Jump to content

Rod Hutchinson- Predlozi?


Recommended Posts

Pored navedenih dodao bih jos mulbery aromu, ne mogu zamisliti pecanje bez nje, razvaljuje na vecini voda. Takodje shellfish sense appeal kao dodatak koji dobro ide

uz sve mesne arome a najvise monster crab.

Link to comment
Share on other sites

Pored navedenih dodao bih jos mulbery aromu, ne mogu zamisliti pecanje bez nje, razvaljuje na vecini voda. Takodje shellfish sense appeal kao dodatak koji dobro ide

uz sve mesne arome a najvise monster crab.

Jel mulbery aromu sečeš sa nečim ili je koristiš solo?

Link to comment
Share on other sites

Sto su skuplja i bolja pa lupeta... Ja imam i stare i nove i nema razlike sem sto su neke nove arome i bolje....

Ne lupeta on nego ih ti nemas u ponudi viteze,pa zato hvalis nove. Edited by Anonimus
Link to comment
Share on other sites

Sto su skuplja i bolja pa lupeta... Ja imam i stare i nove i nema razlike sem sto su neke nove arome i bolje....

vjerojatno nisi ni usporedio a kamoli koristio , a ako jesi onda baš i ne raspoznaješ najbolje :pecanje2:

Link to comment
Share on other sites

Neznam zasto vlada misljenje da otkad su Italijani kupili Rodovu firmu da su proizvodi losijeg kvaliteta.Koliko ja znam Rod je i

dalje glavni i nista neide bez njegovog dopustenja.Mislim da brend koji je stvaran oko 25god.i koji se odrzao tolike godine

bas zahvaljujuci kvalitetu nemoze sebi dozvoliti pad kvaliteta a samim tim i gubitak trzista sto bi za posledicu imalo gasenje RH

proizvoda.Sto se mene tice ja cu koristiti nove RH proizvode ove sezone a rezultate cemo da vidimo na kraju iste i tek onda cu

moci da kazem dali je nesto dobro ili ne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne prodajem ja nista... Samo kupujem al dobro kupujem anonimus....

 

Prodajes,prodajes,iz tvojih postova se tacno moze zakljuciti koje brendove.Hutchinson je ozbiljna firma,naravno da ima i odredjen kvalitet koji niko ne osporava,medjutim mnogima su se stare arome bolje pokazale,vreme ce pokazati da li su u pravu.R agent je ona aroma sa kojom si se proslavio na ona dva boili kupa? ;) Meso tesko......

Edited by Anonimus
Link to comment
Share on other sites

Jel mulbery aromu sečeš sa nečim ili je koristiš solo?
Da, najcesce sa monster-om takodje od hutcinsona, omjer 4 mulbery + 3 monster. Ja sam tako radio i dobro prolazio e sad ako je neko drugacije radio nek napise.
Link to comment
Share on other sites

Imao sam lepih iskustava sa kombinacijom cocolat malt+scopex+seans apel.

 

Što se tiče labaratorijske proizvodnje hemije RH (i mnogih drugih). Nije je proizvodio ni Rod, pa neće ni Italijani. Firme daju šta žele, kombinaciju, željenu bazu i ostalo, a velika hemijska labaratorija to proizvodi po narudzbi. Kvalitet hemije se ogleda u izboru kvaliteta sastava, otuda i razlika u ceni.

Prema tome, nemora da znači da je sada RH drugačiji od onog "starog". Nisam uporedjivao i ne želim da tvrdim.

To je slično kao kod mnogih ostalih stvari. Na primer R.red (J.Haitz). On ga proizvodi, kao i mnoge druge proizvode. Sad dali ćemo uzeti od NB, Rch, SBS, CC i dr. u pitanju su nijanse, a ima i onih koje nisu od J.H.

Ne verujem da neko ovde zaista misli da svaka od "naših" firmi ima svoje hemijske labaratorije, uostalom svojevremeno sam imao sreću da obiđem jednu "našu" nisam imao prilike da vidim hemijsku labaratoriju, niti je to, uostalom, i logično.

Link to comment
Share on other sites

Koristim Rh ko zna od kada sa mojim partnerom.RH je jedna jedina firma koja ima sasvim svoju specifiku razlicitu od svih ostalih.To je u dodiru sa vodom intenzitet se pojacava tako da mora da se pazi shta i koliko se dozira.LIcno imam i stare i nove.Nove sam dao na poklon i uspeli da uzmemo stare na ebayu.Stara aroma i nemirishe toliko kad je otvorish al zato operi ruke sa vodom i gotovo je tri dana ni sa belilom nemozehs oprati.Nove jako mirishu kad otvorish al se zato mnogo lakshe isperu.Treba staviti duplu dozu od starih da bi imo isti rezultat.

 

Shto se tice kombinacija

 

Monster crub,shelfish,amino blend supreme

TF compound,secret agent,shelfis

strowberry cream,scopex,regular sence apeal

maplecream,secret agnet,amino blend

mulberry florentine,regular sence,bream atraktor

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...