Jump to content

Šta Je Za Vas Pecanje Šarana


milivoj

Recommended Posts

Otvaram  ovu temu da bih pokušao da ilo varatim , smisao našeg naj omiljenijeg sporta.

Mnogi ce negodovati  moja izlaganja ali to je samo moj stav prema svemu  što smatram upešnim vremenom provedenim kraj drage nam vode . U potrazi i ščekivanju drage nam ribe kralja naših voda , lisca sa revira  itd .

Za mene je šaransko pecanje smisao života i svaki izlazak sa drugarima na vodu doživljavam  kao nešto uzvišeneo . Nije za mene šaranski ribolov da odemo i napravimo vašar  i sajam napijemo se dok ne popadamo, nije za mene šaranski ribolov parada pribora .      .Za mene je šaranski ribolov jedno stapanje sa prirordom oaza mira , beg u prirodu od svih problema i briga nekao se osećam sigurnije kraj vode  .Ja i moje kolege jako malo pričamo na pecanju jer  je tišina i priroda nešto sveto za nas .Naravno uživamo  i družimo se a li na nama svojstven način . Ovo su moja izlaganja i interesuju me vaša. .S poštovanjem Milivoj

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A što pecaš takmičenja, kad ti je do prirode? Tema glupa do bola. Evo, za mene je šaranski ribolov parada pribora, idem samo da bih na svoj rod pod od 800e mogao da stavim delkime od 350. Pa na njih stavim 3 free spirita, his ive, a na njima 3 basie, crne, qdx. A onda kad to uradim bacim 10ak kila boile u vodu i to one od 351e/kg. I onda uzmem i napijem se kao životinja, urlam, pevam i pravim vašar sa drugarima. Onda legnem u svoj trakker armo i je*e mi se za sve. Da li, Milivoje, očekuješ da ovo neko napiše, pobogu? Čemu ova tema, ja nemam pojma.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj forum je sve interesantniji i interesantniji sa ovakvim postovima baba smejem se ko lud na brasno ali da imamo jednu rubriku za ovakve postove da se smejemo da se ne kvare pravi topici da ipak ostane ono gore a ovakve i slicne da moderatori prebacuju u tu rubriku i nek se zove SMEJ SE NARODE. Moram jos jednom da procitam da mi ulepsa dan da cro dan budrm nasmejan
Link to comment
Share on other sites

A što pecaš takmičenja, kad ti je do prirode? Tema glupa do bola. Evo, za mene je šaranski ribolov parada pribora, idem samo da bih na svoj rod pod od 800e mogao da stavim delkime od 350. Pa na njih stavim 3 free spirita, his ive, a na njima 3 basie, crne, qdx. A onda kad to uradim bacim 10ak kila boile u vodu i to one od 351e/kg. I onda uzmem i napijem se kao životinja, urlam, pevam i pravim vašar sa drugarima. Onda legnem u svoj trakker armo i je*e mi se za sve. Da li, Milivoje, očekuješ da ovo neko napiše, pobogu? Čemu ova tema, ja nemam pojma.

 

Izvini, gde moze da se nabavi taj rod pod?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo Carp Pro, ima interni dogovor sa njima. Može zamena za nekog Mercedes ML-a. Uz moju doplatu. Čisto da kad dodjem sa svom tom predrkanom opremom, zbog koje i pecam, da se vidi raskoš. I da mogu da odvrnem muziku dok pravim vašar.
Link to comment
Share on other sites

A što pecaš takmičenja, kad ti je do prirode? Tema glupa do bola. Evo, za mene je šaranski ribolov parada pribora, idem samo da bih na svoj rod pod od 800e mogao da stavim delkime od 350. Pa na njih stavim 3 free spirita, his ive, a na njima 3 basie, crne, qdx. A onda kad to uradim bacim 10ak kila boile u vodu i to one od 351e/kg. I onda uzmem i napijem se kao životinja, urlam, pevam i pravim vašar sa drugarima. Onda legnem u svoj trakker armo i je*e mi se za sve. Da li, Milivoje, očekuješ da ovo neko napiše, pobogu? Čemu ova tema, ja nemam pojma.

