Jump to content

Jezero Zabar


Recommended Posts

Baca,pa nije ovaj sa slike upecao ribu.........taj se samo slikao i objavio da je klepio na banana jagodu od melega,kaze mora jer je dobio boila od Laze Kupreskog......ribu je upecao Srecko,nas drugar koji je pecao sa tim sa slike i upecao je na kombinaciju Baka Jagoda....inace je momak zamolio doticnog da skloni slike sa ribom.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da mozes i mene pitati jer sve informacije stizu do mene :-D

Losa prica je lagati na sta si upecao zarad par kila boila,valjda se secas kako sam ti napusavao gazdu pre ovog sad kad je trazio da se varaju ljudi zarad njegove slave! Ili je to tebi i dalje normalno?! Uglavnom je Srecko zamolio Baneta da ukloni sliku......

Link to comment
Share on other sites

Pa lijepo sam ja rekao. Debeli nije tarirao vagu. Jedno 25 taman moze da ima, sa sve sakom za vaganje koji je na slici ispod ribe.

 

Sa obzirom da voli da se pohvali sa tudjom ribom kao svojom, nista me ne cudi i ta kilaza.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da mozes i mene pitati jer sve informacije stizu do mene :-D

Losa prica je lagati na sta si upecao zarad par kila boila,valjda se secas kako sam ti napusavao gazdu pre ovog sad kad je trazio da se varaju ljudi zarad njegove slave! Ili je to tebi i dalje normalno?! Uglavnom je Srecko zamolio Baneta da ukloni sliku......

A gde si ti to video, sem kod njega, da je objavljeno da je riba uhvacena na Melegovu boilu. Sto mesas babe i zabe,a da si ti Melega napusio bas i neverujem,a isto tako i neverujem u ono sto dolazi iskljucivo sa tvoje strane jer i do mene stizu informacije baca preko pecanja na Dobrodolu,uvaljivanja mix-eva, .....da ne duzim svakome na obraz....

U jednom od postova i taj Srecko cestita na ulovu !?

Uglavnom neko laze i neka mu je na cast,u svakom slucaju lepa riba pa i neka je i 25kg

Link to comment
Share on other sites

Presmijesno je gledati ljude da se slikaju sa tudjim ulovima. Ja ne bi dao da se neko slika sa mojom ribom nema sanse, a isto tako nikad se ne bi ni pomislio slikat sa tudjim ulovom. To mi je bas glupost do neba!

@Olivere, mislim da je Limar mislio na gazdu prije ovog, sto je i rekao. Na nindzu iz Minhena.
 

Link to comment
Share on other sites

Presmijesno je gledati ljude da se slikaju sa tudjim ulovima. Ja ne bi dao da se neko slika sa mojom ribom nema sanse, a isto tako nikad se ne bi ni pomislio slikat sa tudjim ulovom. To mi je bas glupost do neba!

 

@Olivere, mislim da je Limar mislio na gazdu prije ovog, sto je i rekao. Na nindzu iz Minhena.

 

Moja greska nisam pazljivo citao, izvinjavam se.

Sto se tice tudjeg ulova,delimo isto misljenje

Link to comment
Share on other sites

Limar daje samo proverene informacije,riba Nema 27.100 i nije je upecao momak sa slike,nije lepo lagati A sve vise vidim da je ovo pecanje otislo u 3pm! Jako je jadno to tako raditi....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...