Jump to content

novi brodic za hranenje


Recommended Posts

Je**s ti takav brodic...ja imam Alexu....ne trosi ni struju ni nista samo vodu i malo proje...:D a odlicno razvlaci sisteme i po najvecem vetru.... :friends: :friends: :yahoo: :yahoo: :clapping: :clapping:

 

pa gde ti je bio Aleksa na Basiani kad ti je Grile razvlacio sisteme.Covek zbog tebe morao dvaput na punjac da stavlja baterije

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Jane za slike i prezentaciju datog "plovila". ALI, ali.....?????

Pecanje je nesto sasvim DRUGO!!!!

Sve je to PRETERANO. A sto se tice pecanja u uslovima koje si ti naveo (180-200m, suma, granje, nema prilaza...itd.), da se ne lazemo tu pecanja NEMA. Jer nije poenta samo zakaciti RIBU, nego i istu izvuci iz vode. A to je tesko.Ali ne i nemoguce, U DANASNJE VREME SVE JE MOGUCE!

Trebao bi ti isti takav "GLISER" samo malcice veci da mozes u njega da stanes pa da uz pomoc SRECE :db: ......itd,itd., izvadis ribu.

Verujem da se riba na takvom jezeru moze uspesno pecati na mnogo, mnogo manjim razdaljinama, i pogodnijim uslovima.

 

Jer ako vec pominjes da pecas na DIVLJIM VODAMA, ostavi se tih budalastina i gluposti, nego se opusti u prelepoj prirodi i UZIVAJ :bbq: .

BISTRO............... :drinks: !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Svaka cast Jane za slike i prezentaciju datog "plovila". ALI, ali.....?????

Pecanje je nesto sasvim DRUGO!!!!

Sve je to PRETERANO. A sto se tice pecanja u uslovima koje si ti naveo (180-200m, suma, granje, nema prilaza...itd.), da se ne lazemo tu pecanja NEMA. Jer nije poenta samo zakaciti RIBU, nego i istu izvuci iz vode. A to je tesko.Ali ne i nemoguce, U DANASNJE VREME SVE JE MOGUCE!

Trebao bi ti isti takav "GLISER" samo malcice veci da mozes u njega da stanes pa da uz pomoc SRECE :db: ......itd,itd., izvadis ribu.

Verujem da se riba na takvom jezeru moze uspesno pecati na mnogo, mnogo manjim razdaljinama, i pogodnijim uslovima.

 

Jer ako vec pominjes da pecas na DIVLJIM VODAMA, ostavi se tih budalastina i gluposti, nego se opusti u prelepoj prirodi i UZIVAJ :bbq: .

BISTRO............... :drinks: !!!!!!!!!!!!!

 

Slazem se sa tobom,ali opet ima situacija i voda gde bez njega mozes samo da sednes i places, ipak omugucava preciznu prezentaciju sto je nekad presudno za dobar ribolov,a sto se tice uzivanja uz rostilj sve je to ok,ali neidemo na pecanje radi rostilja nego radi sarana :D

Link to comment
Share on other sites

Pre tri godine sam upoznao Volkera u Holandiji na jednom jezeru i dok smo tako caskali o svemu i svacemu covek me pita dali sam bio njegovoj stranici da vidim njegovu bebu :D Sta da vam kazem covek ima sta da prezentira!Sve pravi rucno po narudzbi,i nakon 350 prodanih brodica po citavom svetu se potdvrdilo samo od sebe kvalitet!Ali pogledajte i uverite se sami. http://www.planet-vopi.de/

 

PS..Pogledajte i video snimke na njegovoj strani pod (Praxisvideos) :hi:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...