Jump to content

Recommended Posts

HAHahahh neveruj puno recima,a to si iskusio na svoju kozu.A sta sam pecao i kako sam pecao ima tu dosta koji mogu ta potvrde na sta sam pecao mnoogo pre nego si ti saznao za te firme.Na kraju ima fb pa ljudi mogu vidjeti ko sta i kako je pecao pre toga.

Rezultati su bitni da potvrdis ili negiras neke stvari,Rezultati su SLike ulova.Drugacije nemozes jer onda ispada da i moj tata je upeco na divlje vode tone sarana i sve na boilu,al takav je pa nece da se hvali......

 

A sto se tice druzenja,nikada nikome nisam Ne cestito,a i ono sto si dobio kao nagradu si dobio SAMO zbog mene,i nisi bio prvi ,AL sredit cu temu uskoro ako me nepretrka bili il admin

Kakav je GLM feedstem Jane?

Link to comment
Share on other sites

odlican,po meni uopste se nerazlikuje od sticky , ima super atraktora feedstim

Skoro sve probavam isto oko 2 godine ,vrhunska roba. Sad me najviše zanima DMPT da li radi ono za šta je predviđen,i da li ima  ikakve razlike, :good: ove godine samo me on zanima 

Link to comment
Share on other sites

Registrujes se na stranici, i javis se prodavcu za konkretnu cijenu tj. za tacnu cijenu i porucis. Usput se dogovoris kako da ti posalje. Kosooki su flexibilni pa ti mogu napisati i manju cijenu na zahtijev da te carina ne zajebava.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da znam an koju firmu aludirate :)

 

Nema najbolji,nego ono sto tebi u svom mixu daje efekta,ja sam eto naucio neki kao nutrin i trazio njegovu adekvatnu zamjenu,naso ga sticky baits-potpuno isti

Videcu kad potrosim sa feedstim ako je indentican ,ako ne onda idem opet na sticky

Link to comment
Share on other sites

Mislim da znam an koju firmu aludirate :)

 

Nema najbolji,nego ono sto tebi u svom mixu daje efekta,ja sam eto naucio neki kao nutrin i trazio njegovu adekvatnu zamjenu,naso ga sticky baits-potpuno isti

Videcu kad potrosim sa feedstim ako je indentican ,ako ne onda idem opet na sticky

Dobro to je okej , ali kako znas da je bas taj dobar u miksu . Kako si to uspeo da zakljucis da je bas taj poboljsao tvoj miks ? I ako nije nije tajna kako ga je poboljsao ? To jest na koji nacin ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa lepo bez njga i snjim,i to nekoliko godina,pa kad je izaso staro novi onda opet slabije radi

pecam na iste mixeve vec 8-9 godina,znam u dusi svaku komponentu a i sam gotovi mix kako treba da izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam kako uspes recimo da primetis razliku izmudju 2 ili 3 glm ali da je svaki od razlicite firme ? Pretpostavljam da si istestirao glm od raznih firmi . Sta je to recimo sto fali tom losijem glm-u ?Jeli to neki poseban sastojak bez koga glm nije dobar ? :) 

Link to comment
Share on other sites

Da postoji.al to saran prica ne je.

 

Saran je taj koji zna da procjeni ovaj ili onaj .i ne samo za glm nego za sve

 

Tu najvise dolazi koncentracija.pa kako je izradjen.od cega je izradjen.a to bato nit ja nit yi ni niko na planeti nemoze da zna.nase je stavimo u mix a sarko ce svevda ti isprica

Link to comment
Share on other sites

Mislim da znam an koju firmu aludirate :)

 

Nema najbolji,nego ono sto tebi u svom mixu daje efekta,ja sam eto naucio neki kao nutrin i trazio njegovu adekvatnu zamjenu,naso ga sticky baits-potpuno isti

Videcu kad potrosim sa feedstim ako je indentican ,ako ne onda idem opet na sticky

Koliko doziras tog GLM-a od Sticky baitsa?

Link to comment
Share on other sites

Da postoji.al to saran prica ne je.

