Jump to content

Koji Uzeti?


Recommended Posts

Lepo je milance sto mu prenosis svoje utiske ali on mora da bude svestan da tvoja konstitucija tvoj nacin pecanja zabacivanja i jednostavno ukus nije isti . Jednostavno kakvo je ovo pitanje koji da uzmem pa decko sedi u auto ili na autobus i u carpologiju i probaj dace ti momci stapovevda bacis pogledas i odlucis sam . Kako ce neko virtualno da mu odredi sta da kupi.....
Link to comment
Share on other sites

Pa cemu onda onoliki komentari za raznorazne stapove Ganicu ? Da bi iole nesto skapirao o nekom stapu moras barem 2 puta izaci na pecanje i upecati i malu i veliku ribu . Ali opet mnogo znaci kad te neko bar malo uputi o nekom stapu . Ako mu nije prvi stap koji kupuje nece mu biti tesko da se odluci . 

Link to comment
Share on other sites

Pa cemu onda onoliki komentari za raznorazne stapove Ganicu ? Da bi iole nesto skapirao o nekom stapu moras barem 2 puta izaci na pecanje i upecati i malu i veliku ribu . Ali opet mnogo znaci kad te neko bar malo uputi o nekom stapu . Ako mu nije prvi stap koji kupuje nece mu biti tesko da se odluci .

 

Koji komentari , koje stapove ? Sve sto sam negde komentarisao sam koristio imao ili probao ili pecao , nista napamet. Sta si ti hteo ovim da me pitas nerazumem .

Milancetu svaka cast zeli da pomogne jer ih ima u rukama i probao itd .... A dali bi ti kupio stap da ti neko kaze na forumu taj stap je takav i takav a da ga ne uzmes u ruke i probas ?

A kao sto sam napisao ode u carpologiji ljudi mu izadju u susre maximalno daju da proba daju mu i masinicu proba da baci dali mu lezi ili ne . Kad je vec pitao za c3 to bar moze da proba . Pa ne pita on za stapove od 1000 dun kom kineze pa nije bitno nek sede posle u garazi vec o stapu koji je 15000-20000 din kom.

Link to comment
Share on other sites

Eto cak i napisao probao vadio ribu i sta ces ti da mu radis da mu objasnis dali mu odgovara dali mu lezi ili mu je tvrd na ribu . Sve sam mu reko u prvom postu sta mu odgovara ili sta mu se svidja......
Link to comment
Share on other sites

Koji komentari , koje stapove ? Sve sto sam negde komentarisao sam koristio imao ili probao ili pecao , nista napamet. Sta si ti hteo ovim da me pitas nerazumem .

Milancetu svaka cast zeli da pomogne jer ih ima u rukama i probao itd .... A dali bi ti kupio stap da ti neko kaze na forumu taj stap je takav i takav a da ga ne uzmes u ruke i probas ?

A kao sto sam napisao ode u carpologiji ljudi mu izadju u susre maximalno daju da proba daju mu i masinicu proba da baci dali mu lezi ili ne . Kad je vec pitao za c3 to bar moze da proba . Pa ne pita on za stapove od 1000 dun kom kineze pa nije bitno nek sede posle u garazi vec o stapu koji je 15000-20000 din kom.

Polako covece , kazem samo da znaci i tekako kad te neko uputi malo , polako smiri se , kazem samo onako . Imam te stapove i jesu dobri nema sta, ali kazem i ja da bi bar nesto znao o nekom stapu moras bar malo da pecas sa njim zabacis, izvadis ribu . To sam mislio . Nije dzabe kad nekog bar malo uputis u neki stap , samo sam to hteo reci . Znace ti svi komentari i te teme oko pribora . Nisam imao nameru da te prozivam nesto i da te napadam . Onako samo , pricamo malo sve okej . 

Link to comment
Share on other sites

Polako covece , kazem samo da znaci i tekako kad te neko uputi malo , polako smiri se , kazem samo onako . Imam te stapove i jesu dobri nema sta, ali kazem i ja da bi bar nesto znao o nekom stapu moras bar malo da pecas sa njim zabacis, izvadis ribu . To sam mislio . Nije dzabe kad nekog bar malo uputis u neki stap , samo sam to hteo reci . Znace ti svi komentari i te teme oko pribora . Nisam imao nameru da te prozivam nesto i da te napadam . Onako samo , pricamo malo sve okej .

 

ma ok je ali pitaju neka pitanja tj otvaraju nove teme a imaju pisano pojedinacno o svakom stapu a sad da im neko uporedjuje pa koja je mogucnost da je nekonimao sava ta tri stapa i da mu da savet pa brate vec sam pisao o tome trebas sam znati sta ti treba koje vode kakva pecanja koje daljine itd itd a onda dali ti lezi a pri tom vidis covek vec probao stapove pa ako si probao nemoze ti niko nista bolje objasniti od sebe samog ako vec imas mogucnosti da ih probas ili vidis.....
Link to comment
Share on other sites

Stapove menjam iskljucivo jer prelazim da pecam na 3 stapa, do sad sam pecao na dva i uvek mi je falio jedan.

C3 new mi je bio okej na ribi ali sam vadio ribu od 7+ kg koja je dosta borbena.

Ovamo gde ja pecam ribe su u proseku 1,5 kg,to je inace divlja voda.Ima i vecih komada ali u 3 dana udare najvise 2-3 komada.

Sto se tice daljine na koju se baca,to je maksimum nekih 60-70 metara.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...