Jump to content

cajouseri


Recommended Posts

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja sam juce pravio tuti fruti-banana-esterblend 12.izmedju ostale hemije ovaj put sam dodao 1ml fruit cajousera.Miris boile je totalno izmenio fruit.Proslu turu iste ove arome kada sam rolao koristio sam cream cajouser i bio sam odusevljen mirisom boile (kao i saran jer sam sa ovom aromom uzeo prvo mesto na druzenju).Fruit je preterano jak.

Link to comment
Share on other sites

Meni je krem znao zahebati boile a fruit ne. Sada stavljam samo po 1ml na kilo miksa. Kada pecam bez arome onda stavljam ukupno 3-4ml na kilo u zavisnosti koju jacinu zelim ali uvek kombinaciju dva kajuzera.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja sam juce pravio tuti fruti-banana-esterblend 12.izmedju ostale hemije ovaj put sam dodao 1ml fruit cajousera.Miris boile je totalno izmenio fruit.Proslu turu iste ove arome kada sam rolao koristio sam cream cajouser i bio sam odusevljen mirisom boile (kao i saran jer sam sa ovom aromom uzeo prvo mesto na druzenju).Fruit je preterano jak.

Drugar kako doziras ove 3 arome?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
Hvala uopšte nemam predstavu koji je miris spice pošto imam samo cream a jednom prilikom sam u boili od kolege frankfurtska osetio nešto kremasto e sad??? U svakom slučaju hvala još jednom .
Link to comment
Share on other sites

Sa frankfurtskom mozes da koristis spice cajouser , a sa cream-om bi verovatno bio prvi na svetu koji bi to probao :)

Ja sam probao frankfurtsku sa krem kajuzerom i iskreno mislim da niko to ne treba da radi, do duse boila je na domacem mixu ali nista osim babuske nisam dobio cak sta vise pravio sam je za druzenje na becmenu i navukao sam samo babusku na hraniliste tako da sam morao da menjam hraniliste... Za 48h sam mozda dobio 2 ili 3 sarana a sve ostalo babaje. Probao sam je samo na toj vodi i nigde vise a mislim da je vise necu ni praviti. Ali ovako mi nije uopste lose izgledala cak sta vise i ukus je bio nekako nedefinisan....mislio sam da cu nesto da postignem ali kao sto sam rekao samo babaja :sorry:

Link to comment
Share on other sites

U sustini moze svasta da se kombinuje ali pitanje je sta ce od toga da radi ? Crem cajouser u sustini ja kombinujem sa vocem , recimo banana , jagoda, pravio sam tuti fruti , malina sa crem cajouserom  i  mogu ti reci da su rezultati ekstra , jer ti prakticno napravi brzu boilu , e sad za neke duze kampanje treba biti oprezan sa njim jer se lako pretera posto ima snazan miris . Meni se pokazao kao odlican dodatak mom mamcu .

Spice cajouser koristis uz neku mesnu aromu , Spice-zacin , e sad pitanje je da li je on presudan u dobrom mesnom miksu . Ja ga licno nekoristim .

Frankfurtska kobaja , pa neznam sa cime bi mogla da se sece jer ima specifican i jak miris , obicno tuce i garlic iz nje tako da nadvladati te sve mirise nekom vocnom aromom neverujem da je moguce , ali ako imas vremena probaj pa sta ti bog da , testiraj , muckaj . ja nebi frankfurt sekao nisacim

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao frankfurtsku sa krem kajuzerom i iskreno mislim da niko to ne treba da radi, do duse boila je na domacem mixu ali nista osim babuske nisam dobio cak sta vise pravio sam je za druzenje na becmenu i navukao sam samo babusku na hraniliste tako da sam morao da menjam hraniliste... Za 48h sam mozda dobio 2 ili 3 sarana a sve ostalo babaje. Probao sam je samo na toj vodi i nigde vise a mislim da je vise necu ni praviti. Ali ovako mi nije uopste lose izgledala cak sta vise i ukus je bio nekako nedefinisan....mislio sam da cu nesto da postignem ali kao sto sam rekao samo babaja :sorry:

Zato care sad barem imas recept za babusku i to provjeren. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...