Jump to content

Brodic Za Prihranu Sa Sonarom


Recommended Posts

Interesuje me brodic sa sonarom ali ako ga neko ima i detaljnije da opise kako se ponasa i naravno ima li mana i koje su preporuke. U planu sam da kupujem i zelim iskrenu preporuku. Presudan mi je sonar da dobro radi a hranu netreba da nosi po 5 kg fovoljno je i 2×po 1 kg . I normalno da bateriju ne punim posle svaka dva razvlacenja
Link to comment
Share on other sites

Imas na kp 2 proizvoda sto se stalno reklamiraju neznam kolko su dobri.

nije to kvalitet. Ka dkupujes kupi nesto stvarno ds nemenjas stalno i gubis . I da se nerviras em sto nevalja em sto si bacio novac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako razvlacis na 200+ metara mnogo ces tacno da razvuces, prihranis bez GPS-a !

PS. a i na manju udaljenost kada imam malo talasa

znam ali kad bi razvlacio na preko 130- metara ja bi gumenim camcem . Ovo mi treba da ne gubim vreme na markitanje i mapu po nekad i 3 sata . A i na manjij daljini stavim marker obabezno a gps mu mnogo poveca cenu. Pa ako ima nesto tamo kid tebe vaso javi
Link to comment
Share on other sites

Ako razvlacis na 200+ metara mnogo ces tacno da razvuces, prihranis bez GPS-a !

PS. a i na manju udaljenost kada imam malo talasa

Vasile a koliko je precizan gps,jel si ga koristio???

jel tacan u santimetar ili u par metara... 

Link to comment
Share on other sites

Ma nema tacnije od markera - bova i kraj .sto bi platio gps. A brodic mi sa sonarom skrati i dolazak i posmatranje nepoznate vode i plus markiranje. A sto se tice hranjenja manje vise nebitno . Na novim vodama koje posetim i nemam nista od predznanja o toj vodi mnogo mi znaci tsj sonar a brodic mi manje zauzme prostor nego camac i vesla. A isto mi zavrse poso a mislim da ce cena biti tu negde. A s obzirom da sam prodao camac moracu ili brodic ili ponovo kupiti camac na vesla pa moze i to po preporuci
Link to comment
Share on other sites

Ja volim gumenjak i stari dobri pipavac....olovo 200gr sa hipronom i cvoricima na svakih 1m....gde ja napipam mesto ne moze ni jedan sonar da registruje.....ionako na svakom ozbiljnom spotu nema ribe osim kada se hrani....a kinta od sonara i gps za boile i svasta nesto..pivo obavezno...izbacuje se iz camca dzak od 20kg kukuruza zarad jedne gajbe...

Link to comment
Share on other sites

Camac za prihranu-problemi:

 

-Trajanje baterije (broj razvlacenja)

-Vetar (cak i slabiji)

-Talasi (cak i mali)

-Razvlacenje vise od jednog stapa

-Odredjivanje daljine

-Trebalo bi da ga opsluzuju dvojica dok se razvlaci...

 

Pa ti vidi... ;)

 

Za igranje (po komercijalama, ili na nekoj manjoj vodi) OK, ali samo za igranje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znaci na glasanje . Ali kako vidim vraticu se gumenjaku pa ajde i to preporucite ali nesto manje zbog transporta ali sa vecim balonima da nije poput lisicanke u koju pri talasima ulazi voda

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li odgovara kvalitet ali ima lik iz Backe Palanke (kupujem prodajem)  koji prodaje nove camce Skiper sa jednom daskom ili dve  za sedenje i raznih duzina.Imam zelju da odem da pogledam uzivo kako izlgeda, pise da je troslojni a  verujem da ne bi dao 1000 e za gumeni camac jer svaki posle nekoliko godina pocinje da bude porozan!

Link to comment
Share on other sites

ovaj sport beograd je preko 20 god, koristili su ga svi prijatelji i exjy prijatelji :) i jos je ziv :) nema bolji

 

http://i60.tinypic.com/14tx4i9.jpg

To kad je bila Yugoslavija,sve je bilo mnogo bolje! :good:  :good:  :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...