 

Saran je taj koji zna da procjeni ovaj ili onaj .i ne samo za glm nego za sve

 

Tu najvise dolazi koncentracija.pa kako je izradjen.od cega je izradjen.a to bato nit ja nit yi ni niko na planeti nemoze da zna.nase je stavimo u mix a sarko ce svevda ti isprica

Ti onda hoces da kazes da mi ustvari uopste neznamo sta stavljamo u miks . Znaci oni mogu da ti uvale bilo kakav prasak sa mirisom glm i ti odes sa tom boilom napecas se jednom i sutra kazes uh ovaj glm je zakon a ustvari bog zna sta si stavio u miks i zasto si se napecao tog dana :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odprilike tako,masa sustera pakuje u kutije kojesta i prodaje muda za bubrege.......Galic iz Rume je prepakivao stocne komponente iz poljoapoteka iprodavao pod raznorazne specije a danas bait gurua na svakom cosku,ko kurvi!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zadnji postovi u potpunosti se slazem.

 

Doziram 20gr.al znam neko ko je doziro i 40-50 gr i imo rezultate.

Ne poboljsava ti mix vec atrakciju.

 

Evo recimo fresh water snail extrakt je bio tog tipa I meni dao odlicne rezultate

Link to comment
Share on other sites

Dobro primera radi sam napisao 30-40 nebitno .  Cekaj zar nije pisano po forumu da sa glm-om bukvalno nemoze da se pretera ? Sad mi to nije jasno kazes da je mnogo 40-50 grama i da nece dati rezultate , jesi na to mislio ? Ovde je pisano da sa glm-om nemozes preterati sad neznam da li se na to treba obazirati ... 

Link to comment
Share on other sites

Zadnji postovi u potpunosti se slazem.

 

Doziram 20gr.al znam neko ko je doziro i 40-50 gr i imo rezultate.

Ne poboljsava ti mix vec atrakciju.

Jane koliko doziras Sticky baitsov GLM?

Link to comment
Share on other sites

Dobro primera radi sam napisao 30-40 nebitno .  Cekaj zar nije pisano po forumu da sa glm-om bukvalno nemoze da se pretera ? Sad mi to nije jasno kazes da je mnogo 40-50 grama i da nece dati rezultate , jesi na to mislio ? Ovde je pisano da sa glm-om nemozes preterati sad neznam da li se na to treba obazirati ... 

