Jump to content

Stapovi Do 200 Eura 3 Komada


Recommended Posts

A sta ako su i ta tri stapa iz iste serije, od onog istog pijanog Kineza?

Onda ce se i na njima da se digne lak na karikama...

 

pa onda ih i ti reklamiraj pa dobi i ti jos jedne xexexe
Link to comment
Share on other sites

Neznam ovo je nova serija sa dosta širim karikama a imaju garnciju,    u formaxu  cene su na njima ja sam kupio fox-ove  štapove  3,90  3,5 lb a mojo carp ako ne prodam  ostace za  manje revire jer su na ribi izvanredni imaju dušu .Meni nije toliko o glavu da ih prodam  nako ne odu nek stoje .Leba netraže 

:good:

Link to comment
Share on other sites

A jel' nova garancija, ili je ona od starih stapova?

I odkud Fox stapovi, kad si rekao da ces Nesh Entity da kupis?

Prevagnuo fox  Manje čekam  na dostavu ,  dvoumio sam se i  odlučio za fox-a .Garancija je  Na nove štapove što pitaš oćeš da kupiš štapove ? 

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem, razmisljao sam, al' me malo brinu ovi tvoji komentari?

Plasim se da se i meni ne desi nesto slicno?

 

 

Brate u formaxu nista nekupuj iz iskustva ti pričam   bolje kupi  najgore  na pijaci duže ce biti nago formaksovi 

U formaxu ni udice nekupovati ma  ni  kedere  samo što dalje 

 

...štapovi su  svi  loši bili do koske   evo mojo carp sam kupio pe tri meseca  digo se lak na karikama poslat na garnciju sva tri . I naravno nece da vrate pare nego popraviće zamazati lakom i vratiti...

Ma  ni udicu niko tamo netreba da kupi  dzaba im akcije kad je sve ko što mi reče jedan radnik bivši njihov robu sklapa pijan kinez u formaxu

Link to comment
Share on other sites

Pa  ovo nije iz formaxa ovo je od mene  hahahah    :pivopija1:          Prva ruka . Ma  imaju garnciju pa ako se desi odneses i oni ti daju  druge  nema laži nema prevare hahah A  kinezu koji ih pravi poneses litru klekovače da pije  tek kada završi blank za tvoje nove štapove   ;)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam shvatio, i ako sam te dobro shvatio, nije problem u blanku, on je vise nego dobar, nego je problem u laku oko karika?

Bio je kod onog modela taj problem  a na ovim novim su jače karike  i lak je lepše uradjen   koliko sam zapazio Blank im je vrhunski i onim  sto je lak puco  blak je ekstra bio sa tim štapom bez preteranog zapinjanja  bacao sam iz kolica 120 metara  Mereno više puta prvo ja nisam mogao da verujem i onda smo konusni najlon stavili i tačno izmerili 90 g r olovica in-line sitem na 120m  na jegričkoj   

Link to comment
Share on other sites

Blank potpisujem da je vrhunski i nosači mašinice  karike perfektne  .jedino je lak bio problem  na proslom modelu ostalo je sve ful .U madjarskoj ima ona  stara serija daiw-e black widow  za nepuni 60  eura po komada  znači ide u cenu tri za dvesta eura 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...