Jump to content

Pomoc Oko Izabira Kreveta


sandro81

Recommended Posts

na linku je Wide boy verzija koja je šira za 15cm od standardnog modela ali i skuplja nekih 40tak evra. Dugo sam gledao ovaj krevet i ima želju da ga probam. Prvo sam ga video u jednoj radnji u Mađarskoj i čim sam legao odmah sam znao da je to to. Udoban, kvalitetan(kao i sve iz ove firme). i Ono što je meni najvažnije ravan. A onda sam ga zimus probao kod jednog momka ovde na lokalnom jezeru i spavao na njemu dve noći. Može da se sa lakoćom spakuje sa sve vrećom što je idealno za blic pecanja ili eventualno premeštanje sa pozicije na poziciju. Nisam baš sitan a opet mi je savršeno odgovarala i standardna širina. Mislim da nema potrebe za Wide Boy modelom. Gore pomenuti momak čiji sam krevet koristio ima standardni model i ima oko 140kg i spava kao beba na njemu :)

Link to comment
Share on other sites

Vise mi se svidja zed bed od ovog gore pomenutog koji je siri,mislim da je velika prednost cetri para nogu,I da li moze da se kupi samo taj donji sundjer anatomski bez zimskih letnjih vreca,I koja je cena?
Link to comment
Share on other sites

I ono sto je kolega postavio link je isto Zed bed samo varijanta wide boy. Za malo "sire" momke :) standardni zed bed je sirine 72cm a wide boy je 87cm . Nema 4 para nogu, ali veruj mi da nisu ni potrebne. Na linku gore standardni zed bed je 209e. Ne verujem da ima negde jeftinije od toga, samo moras naci nekoga da ti donese iz Njemacke :)
Link to comment
Share on other sites

Sa svojih 209cm i 135kg nisam lezao na boljem krevetu, a delim misljenje kolega koji su imali prilike da ga isprobaju. Nije izvikana marka ali je brutalno kvalitetan, stabilan i prostran - Mivardi Air8 New Dinasty

 

https://youtu.be/MOjRExfSamY

A Srki gdje kupit ovaj krevet?

Link to comment
Share on other sites

Imam Zed Bed ss3 standard model.

Opcija wide boy je prevelika tako da ko ima sator za 1 mann(kao ja)neka ni ne pokusava da je stavi unutra(probao koleginu).

Druga bitna stvar a po meni i najbitnija jeste kvalitet iste.Za svaku pohvalu kao i sve od firme Nash!!!!

Takozvani sleepsystem je fantastican od extra mekanog materijala napravljen,a cibzar je takodje extra.

Link to comment
Share on other sites

Svi ti kreveti su manje vise dobri i svako moze naci za sebe ono sto mi treba...za manje ili malo vise novaca.....ja sam koristio par puta od drugara JRC cocoon i spavao sam bolje nego kod kuce....kupio sam pro logic neki...koji je skoro pa identican jrc-u...

 

ono sto bih mozda nekada pozeleo kupiti je avid....

 

https://www.avidcarp.com/Products/Beds-Chairs/Benchmark-Beds

 

Tako da se ne treba previse uzrujavati oko toga osim sto je potrebno probati krevet pre kupovine....nista net i slicice i te varijante....nego obici kolege na pecanjima probati vise komada i traziti bas ono sto odgovara....

Link to comment
Share on other sites

Svi ti kreveti su manje vise dobri i svako moze naci za sebe ono sto mi treba...za manje ili malo vise novaca.....ja sam koristio par puta od drugara JRC cocoon i spavao sam bolje nego kod kuce....kupio sam pro logic neki...koji je skoro pa identican jrc-u...

 

ono sto bih mozda nekada pozeleo kupiti je avid....

 

https://www.avidcarp.com/Products/Beds-Chairs/Benchmark-Beds

 

Tako da se ne treba previse uzrujavati oko toga osim sto je potrebno probati krevet pre kupovine....nista net i slicice i te varijante....nego obici kolege na pecanjima probati vise komada i traziti bas ono sto odgovara....

Ovo moze dvojako da se protumaci....krevet....probati vise komada.... :sorry: :a026: :spiteful:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...