Jump to content

Shock Leader Najlon


Recommended Posts

koji bi ste mi shok leader najlon (ako to uopste postoji) da ima da se kupi u srbiji preporucili za dunav 

 

kako se to koristi kolko metara treba namotati koja deblina 0,60? 0,50? 0,70?

 

od koje firme (koji) i treba naravno da bude otporan na habanje, nerastegliv i jak ?

 

kako se vezuje za osnovni najlon? (ja znam za osmicu i za ono kad se deblji najlon upaljacem doradi pa se napravi ona pecurkica) mozda nisam najjasnije objasnio ali nmg bolje

Link to comment
Share on other sites

osnovni najlon je http://www.carpologija.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1034&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=2 kad stigne :D 0,45

 

mozda mi onda ni ne treba shock leader?

 

teren prilicno zeznut ako budem pecao sa obale moze da se delje (najlon)  na veliko i ostro kamenje a tu je i stub od mosta (nesmem da mu dam preko 5m da ode posle kontre) za panjeve nisam siguran posto jos nisam tacno utvrdio sastav dna

 

sok od pletenice ne bih uzimao jer se bojim za karike

Link to comment
Share on other sites

 

ako insistiras bas na najlonu a ne na koncu probaj sa ovim 0.50 ili 0.60

 

http://carpologija.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1036&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=2

 

citam ti misli vec je bio u korpi na sajtu kad si to napisao ali hvala sve jedno :D ovi kuju u zvezde e sad kakav ce biti dunav ce pokazati

 

100m 500din ako je dobar nije skup

Link to comment
Share on other sites

Bulldozer snag lider odličan, predobar!!! Samo ne znam baš da li ima potrebe da uzimaš 0,60mm. to je već za baš extremni ribolov. 0,40 ili 0,50 će ti završiti sav posao na dunavu.

da 0,50 a ako bude pretanak boze moj koristicu ga negde drugdee a za dunav 0,60 lepo je kad stvari kostaju 500 din a ne 1500

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kakav bi bio Bulldozer snag lider za spod štap kao shock leader, recimo 0,50mm.

s obzirom da se malo tegli super ali po meni za spod mozes bilo koji najlon 0,40-0,50 ako imas

a ako nemas ni jedan onda slobodno uzmi ovaj jak je i cvrst ali mozes naci jeftinije isto ce ti odraditi posao

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest mr. carpersharper

ja sam uzeo isto Buldozer snag 0.40 i probao prosli vikend! najlon je extra stvarno...vredi probati, meni se super pokazao!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...