Jump to content

Banana


novomilosevo

Recommended Posts

Inace,Likvid kendi je Talin i ne moze praskasti nikad biti bolji,Banana sa 1ml likvid kendija je jako slatkog prijatnog ukusa,pakovanje 100ml imas za 100kg miksa,ima li sta lepse?! 

 

Znaci tvoj savjet je da stavljamo 1ml na kilo mix-a? U svakom slucaju hvala na savjetu. Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bananu prvi put pravio 2004. i od tada se druzimo i vidljive su razlike u strukturi miksa ali lovnost do danas nepromenjena,kao i SVE stvari u zivotu nesto od pre 10 godina i danas ne moze NIKAKO biti isto pa ni miksevi o kojima razglabamo bilo kog proizvodjaca!

Znaci po tebi nije pecala ni 2004. ili ?

Za mene malo muzike za puno para . Ako ne dodas 100 sranja nece da pipne , dok u obican domaci mix od 10 tak komponenti dodas samo aromu i aminocomplex i peca 5 puta bolje nego ovo ako je ne zavrshis do kraja . A kad je zavrsis to kraja onda su tu negde u lovnosti . Samo sto ova kosta 6 puta vise . Mada meni banana nikad i nije bila favorit , uvek sam se pre opredeljivao za jagodu nego za bananu .

U potpunosti se slazem sa Carp Yo Yo

 

Sam svoj mix pravim i pecam isto ko sto pecaju i drugi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tek sad covek sto je pitao ne zna gde bode...hhahaha...slusaj baca posto sam bio u slicnoj nedoumici...spremis lepo spod sve po ps...i ostavis malo tvrdji kukuruz na udici i kupis big shot od solara od banane i tih vockica ili jos bolje ako nadjes negde one stare pot shotove i da vidis kako peca :D

da ti stari uizegli su super i ja ih ne koristim 

Link to comment
Share on other sites

mleko u prahu

biskvitna jajcana zuta sa medom

uljana repica,

pcenicne klice

 

kod mene sada sve ide to u bananu

 

tecni dodatci

stimulin amino 10ml

black pepper 4 kapi

secret agent 0,5

 

bananu nestavljam ni aromu nit ofitial jer je ima previse u mixu

Jane jel ovo dodajes u vec gotov mix od Solara? Ono kako bi ga poboljsao?

Link to comment
Share on other sites

josh nesto za razliku stare banane i sadashnje.Ko je radio ranije zna da moras odma da je rolas kad uradis kobaje jer nabubri za par minuta od 14 na 15-16mm,sada ostavi kobaje koliko ocesh nista :)

 

 

Meni se uvek dešavalo da mi kobaja nabubri kada je rolam kada dođem u tvoje godine, ni meni neće bubriti bez hemije

Jedina razlika i kod mene je sto ne bubri sa 14ke na 16mm nego na mnogo veci fi

Link to comment
Share on other sites

Znaci po tebi nije pecala ni 2004. ili ?

Za mene malo muzike za puno para . Ako ne dodas 100 sranja nece da pipne , dok u obican domaci mix od 10 tak komponenti dodas samo aromu i aminocomplex i peca 5 puta bolje nego ovo ako je ne zavrshis do kraja . A kad je zavrsis to kraja onda su tu negde u lovnosti . Samo sto ova kosta 6 puta vise . Mada meni banana nikad i nije bila favorit , uvek sam se pre opredeljivao za jagodu nego za bananu .

U potpunosti se slazem sa Carp Yo Yo

Koliko se secam naseg razgovora ti si dobio recept,Karp i ja smo do naseg sami dosli posle izbacane 2 kante od 10 kila miksa,verujem da nisi zaboravio pricu.......

Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam naseg razgovora ti si dobio recept,Karp i ja smo do naseg sami dosli posle izbacane 2 kante od 10 kila miksa,verujem da nisi zaboravio pricu.......