Nije stvar da ne donosi rezultate nego koliko ga je dovoljno i ima li razlike s njim ili bez njega a preko toga se ništa ne dešava da češ više uhvatiti,samo trošiš lovu bespotrebno.Moje iskustvo na mome miksu je Feedstim 20 gm dovoljno  probao sam i više i ništa bolje ne lovi,a recimo 50-70 gm  cc moore treba da bih uopće primjetio razliku i opet nisam bio zadovoljan ,na istom miksu potpuno i u više navrata i na više kampanja od par dana ,mamce mjenjaš na hranilištima lijevo desno ,radio sa i bez  bez glm_a,sve drugo jednako,i ubijala mi boila sa 20 gm feedstem svaki put ,lovile su i ove druge ali zanemarivo.Prvo ribu trebaš loviti na golom miksu a onda probavat da ga poboljšaš,barem ja tako radim .Testiranje je hebena stvar i zahtjeva vremena kojeg svi imamo sve manje ali da bi se došlo do nekih zaključaka treba probavati,i opet se netko sa mnom neče složiti jer je možda imao drugačija iskustva,ali taj atraktor u mojoj boili je npr 20 gm dovoljno a u tvojoj možda treba 50 gm a možda i samo 10 gm,boila se ne gleda odvojeno komponente nego sve skupa ,jer boila je zbir svega u njoj a ne jedan sastojak i sve skupa je različito moje i tvoje tako da sve što ti netko napiše za nešto ne mora biti toćno ne mora biti ni blizu nego moraš sam probati ali da te malo uputi otprilike to da i vrijedi i koristi kolko tolko.Ovo sve sam napisao za domaće mikseve za kupovne nisam nimalo kompetentan . I kad dođeš u situaciju da dobro loviš nešto si postigao,zapiši recept pa ponovo isti miks napravi a u drugoj boili pojačaj ili smanji i opet nešto naučiš,puno vremena se troši na to jbg.I kad dođeš do svojih zaključaka i budeš zadovoljan ,to su samo tvoji zaključci i potpuno su točni i ne mrdaj od toga, Meni je jako glupo kad  netko napiše stavi toga i toga100 gm i rasturačeš,takva komponenta ne postoji,to pišu trgovci i proizvođaći godinama i hvale svoje i uzimaju nam lovu ,i dan danas to čitam i uvijek se nasmijem,više ne testiram maltene ništa ali kad neke komponente nestane koju sam godinama trošio onda opet moram jer stavljam drugu-novu od nekog drugog pa tražim od nje kolko tolko da me zadovolji kao i stara a mnoge vrhunske su nestale sa tržišta i onda tražimo zamjenu,toliko od mene  :good:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije stvar da ne donosi rezultate nego koliko ga je dovoljno i ima li razlike s njim ili bez njega a preko toga se ništa ne dešava da češ više uhvatiti,samo trošiš lovu bespotrebno.Moje iskustvo na mome miksu je Feedstim 20 gm dovoljno  probao sam i više i ništa bolje ne lovi,a recimo 50-70 gm  cc moore treba da bih uopće primjetio razliku i opet nisam bio zadovoljan ,na istom miksu potpuno i u više navrata i na više kampanja od par dana ,mamce mjenjaš na hranilištima lijevo desno ,radio sa i bez  bez glm_a,sve drugo jednako,i ubijala mi boila sa 20 gm feedstem svaki put ,lovile su i ove druge ali zanemarivo.Prvo ribu trebaš loviti na golom miksu a onda probavat da ga poboljšaš,barem ja tako radim .Testiranje je hebena stvar i zahtjeva vremena kojeg svi imamo sve manje ali da bi se došlo do nekih zaključaka treba probavati,i opet se netko sa mnom neče složiti jer je možda imao drugačija iskustva,ali taj atraktor u mojoj boili je npr 20 gm dovoljno a u tvojoj možda treba 50 gm a možda i samo 10 gm,boila se ne gleda odvojeno komponente nego sve skupa ,jer boila je zbir svega u njoj a ne jedan sastojak i sve skupa je različito moje i tvoje tako da sve što ti netko napiše za nešto ne mora biti toćno ne mora biti ni blizu nego moraš sam probati ali da te malo uputi otprilike to da i vrijedi i koristi kolko tolko.Ovo sve sam napisao za domaće mikseve za kupovne nisam nimalo kompetentan . I kad dođeš u situaciju da dobro loviš nešto si postigao,zapiši recept pa ponovo isti miks napravi a u drugoj boili pojačaj ili smanji i opet nešto naučiš,puno vremena se troši na to jbg.I kad dođeš do svojih zaključaka i budeš zadovoljan ,to su samo tvoji zaključci i potpuno su točni i ne mrdaj od toga, Meni je jako glupo kad  netko napiše stavi toga i toga100 gm i rasturačeš,takva komponenta ne postoji,to pišu trgovci i proizvođaći godinama i hvale svoje i uzimaju nam lovu ,i dan danas to čitam i uvijek se nasmijem,više ne testiram maltene ništa ali kad neke komponente nestane koju sam godinama trošio onda opet moram jer stavljam drugu-novu od nekog drugog pa tražim od nje kolko tolko da me zadovolji kao i stara a mnoge vrhunske su nestale sa tržišta i onda tražimo zamjenu,toliko od mene  :good:

Upravo to me je i interesovalo , jer jako mi je tesko da prihvatim da 20 grama nekog praska u kilogram miksa moze izazvati toliku senzaciju u mojoj boili . U stvari od kilogram miksa dobijes oko 1.4 kg boila sa svim stvarima koje idu u miks .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...