Jump to content

Banana


novomilosevo

Recommended Posts

Nemam pojma o kojem dipu pričate ali tvoj opis me podsjeća na bergamot-možda ti pomogne da ga provališ :good:

 

Ne ne nije to bergamot,ja sam u bananu kad sam pravio stavljao bergamot oil to sam i napisao u receptu ali ovo je nesto drugo

Taj dip tri arome je dugo bio velika tajna i sad je retko ko cio za njega. Izgleda da je nestalo nekog sastojka za dip pa nine uspeo da se unovci ko cuveni parfem

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mene fascinira da nitko ne zna malo mućniti glavom i pogledati što se nudi na tržištu te sastaviti neki svoj mix.

Evo jedan koji radi 

50/50 mix(vander ende, AAbaits, ili bilo koji ili čiji ako ne znate sami nešto sastaviti)

10% kikiriki brašna 

10% mlijeko u prahu(mislim na pravo mlijeko ne mliječnu zamjenicu)

5% apetit stimulator banana (može solar, VDA ,Masterbih itd)

25 mil fruit amino 

betain može prah može tekući

Fruit cajuser 1 ml

5ml banana nutrabaits -AAbaits meni osobno se pokazale bolje od solara

2 ml dairy cream

Sladilo koje imate

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene fascinira da nitko ne zna malo mućniti glavom i pogledati što se nudi na tržištu te sastaviti neki svoj mix.

Evo jedan koji radi 

50/50 mix(vander ende, AAbaits, ili bilo koji ili čiji ako ne znate sami nešto sastaviti)

10% kikiriki brašna 

10% mlijeko u prahu(mislim na pravo mlijeko ne mliječnu zamjenicu)

5% apetit stimulator banana (može solar, VDA ,Masterbih itd)

25 mil fruit amino 

betain može prah može tekući

Fruit cajuser 1 ml

5ml banana nutrabaits -AAbaits meni osobno se pokazale bolje od solara

2 ml dairy cream

Sladilo koje imate

De molim te mi napiši koji konkretno proizvođać ima banana powder kao što si naveo ovo podebljano,solar koliko znam više nema,vde nema a mislim da masterbih nije ni imao,ima li još koji drugi ??

Link to comment
Share on other sites

De molim te mi napiši koji konkretno proizvođać ima banana powder kao što si naveo ovo podebljano,solar koliko znam više nema,vde nema a mislim da masterbih nije ni imao,ima li još koji drugi ??

Ima Imperial bait powder banana :)

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

deluje mi jako zanimljivo

 

Ja sam dugo razmisljao o onom dipu tzv. Dip 3 arome i nisam nikako mogao taj miris da provalim

Znam da je jedna aroma pomorandza a druge dve nisam provalio a nisu hteli ni da kazu

Znam i da je islo jako puno zasladjivaca,amino kiselina neka koju uzimaju profesionalni sportisti, betain i malo piva zbog fermentacije oko 50ml

Ali te druge jos dve arome nisam provalio,meni je je mirisalo kao na limun i mandragoru ili tako nesto,ili kajsiju tako nesto... Skoro sam siguran da je jedna limun

Video si da tu boilu koja dugo stoji u tom dipu nikad nisu dirali cverglani

Tecna amino kiselina firme Twinlab je ta sto pricas a posto sam je koristio mogu ti reci da ima arome pomorandze i limuna u njoj....

Link to comment
Share on other sites

De molim te mi napiši koji konkretno proizvođać ima banana powder kao što si naveo ovo podebljano,solar koliko znam više nema,vde nema a mislim da masterbih nije ni imao,ima li još koji drugi ??

Jep uprav si Master nije ni imao a 5% se odnosi na njega njegovi apetit stimulatori su doziranje do 5%

Ali to je bilo iz razloga da se da neka ideja .

Meni se čak dobro pokazalo i dodavanje praškastih dipova (traper ) možeš dodati fruit apetit stimulator .

Mix koji ja koristim je jako sličan ovome sa sitnim razlikama .

Link to comment
Share on other sites

Tecna amino kiselina firme Twinlab je ta sto pricas a posto sam je koristio mogu ti reci da ima arome pomorandze i limuna u njoj....

 

Znaci ipak me moj njuh nije izneverio

To sad vec resava mnoga pitanja

Jel ta amino kiselina ima u slobodnoj prodaji,ili se to dobija u klubu ili ide na recept ili kako da se to kupi ako je za profesionalce koji su registrovani u nekom savezu kao sportisti

Link to comment
Share on other sites

Znaci ipak me moj njuh nije izneverio

To sad vec resava mnoga pitanja

Jel ta amino kiselina ima u slobodnoj prodaji,ili se to dobija u klubu ili ide na recept ili kako da se to kupi ako je za profesionalce koji su registrovani u nekom savezu kao sportisti

Tu aminokiselinu mozes kupiti u svakoj radnji koja se bavi prodajom sportskih suplemenata,mozes i on line poruciti ako te mrzi da trazis....pansport ih uvek ima na lageru a mislim da imaju prodavnicu u Bg-u.Vidim da su promenili pakovanje ambalaze ali sadrzaj bi trebalo da je ostao isti....zadnji put sam je koristio pre 2 godine :)

Link to comment
Share on other sites

Jel neko koristio Keen carp Bananu....ja sam je bio jednog kod drugara pomirisao....i stvarno se razlikuje od drugih a lepo je prolazio na nju...ali nisam imao nesto volje da je narucujem iz madjarske ...evo slika ako neko ne zna o cemu pricam pa bar malo da priblizim ?

12936754_221917121498693_194723131933158

Link to comment
Share on other sites

Mene fascinira da nitko ne zna malo mućniti glavom i pogledati što se nudi na tržištu te sastaviti neki svoj mix.

Evo jedan koji radi 

50/50 mix(vander ende, AAbaits, ili bilo koji ili čiji ako ne znate sami nešto sastaviti)

10% kikiriki brašna 

10% mlijeko u prahu(mislim na pravo mlijeko ne mliječnu zamjenicu)

5% apetit stimulator banana (može solar, VDA ,Masterbih itd)

25 mil fruit amino 

betain može prah može tekući

Fruit cajuser 1 ml

5ml banana nutrabaits -AAbaits meni osobno se pokazale bolje od solara

2 ml dairy cream

Sladilo koje imate

Sta ti je Dairy Cream? Kod nas je to bio Solarov miks fascinantnog ucinka..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...