Jump to content

Pop-Up Kupovne


idiot

Recommended Posts

koje arome od kojih firmi bi ste mi preporucili posto nisam uspeo da nadjem popup mix da kupim vervatno cu uzeti barem 2 kutijice nekih pupup pa me zanima ako oce neko nesto da me posavetuje?

 

mogu da nadjem solar richvort nutra RH

 

ja bih licno uzeo solarov club (squid and octopus) popup i solarov banana popup

Link to comment
Share on other sites

Ja u torbi imam bar 50, a i vecina ostalih tako da cenim da je jako tesko odabrati dva tri top pop upa.

Popupove uglavnom kombinujem sa mamcem i koristim razne arome razlicitih proizvodjaca. Solarovi su svakako neizostavni deo svakog pecanja, Red bul DD bait odlican kao i S&Q, Mainline Ananas za prolece....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koristim kupovne i imam ih kao Bacid, Omiljeni su mi Kevin Nash 10mm i Solar 8mm. Poslednje 2 godine kupujem pop-up mixeve i radim u aromama u kojim raidm svoje boile. Na to sam imao najviše uspeha, jako dobra stvar!

gde si kupio pop up mix? i od koje firme?

 

Link to comment
Share on other sites

ja cesto koristim pop up ali u varijanti sneska.i to obicno mesam meso voce, meso krem gledam da budu totalno razliciti.i bas su mi donosili uspeha.ako mene pitas za sneska ti je ananas-n bytrc od nutre 12ili 14mm neizbezan,a imam i pink pepper,red herring solarov i imao sam mnogo ribe na rod huchinsonov pop up mango,peach...nije mi tu torba ima 3 vrste voca.njega sam obicno stavljao na m1,franfurtsku,sqvid i bas lepo lovio.to si ti neka moja iskustva.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...