Jump to content

Stapovi Do 200 Eura 3 Komada


Recommended Posts

Da li mozete da mi date neke predloge za stapove do 200 e za tri komada..mogu i polovni da dodju u obzir..trebali bi mi stapovi sa kojima bih mogao da pecam na malo vece daljine a da ne razmisljam kada stavim pva.. znaci neke varijante 3.5 lb 12 ili 13 ft.
Link to comment
Share on other sites

Imas SPRO royality carp 3.9  3.5 lb mislim da ti se oni manje vise uklapaju u taj cenovni rang, a mozes lepo da bacas sa njima. Ako mozes dodaj jos malo i uzmi CC30 prologic, njih bar imas po oglasima stalno, i s njima lepo bacas kako oces.  ;)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Za te pare ces naci i best mastere i outcaste polovne .ja bi se za polovne odlucio i to su dobri stapovi u toj klasi i cenovnom rangu a mozes nove c2 za te pare

decko trazi da baca daleko i to sa pva...ne verujem da bi c2 mogao da mu to priusti....suvise je mekan....

Link to comment
Share on other sites

Prva dva idu daleko i sa pva a c2 ide i on ali ne kao ovi prvi a i zavisi i od bacaca a sa tim srednjem klasams nemozes izaci na extremne daljine osim spod stapom a zaboravio sam da moze da doda jos malo para pa da uzme cc30 i on ide sto doosta i sa pva.
Link to comment
Share on other sites

Prva dva idu daleko i sa pva a c2 ide i on ali ne kao ovi prvi a i zavisi i od bacaca a sa tim srednjem klasams nemozes izaci na extremne daljine osim spod stapom a zaboravio sam da moze da doda jos malo para pa da uzme cc30 i on ide sto doosta i sa pva.

CC30 je vrh za pva! Slazem se....motkica boli glava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hvala vam svima i ja razmisljam mozda cc30 3,5lb 13 ft najbolje mada ste me sad malo zaintrigirali i sa ovim maverovim...jel imo neko iskustva sa njima ? :pardon:

Cini mi se da je maver malko meksi od cc30... meni se iskreno vise svidja cc30 kako je uradjen, ali i jedan i drugi su odlicni....s tim sto je cc30 po meni malo suroviji

Link to comment
Share on other sites

pa iskren da budem cc30 sam video uzivo na vodi al ga nisam koristio al mi deluje kao opak stap zaistaako se uklopis u ceni i ako nadjes cc30 ne razmisljaj nego uzimaj pecao sam jednu sezonu sa njima istapovi su brutalni i za cupanje i ta 100+sa pva

 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam CC30 12ft 3,5lb stap vrhunski za te pare, baca gde hoces, jedina mana sto sam primetio je to sto mi se par puta  kod zabacaja nailon zamrsio oko prvog sprovodinaka, sad da li je to do mene ili zbog nailona ili zbog masinice...

Samo polako mladi kolega, to se svima desi....najsmorniji deo zabacivanja, ali ja po navici uvek pogledam vrh stapa da vidim da li se najlon umotao ili nije.....Samo napred ostrog oka!

Link to comment
Share on other sites

Moze da utice masinica na mrsenje o prvom sprovodniku znaci gledano od masinice prvi ako masinica ne namotava lepo ili je sprovodnik previse blizu a ako ti mrsi na prvom vrsnom sprovodniku onda je u tebi problem pri okretanju stapa
Link to comment
Share on other sites

Mrsenje strune oko provodnika je rezultat lose strune tj uvijene ili kako bi rekli ufrckane...a to moze biti rezultat line rolera (ne mora da bude losa struna) koji se ne okrece dovoljno brzo dok masina mota ili rakete ili spomba ili neceg treceg koji se pri namotavanju okrece oko ose i usuce strunu koja pri zabacaju se obavije oko provodnika.....

Link to comment
Share on other sites

Da ne ulazimo u detalje sad . Uzroci mogu da budu dosta pocev od fixnog olova bez virble , najlona, line rolera,lose redjanje strune, pa velika spulna a mali sprovodnici itd. Znaci nije do stapa sigurno
Link to comment
Share on other sites

Nemozes uporediti alivio i cc30 nikako u bacackim mogucnostima i sa pva pogotovo a i cc suvti novu bili u 13ft 3,5 lb oko 45000 din a vidi ako mizes da nadjes polovne jeftinije mozda na 230-260 i cena ti govori da nisu u klasi sa alivio
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...