Jump to content

Aks - Paznja


berisic

Recommended Posts

Evo kako gosoda iz AKS postuju paket na kome pise LOMLJIVO....Upitanju je Vodovodna cev u kojoj su bili stapovi.....Srecom pa stapovi nisu stradali.........ne mogu da verujem,da su uspeli da polome......strasno!!!!!!

pre_1411571104__image-6a4a7edf286d24e798

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

na zalost nisu samo oni takvi, svi su. igrom slucaja radim vrata do vrata sa Post Expressom i svako jutro ih gledam kad spremaju pakete za slanje i "ubacuju" u kombije. Nacin na koji se oni odnose prema robi je zaista neverovatan, a to kad pise lomljivo kao da ih jos vise inspirise na raznorazne vratolomije :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od vas meni je jedna renomirana kurirska sluzba odbila preuzimanje posiljke kada su videli da su u pitanju stapovi koji su bili extra zasticeni.  Na moje insistiranje hteli su da prihvate ali da potpisem da isva ostecenja koja nastanu prilikom transporta idu na moju dusu, kao da ja vozim a ne oni.

Link to comment
Share on other sites

Ultimativno tvrdim da nema razlike u stepenu kaubojstine izmedju kurirskih sluzbi koje rade na teritoriji Srbije. Radim u firmi koja svakodnevno koristi njihove usluge i do sada smo probali sve, aks, bex, cityexpres.......i kao sto rekoh nema razlike. Metalne kante razlupaju, izlome, izguzvaju ili izbuse, kao da su od papira, i o tome ne obaveste ni nas ni kupce kojima robu saljemo. 

Zato, bilo sta malo vrednije da kupim, odlazim da preuzmem licno. Obzirom da sam cesto na putu po celoj Srbiji to mi nije problem, a i da nisam, nikako ne bih rizikovao da mi stap ili indikatore voze ovakvi kauboji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja radim u jednoj firmi koja se bavi prodajom akumulatora,brdo akumulatora nam je vraceno.Razbijeno,probuseno,okrenuti naopacke,iscureo jedan deo kiseline.Akumulatori su vidno obelezeni kako treba da se transportuju,ali dzaba sve to kada se ponasaju kao da to kosta 100 din.i kada se im reklamira sta je uradjeno dobijemo odgovor'Nije bilo adekvatno upakovano'.Strasno.Pa smo poceli da ih ne upakivamo da majmuni vide sta je i kako da ga odlazu,i onda su opet dolazili probuseni,osteceni,curila kiselina.Plus su jos druge stvari bile ostecenje od nagrizanja kiseline.Jako zalosno sto im se ne moze nista,jer moram prvo da platis pa tek onda dobijes paket.Kazu pisi reklamaciju
Link to comment
Share on other sites

Oni su nuzno zlo pa kome se posreci da stigne bez ostecenja.Kad su pocinjali nije bilo problema sad se opustili i zaradjuju lepe pare.U inostranstvu se poboljsava usluga sa povecanjem posla dok kod nas se upropastava.Ne moze me niko ubediti da kod nas nije sve naopacke!!! :help:  :help:  :help:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dukas tu si potpuno u pravu ali to sve zavisi od radnika koji to radi,svi kukaju kako nema posla a oni sto rade onda to rade bez neke odgovornosti, pa jos kad vidim ove izjave na reklamacije od strane odgovornih ljudi u firmi ,mislim da bi tu trzisna inspekcija ili komunalna policija trebalo da poradi na takvim stvarima ! Ja sam evo u par meseci unazad porucivao dosta stvari preko Post Express-a a zadnje su bili stapovi za pecanje 3.90 i stigli su bez ostecenja kao i sve sto sam porucio ! i cini mi se da su se oni malo opametili i poboljsali uslugu i odnos prema robi koju transportuju a i brzi su u odnosu na ove pomenute privatne sluzbe ,tako da je evo imam sa njima pozitivna iskustva!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dukas tu si potpuno u pravu ali to sve zavisi od radnika koji to radi,svi kukaju kako nema posla a oni sto rade onda to rade bez neke odgovornosti, pa jos kad vidim ove izjave na reklamacije od strane odgovornih ljudi u firmi ,mislim da bi tu trzisna inspekcija ili komunalna policija trebalo da poradi na takvim stvarima ! Ja sam evo u par meseci unazad porucivao dosta stvari preko Post Express-a a zadnje su bili stapovi za pecanje 3.90 i stigli su bez ostecenja kao i sve sto sam porucio ! i cini mi se da su se oni malo opametili i poboljsali uslugu i odnos prema robi koju transportuju a i brzi su u odnosu na ove pomenute privatne sluzbe ,tako da je evo imam sa njima pozitivna iskustva!

Bravo Ralle u potpunosti smo u pravu svi koji pisemo o ovoj temi ali generalno ne mozemo da sudimo.Primecujemo,zalimo se i tu je tacka.Ljudi cine sve da se domognu posla ali da ne rade e to ne moze vise.Sto kazes Ralle za post expres  da su se opametili i jesu mada u pocetku su zaostajali za novo otvorenim privatnim.Konkurencija je poboljsala nekog,neke ce ugasiti.Trzisno ponasanje ali ovde kod nas toga nema,kao sto sam napisao.Da je nekom polomnjeno 3 skupa stapa i  da mozes da  nadoknadis stetu odmah,pa igrali bi oni na iglicama dok ne predaju paket,ovako bas ih briga bilo ko da je.

Poznajem slucajno coveka koji radi u Austriji bas to prenos robe od kuce do kuce,pa da vidimo da li  sme neko da slomi paket ako ima ambalazu staklo ili lomljivo!!!!Sve mora da nadoknadi radnik koji nosi jer ga obavezao sef za to,a mora da otvori 4 ociju kad prima robu.Svako svakog gura na odgovornost,da ne poredim kod nas kako je.

Slacemo i mi dalje robu sa njima ali propusti su svugde moguci sto je i normalno ali toliki kao kod nas su nedopustivi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Laki-zr

Ja sam imao aferu sa Beksom, Posaljem tablet coveku, on meni salje bicikl, naznacena posiljka "povratni paket" decko predao bicikl, i kurir izgubio bicikl :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...