Jump to content

Recommended Posts

ljudi zamrate se previse oko neceg za koje tesko cete saznati odgovor.Ako vam nepase onda uzimajte tamo gde ste sigurni,ako ne onda prilagodite se onome sto imate i uzimajte jeftinije stvari poput cc moore ilostalih firmi.Al nemojte u nikom slucaju kao sto je ovde sada da omalovazate firmu koja je mama i tata za sve ostale koje samo prepakuju iz kine i misle da imaju isto ono sto imaju ove firme koje su donele to na trziste.To mi je bila poenta celog rukopisa.
Link to comment
Share on other sites

Pre dve nedelje sam pitao razne proizvodjace direktno ko su uvoznici.

 

Sto se solara tice dobio sam nedvosmislen odgovor - autosport ns.

 

Teorija zavere moze ici samo dotle da njima salju losiji kvalitet robe. Iako mi ovo nije nepoznato u nekim drugim granama industrije, mislim da je ovde preterano ulaziti u paranoju tog tipa.

 

A ako bas toliko zelite da razbijete teorije zavere, ni to nije neki problem. Uzmete bocicu iz engleske iz madjarske i iz srbije i na analizu. Bilo koji hemicar ce vam to uciniti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto je original zapakovano moze se reci da je to sto pise na tarabi.Mnoge stvari kod nas ulaze na mala vrata pa  i ne znamo sta ima u pakovanju.Analize ko ima da plati,tako da sto nam je.Ja to kazem jednostavno,pred kraj smene sto zaciste ide na nase trziste.da se razumemo nije samo ovo u pitanju,mislim na sve proizvode sto se tice domacinstva,hemije,bele tehnike itd

Link to comment
Share on other sites

Oktopus i stimulin kupljen u Mancesteru i u NS nema ama bas nikakve razlike,peca i jedno i drugo i indenticno izgledaju,bezveze trabunjanja o prepakivanju sto se ovde plasira,svako ko imalo ima dodira sa nekom trgovinom kapira sta znaci uvoznik koji je na prst u dupe sa gazdom Solara i tamo nekeprodavnice koje su druga ili treca ruka....pitao bi koja to strana prodavnica ima par desetina tona robe jednog proizvodjaca u skladistu i koja sve to prodaje kao pekar lebac?!

Kao i za sve,kolicina diktira cenu....

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

to i ja mislim...

a isto tako mislim da je kojim slucajem kod nas skuplje sve za 30% nego u engleskoj onda bi sigurno svi kupovali kod nas jer bi to naravno bilo specijalno radjeno za nase uslove...

nisam imao prilike da probam nutru i solara iz engleske,francuske ili ti nemacke... ali jesam neke stvari uzeo iz madjarske i to sam uzeo samo da bi video razliku... i na kraju se bar meni ispostavilo da je isto,isto izgleda isto mirise,isto riba jede ili ne jede...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

italija i francuska su ubedljivo najskuplje sto se tice saranske opreme

 

Ja znam samo jedno a to je da uzimam hemiju uskljucivo iz engleske vec odavno i radi mi sve super.Uopste se nezamaram u vezi cene al se zamaram za cije trziste je proizvedeno.

A to da bi neko imao rabat povoljniji nego nemacka,madjarska holadija i engleska gde se 15 puta vise potrosi nego kod nas neverujem ;)

ja nisam ni rekao da je rabat povoljniji, vec da postoji i to kao mogucnost... u engleskoj se potrosi 15 puta vise ali ima i 15 puta vise prodavnica... verujem da nas uvoznik povlaci vise robe nego mnoge manje radnje u engleskoj... a sto se marze tice siguran sam da je neuporedivo manja ovde nego u engleskoj...

 

imao sam prilike da pogledam neke nutrine proizvode na njihovom standu na Carp Italy show... Multimino i caviar, oko kojih se najvise spekulicalo, retki su i bledi kao i kod nas... jednostavno nisu onakvi kavi su nekad bili... sa nutrabaits GLM-om (koji jedini ima veze sa temom) sam imao tako smesna iskustva da je to neverovatno... svaka treca bocica se razlikuje... ne znam dal se lepo vidi na slikama ali ista je stvar i sa pakovanjima iz tackebox-a... dva praha potpuno razlicitih boja, mirisa, granulacije...

 

pre_1392844663__cam00504.jpgpre_1392844878__cam00515.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

neverovatno... svaka treca bocica se razlikuje... ne znam dal se lepo vidi na slikama ali ista je stvar i sa pakovanjima iz tackebox-a... dva praha potpuno razlicitih boja, mirisa, granulacije...

 

 

I sta bi sada bilo neko realno objasnjenje ja bas i ne mogu da razumem  :search:

Link to comment
Share on other sites

skoljka kao i svaki drugi zivi stvor menja izgled u zavisnosti od godisnjeg doba....  tako da je ova jarko zelena boja verovatno od skoljke samlevene u prolece a siva od one jesenje...

A da nije razlika u zavisnosti od toga da li se koriste skoljke muskog ili zenskog pola 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Dugo nismo pricali o Nutri pa ajde sad malo mojih zapazanja!! Vrlo mi je sumnjivo sto na njihovom oficijalnom sajtu sve ribe( 90%) koji su hvatali njihovi test ribolovci je bila triga u 2014 godini!!! Od 3d mixa nema ni reci,a vecina velikih prodavnica u Evropi i na ostrvu mix nema u prodaji???!Da li neko zna sta se tu desava!?a jos sam cuo da im je proizvodnja sada u Holandiji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

imao sam prilike da pogledam neke nutrine proizvode na njihovom standu na Carp Italy show... Multimino i caviar, oko kojih se najvise spekulicalo, retki su i bledi kao i kod nas... jednostavno nisu onakvi kavi su nekad bili... sa nutrabaits GLM-om (koji jedini ima veze sa temom) sam imao tako smesna iskustva da je to neverovatno... svaka treca bocica se razlikuje... ne znam dal se lepo vidi na slikama ali ista je stvar i sa pakovanjima iz tackebox-a... dva praha potpuno razlicitih boja, mirisa, granulacije...

 

 

Sad kad procita ovo sto je kolega Milance komentarisao pade mi na pamet da vas pitam sledece:

 

Nedavno sam kupio  SBS Concentrated Flavours Green Lipped Mussel 50 ml   i posto nisam koristio ovu aromu do sad iznenadio sam se koliko blag i slab miris ima.....

Ima li ko iskustva sa ovom aromom-voleo bih da cujem vasa misljenja o njoj......... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...