Jump to content

Top 3 Rod Poda


Recommended Posts

Drugar je imao Nick camu nekih 2 god. i onda je pocela folija da dobija neke bobice, tako da nije mogao nozice da izvlaci ( teleskop nozice)  zaglavljivale su. pricam o NICK CAMU  ne onom u silber varijanti. Kod njega je to prelomilo da proda Nick,  Posle malo veceg razmisljanja i ubedjivanja odlucili smo se da zajedno narucimo Dayko,  A posto smo narucili 2 kom i cena je bila malo jeftinija, dobili smo ih za po nesto vise od 1000e po kom. I nace tada im se cena krecala oko 1200e.  Sada stvarno neznam koja im je cena mi smo ih uzeli 2012 kada su i izasli na trziste.    inace njega koristim samo na nekim duzim kampanjama  od 5 dana pa nadalje i gde vremenski uslovi i vetrovi znaju da budu malo neugodni,  HR. Italija

Naj veci deo ribolova pokriva  Fox Horizon; neka mini verzija Sky poda.

Link to comment
Share on other sites

Drugar je imao Nick camu nekih 2 god. i onda je pocela folija da dobija neke bobice, tako da nije mogao nozice da izvlaci ( teleskop nozice)  zaglavljivale su. pricam o NICK CAMU  ne onom u silber varijanti. Kod njega je to prelomilo da proda Nick,  Posle malo veceg razmisljanja i ubedjivanja odlucili smo se da zajedno narucimo Dayko,  A posto smo narucili 2 kom i cena je bila malo jeftinija, dobili smo ih za po nesto vise od 1000e po kom. I nace tada im se cena krecala oko 1200e.  Sada stvarno neznam koja im je cena mi smo ih uzeli 2012 kada su i izasli na trziste.    inace njega koristim samo na nekim duzim kampanjama  od 5 dana pa nadalje i gde vremenski uslovi i vetrovi znaju da budu malo neugodni,  HR. Italija

Naj veci deo ribolova pokriva  Fox Horizon; neka mini verzija Sky poda.

 

Auu brate skup Dayco bio pravo.

 

Medjutim evo koliko vidim pala mu je cijena.

 

http://www.pescafish.it/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,13136/category_id,1203/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,27/lang,/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick, Dayco..! 1000 evra...! Naravno da je 100 ljudi, 100 cudi, 100 misljenja i 100 ekonomskih mogucnosti.. ali sam mislio da ce clanovi foruma navesti 3 komada, ja vidim koji ima najvise glasova, odem-pogledam i odlucim se da kupim.

Mozda sam lose postavio temu, mozda sam trebao da kazem best bay do 250 evra!!! Vi svi opaliste u najskuplje sto postoji. Kada bi pitao za best bay auto, mislio bi na nesto sto je za prosecnog coveka u Srbiji i ocekivao nesto do 3-4 hiljade evra, a ne ferari, porse i bugati!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Molim clanove foruma da iznesu svoje misljenje. Ovde mislim na best bay, odnos cena-kvalitet-funkcionalnost-izgled!! HVALA

Mozda sam lose postavio temu, mozda sam trebao da kazem best bay do 250 evra!!! 

 

 

Dobro si ti postavio pitanje...

Sad sa ovom dopunom u finansijskom smislu jos bolje!

Mozda ce sad krenuti i odgovori vezano za pitanje? 

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se  nisam naveo u postu da se radi o CARBON verziji,  ovi standard su oko 400e u pravu si yo yo!! U Mantovi na sajmu samo je jedan bio izlozen a ovih standardnih je bilo 20-30kom na prodaji, u carbon verziji radu samo po narudzbi.  Okacicu i racun na postu samo da ga pronadjem i slikam, da ne mislis yo yo da nesto foliram!!

Nisam od onih ljudi koji misle ako nesto imaju da je to naj naj, a vidis valjda iz drugih mojih postava da nepisem mnogo po forumu i nisam neka svadjalica a naj vise sto nevolim po forumima to su neke velike rasprave.  Tako da iznosim i mane i pohvale nekih proizvoda koje uvidjam da bi kolege znali o cemu se radi.

Konkretno o navedenom Rod podu:   Kada smo ga videli na sajmu bili smo malo opcinjeni izgledom a nismo obratili paznju na par veoma bitnih stvari. A to je tezina rod poda i raspon nozica kiji ne mogu da se steluje sto su 2 jako bitne stavke zbog stabilnosti rod poda zbog cega smo ga i kupili. (Sto nije slucaj kod Sky poda koji je dosta jeftiniji a tu funkciju ima) Tako ako se nozice ne pricvrste za zemlju sa pegsovima koji dolaze uz rod pod moze se lako desiti da neki jaci vetar obori rod pod,  Sto mi se i desilo na Zapresicu. A nisu sve obale zemljane pa da mogu pegs da se lako uguraju.

Zato sam i naveo u gornjem postu da su Grand Sniper i Sky pod  naj optimalniji za sve uslove a i po zenovnom rangu.

IZVINJAVAM SE sto je tema otisla malo u OUT!!!

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se  nisam naveo u postu da se radi o CARBON verziji,  ovi standard su oko 400e u pravu si yo yo!! U Mantovi na sajmu samo je jedan bio izlozen a ovih standardnih je bilo 20-30kom na prodaji, u carbon verziji radu samo po narudzbi.  Okacicu i racun na postu samo da ga pronadjem i slikam, da ne mislis yo yo da nesto foliram!!

Radi mene to ne kacaj. Vjerujem ti, znam kako se krecu cijene tih stvari. :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

pretpostavio sam da nisi obzirom da si napisao da je best buy... po meni to je najgora kupovina ikada... infiniti je 10 klasa iznad ovog poda... na kataloskim slikama izgleda brutalno a kad ga probas uzivo vise od pet crvenih ne bi smeo da kosta 

Link to comment
Share on other sites

Nisam napisao da je best buy...nego u top 3 ali ne mora da bude ni na prvom mestu...izgleda mi interesantno...a verujem da su vecina forumasa kao ja ...da ne kupuju napamet samo zato sto interesantno izgleda.....sve treba pogledati.....nekome ne znaci nista sto je rod pod takav da se moze postaviti sa stapovima uvis...nekome ne znaci nista 300+ eura....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

jel znate staje uopste best bay??? za sto manje para da dobijes sto vise 

 

tu dolaze u prednost rod podovi koji imaju vise razlicite nacine podesavanja,koji su stabilni,koji nekostaju puno para,pokrivaju veci deo desavanja na vodi,koji imaju dobre zategace da nista neklima.To je best bay

 

e sada prema ovim stvarima fox horizont novi,prologic tri sky,daiwa koja je ista kao prologic ,ugo jedan crni su best bay

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...