Jump to content

Stapovi Za Camac Pomoc


Recommended Posts

Da odgovorim Pedji za Germine.....ja zivim u Pazovi i navescu primer da 99% Pazovackih sarandzija i Germinasa koji pecaju na Dunavu,dal camac ili obala peca bas na Germine,to jednostavno ne mozes promeniti....da sam prinudjen da biram izmedju Germine i nekog tamo levog stapa odabrao bih Germinu ali on pravu,Standard a ne ovosto danas Kinezi prodaju.....velika je razlika.
Link to comment
Share on other sites

Da odgovorim Pedji za Germine.....ja zivim u Pazovi i navescu primer da 99% Pazovackih sarandzija i Germinasa koji pecaju na Dunavu,dal camac ili obala peca bas na Germine,to jednostavno ne mozes promeniti....da sam prinudjen da biram izmedju Germine i nekog tamo levog stapa odabrao bih Germinu ali on pravu,Standard a ne ovosto danas Kinezi prodaju.....velika je razlika.

slazem se sa tobom samo pravu nemacku i po mogucstvu 270 zelenu kojoj nista ne mozes a pritom mozes povuci i traktor da ne pukne a nevodis joj racuna jer i da je zgazis nista jij nije a mozes je naci do 20e
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je neunistivost germine u kombinaciji sa cenom objasnjenje za taj fenomen.... :good:

 

Mada neki ljudi iz mog okruzenja koji su pecali nekada na germine i kleli se u njih nikada nisu pecali na druge stapove...kada su probali neke novije tehnologije brzo su germine zaboravili....ali je tacno da je mozes sve osim zgaziti kolima...sve ce preziveti bez posledica...nece se slomiti u zabacaju ni sa 200gr olovom, ni u kontri...cak ni udarcem nenamernim u ivicu camca...mislim da im ovo daje prednost......

Link to comment
Share on other sites

Pa bas to,ovi sto ih poznajem nece ni da cuju za nista drugo,ma nema sanse..oni imaju neki svoj fazon i mo's ga 'ebati :-D

Tako isto recimo one stare pecarose sa Koviljskog rita nikad neces ubediti u nista drugo osim bambusa,svi se sprdaju s njima a ljudi vade ozbiljne ribe na to....

Link to comment
Share on other sites

Kad pocne sezona ides samnom da vidis kako se peca na camcu,uglavnom su kapitalni primerci tezine 50-56kg :-D

Camac poseduje naj savremeniji sonar dostupan na trzistu :-D

Samo da vas medvjed ne zaganja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...