D....u tim nekim "fintama" se razlikuju Mikine i Zikine boile,razmisli malo 8-)
Samo napred !

I ovo,što sam napisao, je bilo posle mnogo razmišljanja,da li uopšte i da pišem nešto.

Nisam to napisao zbog tebe ,već zbog mlađih kolega.

Stavi,ako imaš para, još 200 gr.Robin Reda u kilo Club mix-a i pecaćeš ribu,a stavi Official secreta,tamo gde si hteo da ga stavljaš i vrlo lako,dovodis sebe u situaciju da ne upecaš ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...