Mozda si me pomesao ili mene pamcece ne sluzi nikako :) Ne secam se uopste da smo i pricali o banani . Pricao sam sa 2 lika sa foruma i to se nesto tanko secam , eto koliko mi je bilo od znacaja ili vazno :) 

Link to comment
Share on other sites

Solarova banana je alfa i omega,njihov miks i hemija su nenadjebiva kombinacija banane

Bilo nekada... Stari solarov mix top banana i sad nemaju veze sa vezom,dva sveta razlicita. Sve sto je Jane rekao tako i jeste,a sad da li ga neko bojkotuje ili ne u to ne ulazim. Stari mix je bio grublje strukture,jace boje i mirisa i kada odradis testo kompaktan,tacno je i kada spricas kobasice ako duze stoje rastu kao kvasac. Slicna ako ne i ista je prica sa squid & octopus mixom.
Link to comment
Share on other sites

Moja zapazanja jesu da mix od pre 7-8 god i ovaj od pre dve god nije isti na prvi pogled da hvali semena - hvali da boja nije ista - nije a i da su vise bubtele kobaje jesu ali u pecanju mu nisam napravio neku bitnu razliku mozda i nikakvu. Jedino da nema neka jis novija banana koju nisam nasao da se pojavila unazad dve godine posto radim na svom mixu bananu .
Link to comment
Share on other sites

mleko u prahu

biskvitna jajcana zuta sa medom

uljana repica,

pcenicne klice

 

kod mene sada sve ide to u bananu

 

tecni dodatci

stimulin amino 10ml

black pepper 4 kapi

secret agent 0,5

 

bananu nestavljam ni aromu nit ofitial jer je ima previse u mixu

jane ovo vise nije b od banane ako se slazes samnom,nakrkas peper i secret agent hacinson koji je jak i slan u pm i sta si dobio ? bananu ne svakako 

Link to comment
Share on other sites

deluje mi jako zanimljivo

 

Ja sam dugo razmisljao o onom dipu tzv. Dip 3 arome i nisam nikako mogao taj miris da provalim

Znam da je jedna aroma pomorandza a druge dve nisam provalio a nisu hteli ni da kazu

Znam i da je islo jako puno zasladjivaca,amino kiselina neka koju uzimaju profesionalni sportisti, betain i malo piva zbog fermentacije oko 50ml

Ali te druge jos dve arome nisam provalio,meni je je mirisalo kao na limun i mandragoru ili tako nesto,ili kajsiju tako nesto... Skoro sam siguran da je jedna limun

Video si da tu boilu koja dugo stoji u tom dipu nikad nisu dirali cverglani

Link to comment
Share on other sites

deluje mi jako zanimljivo

 

Ja sam dugo razmisljao o onom dipu tzv. Dip 3 arome i nisam nikako mogao taj miris da provalim

Znam da je jedna aroma pomorandza a druge dve nisam provalio a nisu hteli ni da kazu

Znam i da je islo jako puno zasladjivaca,amino kiselina neka koju uzimaju profesionalni sportisti, betain i malo piva zbog fermentacije oko 50ml

Ali te druge jos dve arome nisam provalio,meni je je mirisalo kao na limun i mandragoru ili tako nesto,ili kajsiju tako nesto... Skoro sam siguran da je jedna limun

Video si da tu boilu koja dugo stoji u tom dipu nikad nisu dirali cverglani

Nemam pojma o kojem dipu pričate ali tvoj opis me podsjeća na bergamot-možda ti pomogne da ga provališ  :good:

Link to comment
Share on other sites

Auuuuuu sto je ovolika frka juju . Ma kakva nutra kakav solar kakve p icke materine , evo brat Jane ima banana koja "razvaljuje" po takmicenjima , slusaj Jane uopste nije bilo govora dal mi sipamo arome u litrima ili vi sipate u mililitrima , ja sam samo rekao da taj mix gde sipaa blek peper i secret agent da vise nikad nije voce , (banana) eto toliko . Ps ko nema pare dajte mi 400 kg mixa !!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...