Jump to content

Monster Squid Purple


Igor Juhas

Recommended Posts

Ovo je jos jedan od onih carobnih mamaca. Bar tako kazu engleski filmici i magazini. Slicna situacija kao i sa Mainline Cell i jos par. Od silnog marketinga oko tih mamaca covek stekne utisak da je dovoljno samo da ih stavi na dlaku i ribe same uskacu u meredov. Sa cell znam sigurno da nije tako jer su mnogi probali i nisu ni bip imali. Jednostavno nije za nase uslove, za nase vode, za ph... pitanje je da li je ista situacija i sa ovim Kevinovim magicnim ruzicastim kuglicama. Da li ih je neko koristio? I jos vaznije, kako je prosao?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je bolje uzeti brasna pa sam praviti purple magic kuglice...verujem da vredi probati...ko ima para i volje...pa neka nam javi

 

Upravo tako, prvo te bojle su po meni blago receno preskupe a koliko sam ja slusao gospodina sa snimka rec je o boji koja mu je dala mnogo vise useha od ostlih boja sa jednim te istim miksom pa s toga lepo uzmes tu boju koja nije nesto skupa a miks sastavis od svojih brasna i aroma koje su proverene kod nas !

Link to comment
Share on other sites

Srkijan, citam Vase postove - toliko toga znate - prosto neverovatno! Mnogo lepo videti nekog tako mladog i lepog, a pre svega pametnog i edukovanog! :) mislio sam da sam ja stari alas po iskustvu, ali u poredjenju sa Vama - samo po godinama :) pred Vama je uspesna sezona, siguran sam! Samo napred, sve najbolje! Slobodno me kontaktirajte ako nekad bude slobodno mesto u Vasem timu! Srecno, u zdravlje! Edited by stari_alas_62
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi i posle svega nisam mogo da odolim da uzmem da isprobam 

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/tekuty-dip-nash-monster-squid-purple-food-dip-41362463-1.jpeg

 

pa ako nsu te boile tako dobre mislim da ni dip nece zaostati za njima a mnogo je povoljniji pa kad isprobam javljam rezultate ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

može da se nabavi. Pakovanje od 200gr košta negde oko 32 eura i vredi svaku centu!!! Inače da se nadovežem na temu. Kupio sam u međuvremenu monster squid boile i to u veličinama 15mm i 20mm i monster squid dip. Nisam se nešto proslavio. Na pelagićevu nije bilo ni bip, a baš smo forsirali. na divljoj vodi gde pecam takođe. Na komercijali nekoliko komada, ništa bitno. U Čonoplji jednog amura oko 9kg negde početkom decembra i to je to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

može da se nabavi. Pakovanje od 200gr košta negde oko 32 eura i vredi svaku centu!!! Inače da se nadovežem na temu. Kupio sam u međuvremenu monster squid boile i to u veličinama 15mm i 20mm i monster squid dip. Nisam se nešto proslavio. Na pelagićevu nije bilo ni bip, a baš smo forsirali. na divljoj vodi gde pecam takođe. Na komercijali nekoliko komada, ništa bitno. U Čonoplji jednog amura oko 9kg negde početkom decembra i to je to. 

Au papreno ali cuo sam da je jako mocan atraktor, bukvalno no1, imam varijantu sa dostavom za Bec pa da mi drugar donese kad bude dolazio, ali nisam siguran koliko bi me povoljnije izaslo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...