 

Pa što je čitaš kada je glupa?  Što je kavariš kada je glupa ? A takmičim se zato što hoću i mogu da se takmičim ! Aman brate  što onda ideš da pecaš? To što si napisao možeš i u knezmihajlovoj da radiš  .Ili bolje otvori juvelirnicu pa prodaji rod podove pozlaćene.  I Napijaj se do mile volje niko ti nebrani . Mislim da je ovo ribolovački forum i da  je tema tu gde treba da bude . Mislim da stvarno ga pretera brate .

Link to comment
Share on other sites

A što pecaš takmičenja, kad ti je do prirode? Tema glupa do bola. Evo, za mene je šaranski ribolov parada pribora, idem samo da bih na svoj rod pod od 800e mogao da stavim delkime od 350. Pa na njih stavim 3 free spirita, his ive, a na njima 3 basie, crne, qdx. A onda kad to uradim bacim 10ak kila boile u vodu i to one od 351e/kg. I onda uzmem i napijem se kao životinja, urlam, pevam i pravim vašar sa drugarima. Onda legnem u svoj trakker armo i je*e mi se za sve. Da li, Milivoje, očekuješ da ovo neko napiše, pobogu? Čemu ova tema, ja nemam pojma.

Svaka ti je ko u Njegoša.Moderan šaranski ribolov nije ribolov nego sportska disciplina .

Link to comment
Share on other sites

Brate, masu tvojih postova sam oćutao, a imao sam što šta da izlanem. Ali ovde sam puk'o. Mislim da je tema blago rečeno glupa, prepošteni Milivoje.

P. S. Sledeći put kad hoćeš da prodaš štapove, nemoj da se zaje*beš da ih popljuješ najgrdje moguće, pa onda da moraš da vadiš kamenje iz vatre.

Link to comment
Share on other sites

Brate, masu tvojih postova sam oćutao, a imao sam što šta da izlanem. Ali ovde sam puk'o. Mislim da je tema blago rečeno glupa, prepošteni Milivoje.

P. S. Sledeći put kad hoćeš da prodaš štapove, nemoj da se zaje*beš da ih popljuješ najgrdje moguće, pa onda da moraš da vadiš kamenje iz vatre.

Pa dal si m pošten ili nisam to je moja lična stvar .Vodi ti druže računa o svom poštenju i osvojim  brigama , a mene zaobidji sa moralnim mitingoivanjima .A to što sam šljuvao pljuvao sam moje a ne tvoje .Leepo stara poslovica kaže da svako treba da zabode nos u svoje probleme . tako i ti gledaj svoja posla a mene se mani .Ako ti se nesvidjau moji postovi, ti ih ne čitaj prepošteni babavango.

Link to comment
Share on other sites

Svaka ti je ko u Njegoša.Moderan šaranski ribolov nije ribolov nego sportska disciplina .

Pa vidi, ne bih se slozio. Ja mislim da lovim sarana na moderan nacin. Lovim dobrim stapovima izgradjenim modernom tehnologijom, koristim jake masine i perfektne najlone, jake udice, ove godine planiram da eksperimentisem sa bojlama, a sve to na Dunavu Tamisu i divljim jezerima. Rod pod nemam niti cu ga kupiti u skorije vreme, ali samo iz razloga sto nemam potrebu za njim, glomazan mi je i tezak za nosenje. Kao sto imam i signalizatore ali ih ne nosim jer mi ne trebaju, pecam na zavrnut dril. Nemam milion i jednu glupost modernog pribora jer nemam za njom potrebu.

 

I jako, jako uzivam u pecanju. To sto neki ljudi imaju predstavu o modernom saranskom ribolovu kroz preskupu opremu, pravdajuci se pri tom kako ih kritikujemo mi koji nemamo para da kupimo pa nam krivo,to vec nikakve veze nema ni sa sportom ni sa prirodom a najmanje sa ribolovom. Ali dobro u tome je sto takvi brzo zavrsavaju sa pecanjem, i ostaju kuci da glancaju opremu ... ili je prodaju pa nadju novi sport za bacanje para. Duboka je to psihologija verujte.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...