Jump to content

Spomb Problem


Recommended Posts

Kao sto sam napisao koristim spomb od kako se pojavio i imam tri cetiri nova u rezervi i nikad mi nista nije stradalo sem opruge jer dolazi do tamora materijala i to je sasvim normalno da pukne opruga a da se raspada u sarkama ili dugmetu to nisam imao slucaj pa se pitam da nisu to oni fals sto su se pojavili. Jer imaju ti spombovi suvi zig ilu samo nalepnicu.
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da postoji razlika i da ovi jeftiniji koji su se pojavili sad po nekim manjim cenama ima neke veze sa ovim. A da su sranje to prvi put cujem . A koja po tebi nije sranje????
Link to comment
Share on other sites

ma opruga i mora da pukne nakon tolko sklapanja i rasklapanja al sad je rec o dugmetu i krilcima. ja imam jedan koji je istovario sigurno tonu hrane i nista sem opruge nije puklo , pa zbog tog jednog ne dolaze ovi drugi da se ispitaju sto stoje u rezervi

Link to comment
Share on other sites

Ganicu,verovatno me ne pratis dobro,moje rakete su orginalne i svaka je na slican nacin popucala,to nisu oni sa fejsbuka i cega vec....za mene izuzetna sprava i uvek cu ga koristiti za neke situacije,samo se malo iznerviram Engleskim kvalitetom kada ostanem bez tog crvenog dugmeta,to neznam da nabudzim :)
Link to comment
Share on other sites

Ma verujem ja tebi a verovatno ti se pogodi bas takva pod felerom a jer verujes ti meni da moje cetri koje sede u rezervi nisu otpakovane dve god. A koristim je u svim prilikama i istovarila je hranu sigurno peeko tone. Nego nije mi jasno sto neko napisa da su sranje pa me zanima koja je to dobra ili bolja od spomba. A ti si bre majstor pa sredi bre to
Link to comment
Share on other sites

spomb je moj izbor broj jedan, nikada ni jedan problem, osim sto tone  :D

i ja se slazem ali i to se resi za pet minuta i ne tone vise , pa cak i sto se tice bucnosti i tu sam demantovao clana moje ekipe ,pre pet dana na dunavu dok sam lupao spombom on je reko da jedino na divljoj vodi moze da prizna i da veruje da nesmeta lupanje spomba jedino da dok hranim udari riba i posle te izjave nije proslo 10 minuta lupnuo je jedan od 5kg. i decko se razuverio . na komercijalama je poznato da se naviko na pucanje rakete . i za mene je broj jedan 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...