Jump to content

Sta Vi Mislite?


Recommended Posts

Sve zavisi u kom cenovnom rangu.Na primjer sada ima leona za smesne pare tu na forumu.

 

Sada ovi stapovi su bacacki i ako zelish tvrde stapove u 3 lb onda imas dosta u ponudi.Medjutim neces dobiti u paraboli sa manjom librazom vec ce biti sa manjim otezanjem.Prologic stara serija su bash dobar predlog jer su bash kao gore pomenuti a verujem po kvalitetu daleko ispred ovih.

Neko voli pomodorske da su tanki sa tanjim rukohvatom e onda mora se novi modeli

 

C3 je dosta mekshi od ovih al lepo baca

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sve zavisi ko šta voli, ali za 300 evra potraži polovne 13ft 3,5lb jel ih uparuješ sa teškim mašinicama koje nisu baš za štapove 12ft ...
A i zavisi jel pecaš na čistoj vodi ili ima nekih grana, panjeva....?
ako je teren težak onda cc30 što reče kolega pariguz, Prologic T-carp(tournament) imam ja i dobri su-ostri. Onda c3 koji je malo meksi i na kraju C2 ako je u pitanju cistina i yelis da osetis svaki potez sitnijeg sarana.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ćemo tako onda je i mojo karp bolji od fox-a i neša i njega i prologic i sve ostale klepa pijan kinez  a pitanje je  da li i jače marke kojima se imena plaćaju  i po par stotina eura neklepa isti pijan kinez  pa šta  je onda pravo ako sve mota kinez ? nisam rekao da je prologic loš štap daleko od toga .ali ako sve pravi kinez onda je sve isti blank i kalup  a neznam da nesh  pravi kina?

Link to comment
Share on other sites

davno se dokazalo da to sto mota kinez ne mora odmah da znaci da je nesto lose. Kad bi ti video sta mi radimo sa C3 ili sa Fast Water bio bi u cudu, veruj mi. Da li poznajes nekoga ko je polomio Prologic stap iz cista mira? Znaci da nije greska ribolovca, transport, olovo od 150gr na stap 2.75lb i slicno? A tako ima i stapova drugih firmi, osim Prologic, koji su takodje odlicni a spadaju cenovno u tu, cuvenu, srednju klasu. Samo je pitanje da li nesto vredi toliko koliko kosta. 

Link to comment
Share on other sites

Sigurno da vredi cim toliko kosta,stapovi se i kupuju naspram kvaliteta i mogucnosti,ja iskreno nisam video da ijedan ozbiljniji sarandzija peca na prologic. Pa i sam uvoznik peca na century stapove,valjda ti to nesto govori?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

davno se dokazalo da to sto mota kinez ne mora odmah da znaci da je nesto lose. Kad bi ti video sta mi radimo sa C3 ili sa Fast Water bio bi u cudu, veruj mi. Da li poznajes nekoga ko je polomio Prologic stap iz cista mira? Znaci da nije greska ribolovca, transport, olovo od 150gr na stap 2.75lb i slicno? A tako ima i stapova drugih firmi, osim Prologic, koji su takodje odlicni a spadaju cenovno u tu, cuvenu, srednju klasu. Samo je pitanje da li nesto vredi toliko koliko kosta. 

E moj druže to se i ja  pitam da li vredi sve što sam do sada platio toliko koliko sam platio Što se tiče štapova ja sam od ove godine prvi put  nabavio neke (čitaj fox ) štapove sa imenom do sada sam pecao na sve i svašata  i upecao i  takmičio se i bilo je  lepo   i veruj mi ni sam ne znam što sam poželeo fox  ili nesh kada sam i na mojo carp lepo pecao .Ja sam nov još druže nemogu se meriti sa znanjem sa mnogima u modernom šranskom ribolovu  jer učim još o tome a o pecanju u kršu i oknima od trske na germine i robi mašine  na paunovo pero etu imam iskustvo  od svoje 8 -me godine  .Ništa zlonamerno nije bilo  u tom pitanju po čemu su bolji  ja sam pitao da znam  a  sto se tiče dali je polomio neko prologic  12 ekipa je svedok  na jegričkoj kao je liku pukao  prologic na takmičenju pri zabčaju  a isto tako je pukao i freespirit   mom drugaru  koji je prodao auto da kupi pribor i onda kontam  da nema puno razlike sem imena ali zanm iz privatnog života koliko para toliko i muzike 

P.S.A kada bi ti video šta ja iz kolica invalidskih radim sa štapovima naježio bih se8mnogi koji hodaju nemogu da me dobace štapom)  .Nadam se da ćemo negde nekada pecati zajedno pa da ćeš to i videti

Link to comment
Share on other sites

a nesto nisam ni ja video da peca na fox. A sta to znaci ozbiljan sarandzija? Zna se da su Century, Free Spirit i Harrison najbolji stapovi, i najskuplji, to niko ne moze da spori. Pecam i ja i na Century ali ovde oni nisu tema. I da koji to uvoznik i cega peca na Century

Link to comment
Share on other sites

Svako ima svoga sponzora i mi koji ih nemamo mozemo samo da zavidimo, ali Fox, Free Spirit, Daiwa, Century, Greys&Harris su imena i neki od njih su pisali recnik modernog saranskog ribolova i mislim da to treba postovati!
Ne kazem da se Fox danas ne pravi u Kini i da postoje modeli stapova kao sto su warrior koji su cenom prihvatljivi ljudima pliceg dzepa, ali svi znamo da i Fox i ostali imaju modele kojim npr. Prologic ne moze da pridje! Ali zato engleski pojam kvaliteta kosta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...