Jump to content

da se predstavim


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko ce izdrzati ovoliko Predraga na forumu izgleda da se svi Predrazi bave CARP FISHINGOM :D

Dobro ti nama dosao P4 ili 5!

Na forumu :think: .... ali na pecanju " Peđaaaa daj jedno pivo ...." ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zovem se Sven imam 33 g i iz Ludbrega sam(Hrvatska)

Ribolovom se bavima od dana kad još ni štap u ruci isam mogao držati, a šaranskim ribolovom nekih 12-13godina.

Pošto sam aktivan na forumu iz Hrvatske i BiH odlučih se biti i na ovom vašem! Makedonci i Slovenci če me morat malo pričekat kad polovim neke rječi :D

Pozdrav svima!

Link to comment
Share on other sites

Bok svima!

 

Zovem se Matija imam 24 god. i živim u Zagrebu. Bavim se šaranolovom već dosta dugo.

Lovim najčešće na Finzuli, al ima me svuda po Hrvatskoj. Nadam se da ću uskoro uhvatit svog prvog šarana van granica Hrvatske.

Najčešće idem u ribolov da bi uz sumrak i hladno pivo samo uživo u prirodi i razmišljanju.

Osim u ribolovu uživam proučavajući Vikinšku kulturu, Nordijsku Mitologiju (sve mitologije svijeta su mi zanimljve ali Nordijska pogotovo), teorije zavjere i slične stvari.

Želja mi je posjetit neke spomenike drevnih civilizacija i mjesta gdje su se dogodile neke bitke.

 

 

Vidimo se.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
red je da se i ja predstavim,zovem se >TODOR IVANIC,iz IRIGA sam,rodjen sam 1979.god,ribolovom se bavim bukvalno od malih nogu,a ozbiljnim SARANSKIM RIBOLOVOM,3-GODINE,znaci jos uvek sam pocetnik,ali brzo ucim,svaka cast SAJT JE EXTRA.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...