Jump to content

Stapovi Do 200 Eura 3 Komada


Recommended Posts

Cim ima dosta oglasa zapitaj se zasto ih prodaju ?

 

a da prodaju znas ko ko peca na 50-70 m pa me netreba takav stap za cupanje i za 100+. I za velike pva. I upravu je sto kaze leskovac onda sve sto se prodaje verovatno nevalja.
Link to comment
Share on other sites

pa ne moze biti dosta oglasa za Bruce and Walker Hexagraph kad u Srbiji ima jedan ili dva kompleta, jako puno ljudi peca na CC30 i kad je dosao prvi put grabio se sakom i kapom, neko je u medjuvremenu video da to nije stap za njega pa ga prodaje. To ne znaci da je los. Svaki stap ima svoju namenu i onoga kome lezi i onoga kome ne lezi. Moje misljenje je da je stap vise nego odlican. pogotovo za to za sta decko kaze da mu trebaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa sad cu malo da potrazim po oglasima...cuo sam da ima dosta oglasa cc30 stapova tako da mislim da nece biti problem da nadjem ono dti bi mi odgovaralo :)

Ja koristim CC30 13 3,5,i sa sigurnoscu ti mogu reci da su stapovi odlicni,cak i ja kao ne Bog zna kakav bacac, dostizem lepe daljine sa njim. Kad sam ih uzeo delovali su mi malo kruto ali vec na drugom pecanju sam se navikao na njih i nije tacno da su motketine,lepo rade cak i na sitnijim ribama. Bolji bacacki stap za te pare ces tesko naci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim CC30 13 3,5,i sa sigurnoscu ti mogu reci da su stapovi odlicni,cak i ja kao ne Bog zna kakav bacac, dostizem lepe daljine sa njim. Kad sam ih uzeo delovali su mi malo kruto ali vec na drugom pecanju sam se navikao na njih i nije tacno da su motketine,lepo rade cak i na sitnijim ribama. Bolji bacacki stap za te pare ces tesko naci.

Ti se naviknes jako brzo na sve sto uzmes u ruke. :give_rose:

Izvinjavam se za OFF,morao sam. . . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nekoristim te stapove i nisam rekao da su losi , nego da se raspita zasto se toliko prodaju polovni , mozda je to bas ono u cemu su losiji a Marko krivi bas to ocekuje od stapova sto ih trazi da kupi da su u tome savrseni . Cemu tolika nervoza?

Link to comment
Share on other sites

Ja nekoristim te stapove i nisam rekao da su losi , nego da se raspita zasto se toliko prodaju polovni , mozda je to bas ono u cemu su losiji a Marko krivi bas to ocekuje od stapova sto ih trazi da kupi da su u tome savrseni . Cemu tolika nervoza?

dobio si pravi odgovor zasto se ptodaju toliko. Glupi je da ponavljam pa zato sto su u startu ljudi uzimali bacacke stapove i kasnije videli da im netrebaju tako jaki stapovi. A normalno je da ih ima na oglasima kad je bila tolika potraznja za njima da cesto nisu bili na stanju po radnjama. Ako mislis da su lomljeni nisam cuo dosad. A nervoza je jer ljudi pisu o necemu sta nisu ni probali. Nemam razloga da ih velicam jer ih nemam toliko.
Link to comment
Share on other sites

Maver Genesis Extreme ce pojesti svaki navedeni stap i nov kosta oko 60e a lep,dobar na ribi,savrseno baca i 2 sezone neunistiv ;)

nemoj uporedjivati uopste te stapove sa ovim druze to dal ce pojesti neznam ali moj tata ima germine koje su fantasticne na ribi a nadzivece svdvstapove pomenute na ovom forumu. Tako da to poredjenje je glupo. A naci ces ih za 20e komad.
Link to comment
Share on other sites

Jesi li video Ganicu te stapove? dok nisam video ime bio sam ubedjen da je dao jedno 150e za komad,jedini problem kod ljudi kompleks imena,prvo ime pa ostalo....stapovi obilaze mnoge poznate brendove,laganica :)
Link to comment
Share on other sites

video baca i drug peca sa njima i stvarno nije za poredjenje sa cc30 jer je dve klase dole  ja sam realan i ne uporedjujem ja sa onim na sta ja pecam nego realno nije za poredjenje i sta bi imao da kazem nebi jer da se neko ne uvredi .opet kazem ja nemam te stapove niti pecam na njima ali nemoze se porediti , a poznati brendovima netreba pricati oni govore kvalitetom o sebi i neznaci kad se nesto desi ili ti slomi da je do kvaliteta nego do rukovanja i stim znam dosta ljude koji su nesto brendirano unistili i opet se vratili na to isto a ne na ono jeftino i tesko ili glomazno . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...