Jump to content

RAKETA


Recommended Posts

Bila je jedna tema u jednom Hrvatskom forumu u vreme kada je spomb izaso kako da se ugradi parce stiropora da ne bi on tonuo.

Za ove nove sad siguran sam da ne tonu.

Evo moj prijatelj bambi je kupio spomb kod Nas prije 2 godine - taj ne tone 100%

Link to comment
Share on other sites

Ni meni najverovatnije zavisi kad se odkine kako pada u vodu dal se otvori il neotvori dal se upetlja od shocka il shta ja znam vec al kad ga isprobash u plicaku ne tone al kad ti se otkine uvjek potone.
Link to comment
Share on other sites

Crni Spomb tone ko sikira,odma a beli Spomb "lebdi" u gornjem sloju vode,tik ispod povrsine pa verovatno zato mnogi misle da potone..

Za taj crni neznam,

ali za beli se potpuno slazem-lebdi tik iznad povrsine i jako tesko mozes da ga vidis.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za vas, ali ja sam do sad izvukao dve na miki...mislim na spomb... i to sa dna, otvorena, puna mulja, jedva sam je iscupao, tako sam ubedjen da tone i to bas onako kako treba.

inace koristim sve kordine rakete i nema greske, pretezno sky winder

 

Sa srecom te sluzile... ;)

Link to comment
Share on other sites

beli mi je lebdeo dok nije potonu, e onda sam kupio jos jedan beli i u zadnjem delu gde su krilca sam stavio mali komad stirodura i saa nema snse da potone vec probano. ako neko nemoze da se snadje kako neka se javi slikacu mu i videce
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...