Jump to content

Triga Vs Club Mix


idiot

Recommended Posts

Milancheshow nije uopšte stvar dali nutrini recepti pecaju ili nepecaju, vode tamo nisu iste kao kod nas!!! Pitao sam dali je u bilo kom od njih kombinovana ova dva liqvida??? Ako neko misli da treba da ih mesa neka ih mesa bas me briga ali ipak mislim da treba da se ima polazna osnova za nesto. Ako mislis da nije tako i da treba da se mesa sve i svasta zasto onda citas kolika je preporucena doza na proizvodima, ili i to ides po svom nahođenju po principu : "ma sta oni znaju kad im recepti nevaljaju" (rima nije namerna)!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Milancheshow nije uopšte stvar dali nutrini recepti pecaju ili nepecaju, vode tamo nisu iste kao kod nas!!! Pitao sam dali je u bilo kom od njih kombinovana ova dva liqvida??? Ako neko misli da treba da ih mesa neka ih mesa bas me briga ali ipak mislim da treba da se ima polazna osnova za nesto. Ako mislis da nije tako i da treba da se mesa sve i svasta zasto onda citas kolika je preporucena doza na proizvodima, ili i to ides po svom nahođenju po principu : "ma sta oni znaju kad im recepti nevaljaju" (rima nije namerna)!!! :yahoo:

Šta se petljaš onda ?

Link to comment
Share on other sites

Probaj Triga mix , 30ml Triga likvida , 10g GLM uz aromu ananasa. Meni je fino radila i na  reci Savi i na jezeru.                                                                                                                                                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

Ti si kralj nebih nista dodao. Pozz! :clapping:

sve 5

Ja koristim te pripravke više od 12 god.i u večini slučajeva ih miješam.

I mogu ti reći da bi se iznenadio koje sam rezultate imao .

Zato pitam zašto ?

Možda dobijem informacije pomoću kojih mogu unaprijediti svoj ribolov.

Nema glupih pitanja samo glupih odgovora.

Link to comment
Share on other sites

ajde razmisli malo zasto stavljati dve amino kiseline zajedno mesati ih onda nijedna ne moze doci do izrazaja

? kolega saran da bi formirao svoje proteine (one koji mu cine telo misice kozu .......) potrebne su mu sve aminokiseline ima ih 20 esencijalnih i 20 neesencijalnih.

kada je saranu ishrana deficitarna u nekoj AK-amninokiselina on ce nju "traziti" svojim receptrorima e sad u multiminu i nutraminu imas mnogo aminiokiselina npr 10 istih i onda u multiminu 5 vezanih za mesne produkte a u nutraminu 5 vezanih za biljne produkte tako da multimino ima 15 aminokiselina

 

ovo sto sam sad rekao je glupost i koriscenje brojki je jako velika gluost ali nzm kako drugacije da ti bjasnim

naime oni prave te tecnosti iz posebnih zlezda ili organa iz digestivnog trakta koji prave mnosto aminokiselina kod svinje npr a saran nemoze da ih napravi pa mu mi dajemo vestacki naravno verovatno koriste i neke biljke i ko zna sta ja samo pokusavam da ti priblizim temu a ti kad si napisao stavljati 2 aminokiseline zajedno to ...... :unknw: malo nema bas veze sa zivotom a na one pre postove da odgovorim zasto ih stavlam 40 ml po kili kao prvo to ide na udicu i AK se jako jako jako brzo sire kroz vodi i racunam da posle 15 min u vodi ce dosta toga izaci iz boile pa ako saranu je jaka cim dodje u vodu (na dno) on ce jesti spod 10 min pa ce se vratiti po nju ima i ta opcija 8)

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je jasno sve .

Ali postavljam ti opet pitanje,

Zašto ne smije iči zajedno?

sme ici i treba ici sto se mene tice znam da triga nije radila ali club je razbiao cele godine a svim pecanjima

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 years later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...