Jump to content

Penn Affinity 7000 Ltd Special Black Edition


Recommended Posts

vrhunska masina.....drugar ima surfblaster, znaci model ispod Affinity...Nosio je prosle god na Maldive i imao je na njoj ajkulu od nekih metar ipo i zezao se sa njom oko sat ipo!!  :shok:  i naravno prezivela bez ikakvih problemam, veci test nije mogla da ima! :) i danas je koristi za spod najnormalnije bez imalo lufta, radi kao da nije ni koriscena! toliko... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ljudi jel neko koristi ovu masinu,i kakav je penn uopste po kvalitetu i jel vredi dati za ove masine oko120e

Masina vredi i vise od toga u poredjenju sa Daiwa basiom npr....ima sve karakteristike kao ona samo sto joj samo ime kosta + 200 evra minimum! Penn pravi masinice za morsko pecanje, tako da je ovaj model kvalitetan i istrajan...sa naprednim tehnologijama a po pristupacnoj ceni. To ti je kao kad poredis Hyndai dzip ix35 i recimo bmw x5...i jedasn i drugi imaju nove tehnologije....i jedan i drugi su kvalitetni ali samo ime je skupo....a sa imenom ide i reputacija....e tako ti je slucaj sa daiwom basia i ovim lepim pennom

Link to comment
Share on other sites

Masina vredi i vise od toga u poredjenju sa Daiwa basiom npr....ima sve karakteristike kao ona samo sto joj samo ime kosta + 200 evra minimum! Penn pravi masinice za morsko pecanje, tako da je ovaj model kvalitetan i istrajan...sa naprednim tehnologijama a po pristupacnoj ceni. To ti je kao kad poredis Hyndai dzip ix35 i recimo bmw x5...i jedasn i drugi imaju nove tehnologije....i jedan i drugi su kvalitetni ali samo ime je skupo....a sa imenom ide i reputacija....e tako ti je slucaj sa daiwom basia i ovim lepim pennom

 

E moj baca,jesi li primetio kolika je razlika kad se vozis u tom Hundajiu i BMWu?

S neke strane je limar u pravu....samo da te pitam jel si drzao mozda basiu u ruci ? :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

S neke strane je limar u pravu....samo da te pitam jel si drzao mozda basiu u ruci ? :crazy: :crazy:

Basija je pozerska masinica....sminkerska i lepotica da stoji u regalu a ne na rod podu po pljusku i blatu.....prelepa je....manekenska....ali je za mene prelaka....ne kazem ja ...qd....perverzno slaze....ali je bas bas pozerska ....Moje misljenje! Kazem da onaj ko nema para da kupi BMW X5 kupi Hyundai ix35 i opet mu je super.....e tako je slucaj u odnosu na Penn i Daiwu....

Po meni je Shimano ipak Shimano....pa onda sve drugo

Link to comment
Share on other sites

Basija je pozerska masinica....sminkerska i lepotica da stoji u regalu a ne na rod podu po pljusku i blatu.....prelepa je....manekenska....ali je za mene prelaka....ne kazem ja ...qd....perverzno slaze....ali je bas bas pozerska ....Moje misljenje! Kazem da onaj ko nema para da kupi BMW X5 kupi Hyundai ix35 i opet mu je super.....e tako je slucaj u odnosu na Penn i Daiwu....

Po meni je Shimano ipak Shimano....pa onda sve drugo

Ok je tvoje misljenje ne mogu ja da ti ga promenim...svako ima neko svoje misljenje...al u jednom moras da se slozis samnom kada bi mogao da odvojis pare za 3 basie sigurno bi pre njih kupio nego te penn affinity :) a ako hoces mogu ti reci za jednom coveka peca na te iste basie i po kisi zimi blatu i prebrise ih na kraju i kao da si izasle iz radnje :)

Link to comment
Share on other sites

.....ko ne pati od kompleksa zvanih shimano i daiwa pravi izbor !

Covjek ispali prvo ovo....

 

Po meni je Shimano ipak Shimano....pa onda sve drugo

Pa onda ovo.....

 

 

Basija je pozerska masinica....sminkerska i lepotica da stoji u regalu a ne na rod podu po pljusku i blatu.....prelepa je....manekenska....ali je za mene prelaka....ne kazem ja ...qd....perverzno slaze....ali je bas bas pozerska ....Moje misljenje!

Meni moje Basie sluze da stoje na rod podu u bilo kakvom vremenu ;)

 

163887_1732735433300_538536_n.jpg?lvh=1

 

Ne dam svojih pozerki ni za sta .... :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok je tvoje misljenje ne mogu ja da ti ga promenim...svako ima neko svoje misljenje...al u jednom moras da se slozis samnom kada bi mogao da odvojis pare za 3 basie sigurno bi pre njih kupio nego te penn affinity :) a ako hoces mogu ti reci za jednom coveka peca na te iste basie i po kisi zimi blatu i prebrise ih na kraju i kao da si izasle iz radnje :)

Kad bih imao pare za 3 basie sigurno ne bi kupio penn, ali ni basie....nego Shimano Aero Technium MGS 10000 XSA....Shimano volem te :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Covjek ispali prvo ovo....

 

Pa onda ovo.....

 

 

Meni moje Basie sluze da stoje na rod podu u bilo kakvom vremenu ;)

 

163887_1732735433300_538536_n.jpg?lvh=1

 

Ne dam svojih pozerki ni za sta .... :yahoo:

Svako ima svoje miljenice....nemam nista protiv....samo sam rekao ko nema pare za njih ili Shimano kupi Penn....samo sam rekao da ja vise volim Shimano nego Daiwu....

A tema je Penn.....za te pare odlicna masinica!

Link to comment
Share on other sites

Carp yoyo - jel ovo ada ciganlija?

Ne druze, ovo je Pelagicevo 18. decembar 2010. godine. :) poz br.29

Temperatura u trenutku slikanja -14 C :yahoo: 

Tada sam prvi puta dozivio da vodena povrsina zamrzne za 20 minuta.

 

163887_1732735393299_2168108_n.jpg?lvh=1

 

@Predraze moze jasta nego moze ;)

 

evo vidi

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...