Jump to content

novi brodic za hranenje


Recommended Posts

cemu sve ovo ... kakva draz pecanja kad nit hranish sam nit zabacujesh , nit markirash , nit ronish da istrazish teren , nit otkinesh par sistema , ... j**esh poso :D josh da izmisle da sam izvlaci ribu i da otkachinje , bilo bi vrh :D i da naprave spravu da menja vreme u sekundi pihhhh de bi nam bio kraj :D peco bi onda samo virtuelno :D ali super spravica ko je napravio ;)
Link to comment
Share on other sites

cemu sve ovo ... kakva draz pecanja kad nit hranish sam nit zabacujesh , nit markirash , nit ronish da istrazish teren , nit otkinesh par sistema , ... j**esh poso :D josh da izmisle da sam izvlaci ribu i da otkachinje , bilo bi vrh :D i da naprave spravu da menja vreme u sekundi pihhhh de bi nam bio kraj :D peco bi onda samo virtuelno :D ali super spravica ko je napravio ;)

:goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

ocigledno svi koji ste kometarisali da netreba niste bili u svakakvim situacijama na divlje vode.Komercijale i nepominjem.Evo vam primer shta cesh da radish ako je mesto na 200 metra udaljenosti i nesme se upotrebiti standardni camac.Onda druga situacija toliko je obala zarasnuta u shumi da imash dovoljno mesta za postavit shtapove a 3 metra iza je shuma koju nesmesh da secesh a pred tebe direktno dubina tako da nemozesh zagazit.Radi drvece iza tebe nemozesh ni lepo zabacit vishe od 70 metara.I josh puno situacije na koje sam naisho.Svaki alat ima zashta se koristi.Nekom i netreba koji neide na ovakva mesta ali se meni itekako nashao uzivotu.Prvo i jedino je uzivati u ribolovu ma gde vi bili bez razlike na ulov.
Link to comment
Share on other sites

Nazalost Jane,ali u Srbiji oni pa ni ja nismo videli veliku divlju vodu koja ima :saran: ,tako da nije cudno sto se sprdaju sa ovim.Kada se takve vode kod nas oporave i javi potreba za ovakvim camcima verovatno ce se izmisliti i hidro gliseri za razvlacenje.
Link to comment
Share on other sites

ocigledno svi koji ste kometarisali da netreba niste bili u svakakvim situacijama na divlje vode.Komercijale i nepominjem.Evo vam primer shta cesh da radish ako je mesto na 200 metra udaljenosti i nesme se upotrebiti standardni camac.Onda druga situacija toliko je obala zarasnuta u shumi da imash dovoljno mesta za postavit shtapove a 3 metra iza je shuma koju nesmesh da secesh a pred tebe direktno dubina tako da nemozesh zagazit.Radi drvece iza tebe nemozesh ni lepo zabacit vishe od 70 metara.I josh puno situacije na koje sam naisho.Svaki alat ima zashta se koristi.Nekom i netreba koji neide na ovakva mesta ali se meni itekako nashao uzivotu.Prvo i jedino je uzivati u ribolovu ma gde vi bili bez razlike na ulov.

Jane ocigledno ti znas u kakvim mi situacijama pecamo.

Link to comment
Share on other sites

jane brate , pa u kakvim ti to hard varijantama pecash svaka ti chast :clapping: gde se peca na 200 m je manje vishe dozvoljen chamac , a i gde su takva mesta obrasla travom i drvecem iza i gde je nemoguce zabacivati stapom je isto dozvoljen chamac . nije vlasnik toliko lood da ti da tako mesto a da nemas uvete da pecash , ili je trebao da sredi . a i gde je suma iza tebe u vecini slucajeva se ne baca daleko jer ima isto neki deo " sume " tu ispred potopljen , pricam o divljim vodama gde se covek nije mesao pa pravio da sve bude cisto itd itd ... barem sam ja tako prolazio u vecini slucajeva , da ne kazem u svim . ne kazem da nije korisna spravica , nego koliko se otishlo daleko sa onim kamerama " u boji " , sonarom ovo ono ... :drinks:
Link to comment
Share on other sites

