Jump to content

RAKETA


Recommended Posts

Korda definitivno ali i Ugo odlichne,Spirit za blizu i Spomb za sve stuacije.Mislim da ce Spomb polako istisnuti rakete iz upotrebe,omogucava hranjenje jedne tachke bez rasipanja okolo shto je nekad vrlo bitno.
Link to comment
Share on other sites

Lete one sve zavisi od situacije na vodi,ja na primer za komercijalnu vodu gde se peca na kracim distancama 70/80m i gde je plitko kao napr.Basiana koristim Kordu,dok naprimer u(divlja voda) Borkovcu hranim na 100/120m sa Carp sistem stim sto izmenim konac i malo ga produzim tako da nema onih karakt.lelujanja sto zna ponekad da se desava.
Link to comment
Share on other sites

Lete one sve zavisi od situacije na vodi,ja na primer za komercijalnu vodu gde se peca na kracim distancama 70/80m i gde je plitko kao napr.Basiana koristim Kordu,dok naprimer u(divlja voda) Borkovcu hranim na 100/120m sa Carp sistem stim sto izmenim konac i malo ga produzim tako da nema onih karakt.lelujanja sto zna ponekad da se desava.

 

zbog tih lelujanja i kazem da mi se svidja kako je uradjena.uvek leti pravilno. misljenja su razlicita sto je normalno jer na trzistu ima mali milion vrsta i proizvodjaca i u neku ruku sve su rakete dobre u zavisnosti od situacije.

 

PS. Oznaka na ovoj raketi je najbolja.

Link to comment
Share on other sites

Daj Ceva sliku te Anaconde da vidim i ja tu raketu,kad si je ti koristio nisam vido na basiani da bacate neku posebno.(doduse ni negledam nesto ko scime baca)

 

videcu da slikam telefonom. inace zadnji put na basiani bacao sam carp sistemovu kad si ti bio a ovu mi je doneo kum iz nemacke pre mesec dana optprilike. kupljena u angel sportu. nema sta da se vidi posebno jer njenu izbalansiranost nemozes videti golim okom, bar ja mislim.svidja mi se i kako je uradjena ona zica gore, mislim na spoj zice sa telom rakete.donecu ti u radnju da vidis ako te bas toliko zanima kakva je pa ako ti se svidja nek vlada i tebi donese.za desetak dana ide nazad u nemacku, mozda.

Link to comment
Share on other sites

bravo jane svaka ti cast. vec sam hteo da idem da slikam a i sad sam trazio na sajtu angelsport i nisam je nasao.

Lepo uradjena samo nije za Basianu,meni kad se zabode ona od 450din puko bi a kamoli ta od 15/16eura to je za vece vode gde ima dubine.

Cuvaj je za dogodine kad prorade Pavlovci.

Link to comment
Share on other sites

Lepo uradjena samo nije za Basianu,meni kad se zabode ona od 450din puko bi a kamoli ta od 15/16eura to je za vece vode gde ima dubine.

Cuvaj je za dogodine kad prorade Pavlovci.

 

to si potpuno u pravu. pored nje nosim i carp sistemovu ali imam jedan problem sa njom. cesto se desava da nece da otkaci kuglicu. dali mozda znas zbog cega jer kazes da si svoju vec modifikovao?

Link to comment
Share on other sites

to si potpuno u pravu. pored nje nosim i carp sistemovu ali imam jedan problem sa njom. cesto se desava da nece da otkaci kuglicu. dali mozda znas zbog cega jer kazes da si svoju vec modifikovao?

 

Pogledaj da slucajno nisi pokrivio zicu,ako je to ok,stavi duplo vecu kuglicu, mnogo ce se bolje otkacinjati.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj da slucajno nisi pokrivio zicu,ako je to ok,stavi duplo vecu kuglicu, mnogo ce se bolje otkacinjati.

 

hvala. neverujem da je do zice jer je malo koriscena a probacu da promenim kuglicu. mozda da promenim i strunu da stavim duzu.

Link to comment
Share on other sites

ja bi licno preporucio kordu ali i jos neke savete Ivanu.Jedan od najvaznijih saveta je da obrati paznju ako ima priliku na tehnike zabacivanja nije dosta samo kupiti dobru raketu vec vezbati i samo zabacivanje.Po meni (nisam sve video) odlicnu tehniku koristi Kiza za daleko zabacivanje,Majic u svim varijantama, Kuba je car za ,,krmacu" Boza Raketa samo ime kaze itd....Ivane ako imas priliku na nekom pecanju obrati paznju na samu tehniku pojedinih pecarosa, a kasnije ces naci i raketu koja ti najvise odgovara.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...