Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

Na kojim pozicijama ste pecali,da li je bilo jos nekoga i kako su oni prosli?

Ako nije tajna,koja je boila radila,topiva,obicna!?

Hvala Vam unapred na informacijama

 

Ja sam bio na mestu 24. Pecala je i 15-ica, ali ne znam kako su prošli. Što se tiče bolila, na Adi je jagoda  br. 1. Ja je lično ne forsiram previše, pogotovo ne u ovo doba godine, najviše pecam na kukuruz - gumeni i šećerac. Ako prelistate temu, možete da pročitate iskustva i savete drugih kolega. Poz!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da li da kazem da sam danas bio na 24,ma jok bolje da cutim!!!

Bio sam do 12,sem tri,cetiri kidanja prilikom zabacivanja i kacenja za prokletu sajlu,nista vise....

 

Je li ko pecao lijevo od restorana, pozicije kod grana? Prosle godine sam malo tamo pecao neđe do sredine maja pa ona na poziciju 24... moje neko iskustvo

Link to comment
Share on other sites

Je li ko pecao lijevo od restorana, pozicije kod grana? Prosle godine sam malo tamo pecao neđe do sredine maja pa ona na poziciju 24... moje neko iskustvo

Nisam siguran,ali mislim da nije niko vise pecao,sme mene!

Svi kazu da je 24 najbolja,ja sam odavno pecao dok su jos bile stare sajle,a sada mi kaze momak sto radi da se drugacije zabacuje na 24,to jest vise u desni deo trougla.

Hvala na savetu,mozda cu sledeci put ici tako,mada ja vise volim ,prvo preko puta nisam siguran za broj!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mali izvestaj . Bio juce na mestu 25 pecao u granju i prvi metalni stub .  Skor jedan uhvacen desetak kila . Bilo je jos pet ekipa na mestima 1 , 3 , 24 neko je pecao pored restrana i i neki lik mislim da je na 28 .  Od prilike svi su imali po jednu dve ribe koliko sam uspeo da vidim. Sve u svemu lepo proveden dan . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bio sam juce ceo dan na adi safari. Uzivao u prelepom danu i ambijentu. Sam sam bio na jezeru i upecao jednog od 3-4 kile na duplu boilu banane od 10mm maxi baits

Forsirao hot demon, instant frenzy ali nista. Mesnate i meke boile oglodju cverglani... imao sam i dva cverglana i to jedan ogroman...

Sve u svemu prelep dan i pecanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ada Safari se svela na prelepe dane provedene u prirodi.Sve je to lepo,ali mi ribolovci ipak idemo u ribolov da bih uhvatili nesto,a ne po ovim izvestajima prosek uhvacene ribe po izlasku je 1 kom.

Vise ribe ja uhvatim u proseku na Dunavu nego sto ribe da Ada Safari.

Definitivno postoji problem sa ovom vodom i to je cinjenica...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...