Jump to content

Pomoc Pelet


ganic

Recommended Posts

Treba mi pomoc tj.kontakt telefon ako neko ima od radnji za stocnu hranu gde mogu kupiti ribnjacke pelete. Ranije sam cesto kupovao u beogradu od pancevca pa prema centru kod tempa. E sad ne idem tako cesto za bg pa mi treba kontak tel. Neke radnje gde to ima na dzakove kako sam i ranije uzimao. Hvala.
Link to comment
Share on other sites

Uvoze pelete i hranu iz Italije. Ne znam da li nesto i sami prave. Imaju pelete za razne vrste riba,razlicite granulacije. Ima peleta bogatih proteinima 50%. Cini mi se da su dzakovi od 20kg pa na gore. Nalaze se u Uzicu i salju brzom postom. Ne znam ti nista vise reci i ja sam dobio preporuku za ovo. Za vise informacija je najbolje da zoves da ti objasne sta i kako.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzimao mislim komponenta cuprija i bile super sad ima neke subotica ali nemogu doci do nijednog kontakta radnji a u proizvodnjama ne prodaju. Ako neko ima kontakt radnje gde kupuje te cuprijske ili suboticke ako ne zvacu uzice . Havala carpcarp
Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc tj.kontakt telefon ako neko ima od radnji za stocnu hranu gde mogu kupiti ribnjacke pelete. Ranije sam cesto kupovao u beogradu od pancevca pa prema centru kod tempa. E sad ne idem tako cesto za bg pa mi treba kontak tel. Neke radnje gde to ima na dzakove kako sam i ranije uzimao. Hvala.

Vidi u Carpmaniji. Tamo treba da ima

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...