Jump to content

Misolovka


gmboki

Recommended Posts

Imao sam nedavno na pecanju vrlo neprijatno iskustvo sa misevima. Preko noci su se uvukli u jednu torbu i napravili haos. Sve je toliko smrdelo, da je cela torba zavrsila u kanti za smece.

Zna li neko gde ima da se kupe dobre i efikasne misolovke?

Link to comment
Share on other sites

Iz mog iskustva pogotovo sa zadnjeg pecanja nema leka, sem sator sa podom na zip! I to nije sigurno da nece progristi. Ja sam probao to sa hranom ma ne jeb.. dva posto. Bilo ih je toliko da se jedan cak popeo na mene dok sam sedeo i pricao sa komsijom. Jedan je cak i u kobru usao ( taj je imao par sekundi leta pre smrti). Mada nije to bas tako naivno,mogu da prenesu par zaebanih bolesti,npr Misiju groznicu. Ni malo naivna bolest.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Ma gde su navikli pogotovo na komercijalama nema spasa bar ja mislim. Ja im rasipao i kukuruz i pelete dalje od satora i nisu ulazili u sator ali napolju po torbama na stocicima svuda su bili. Od te napasti nema spasa samo skloniti hranu u plasticnim kofama ili kkutijama
Link to comment
Share on other sites

Jos uvek trazim resenje za ove male napasnike progrizli su mi dva gumena camca, kabanicu, torbu,

cak su mi i akomulator grickali. Moracu naci neku macku koju cu voditi samnom na pecanje, ha,ha.

Link to comment
Share on other sites

Jos uvek trazim resenje za ove male napasnike progrizli su mi dva gumena camca, kabanicu, torbu,

cak su mi i akomulator grickali. Moracu naci neku macku koju cu voditi samnom na pecanje, ha,ha.

ako su ti sve to na jednom pecanju onda ce ti pojesti i macku :) nego ti dva tri macka u kola obavezno kad krenes na pecanje
Link to comment
Share on other sites

ako su ti sve to na jednom pecanju onda ce ti pojesti i macku :) nego ti dva tri macka u kola obavezno kad krenes na pecanje

Katastrofa, bio sam 5-6 dana, nisu dali oka trenuti a na sve na sta su naisli zube su ostrili.

Link to comment
Share on other sites

http://www.teapartyartists.com/wp-content/uploads/2012/07/ultimate-mouse-trap2.jpeg

 

Guglajte "bucket mouse trap", ima i dosta klipova na YouTube. Svaki šarandžija ima kofu, a za sve ostalo možeš da se snađeš na vodi (drvo i limenka, flaša)

 

Najluđi su pacovi na Miki. Nikad nisam spavao tamo, ali sam pecao jednu noć. Uglavnom je radilo na praćku - više smo bili lovci nego ribolovci :)

Link to comment
Share on other sites

Slika je sa neta a tema je mišolovka. Na revirima i onako nema spavanja - peca se aktivno i danju i noću, ali na kampovanju u divljini ako hoćeš da spavaš noću a smetaju ti dosadni miševi (ili si poveo ženu), kofa je dobra priručna mišolovka.

Pacovi sa Mike dižu kofu od 25l kad ih poklopiš, što i ne čudi s obzirom na kakvoj ishrani žive! Protiv njih ne možeš da se boriš ni praćkom. Pogodili smo ih preko 15 pomenute noći i nastavili su da dolaze! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...