jane brate , pa u kakvim ti to hard varijantama pecash svaka ti chast :clapping: gde se peca na 200 m je manje vishe dozvoljen chamac , a i gde su takva mesta obrasla travom i drvecem iza i gde je nemoguce zabacivati stapom je isto dozvoljen chamac . nije vlasnik toliko lood da ti da tako mesto a da nemas uvete da pecash , ili je trebao da sredi . a i gde je suma iza tebe u vecini slucajeva se ne baca daleko jer ima isto neki deo " sume " tu ispred potopljen , pricam o divljim vodama gde se covek nije mesao pa pravio da sve bude cisto itd itd ... barem sam ja tako prolazio u vecini slucajeva , da ne kazem u svim . ne kazem da nije korisna spravica , nego koliko se otishlo daleko sa onim kamerama " u boji " , sonarom ovo ono ... :drinks:

 

Beskorisna sprava aa?Grile ih upropasti na Basijani sa brodicem na onom druzenju.:yahoo:

 

Asad ozbiljno,ne treba biti iskljuchiv svako peca prema svom nahodjenju.Dobri su i signalizatori od desetak hiljada sva tri sa bazom ali koje vi imate gospodo?Nakraju krajeva nisu ni potrebni da pi se pecalo,moze i bez njih. Da ne nabrajam gomilu stvari bez kojih se moze ali ih svi imamo u svom priboru tako da ko shta voli nek izvoli.

 

I naravno Jane nije u pravu!!!:8P:8P

Link to comment
Share on other sites

Tehnoloshki napredak je neminovan u svemu pa i u ovom nashem "sportu". A i shto da ne ?!

I kad zanemarim "razvlacenje" i prihranu u tacku -

Pored marker shtapa i plovka za odredjivanje MESTA pecanja, kao alternativni alat koji ima mogucnost sonara, GPS odredjivanja tacaka, josh i video kamere !!! - ovaj gliser je VHRR brate !

 

Zato - ZIVEO JANE !!!

ili JANE ZA PREDSEDNIKA !

Link to comment
Share on other sites

Ajmi ti lepo reci kako cesh da pecash i hranish u ovoj situaciji pecam sa druge strane kod drveca,druga obala je zabranjena kao i camac.

 

http://img203.imageshack.us/img203/1507/dsc00031gw.jpg

 

druga situacija

 

nedozvoljen camac odma 1,80 dubina i iza tebe ogroman nasip a pecash na 220 metara sa druge strane trske.

 

http://img502.imageshack.us/img502/5941/06122008067.jpg

 

 

 

Kao shto sam napiso a i kristijan je to opet reko nemozesh mesto birati kako tebi odgovara nego onako gde je riba a ti treba da se prilagodish time sa alatom koji ti je dostupan.

Link to comment
Share on other sites

prvo nema put,a ovo je uliv il pocetak jezera gde sa ove tacke pa nadalje sme da se peca,a sdruge strane neznam zbog kojih razloga je zabranjeno odnosno bilo tada sad se ceka novi koncesioner sa novim pravilima.U to vreme je camac bio zabranjen jer je jezero preveliko za nadgledanje i nemoze se u svako vreme vidjeti dal neko baca mreze il struju il ne.Ovako sa zabranom camca je deo problema reshen.
Link to comment
Share on other sites

Beskorisna sprava aa?Grile ih upropasti na Basijani sa brodicem na onom druzenju.:yahoo:

 

Što jes,jes,ubio nas ko tudje.:yahoo:

A da je bilo lepo,nije,bilo je prelepo !

Da smo živi i zdravi,samo malo dok otopli,eto reprize,samo sada i mi ''konja'' za trku imamo.:skydive:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...