Jump to content

RAKETA


Recommended Posts

Spomb je i mama i tata i baba i deda a jedina mana malo bucna za plice vode a onda imas kordice koje su najmanje bucne a najprecizniji i najmirniji let . A krmacu uzmes da natovaris na brzinu negde blize. Ali spombu stavi deo cundjeraste papuce i nece da tone . Mada kad cesto kidas najlon i skracujes nece se kidati .
Link to comment
Share on other sites

Koristio i ja spomb veliki za velike daljine i mnogo je bilo kidanja. Za ovu godinu sam spremio Ugo raketu koju sam i pre koristio i za mene je odlična.

Dobra raketa , a nije skupa. Eventualno ovaj srednji spomb da se proba.

Link to comment
Share on other sites

Bez daljnjeg, na prvom mestu spomb. Sad sam nabavio i midi verziju koju cemo na prolece istestirati, a i nabavio opruge za dva velika havarisana, pa ih je sada u kolekciji ukupno 7. Rekao bih da sam miran sledecih par sezona. 

Odmah posle spomba dolazi korda, posebno skyraider. Veoma precizna, vrlo miran let i ne bucka mnogo. Uz spomb, jedino korde uvek nosim na vodu.

Treca i po meni najbolja za ekstremne daljine je pelzer, ali mana joj je sto se teze prazni pa je retko koristim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam Ja desetak komada pa ih mogu doneti na Debeljaci , tamo sam od 8-12tog Maja

 

http://img96.imageshack.us/img96/3634/img3629y.jpg

Ovu raketu smo dobili prosle godine na otvaranju sezone na pelagicevu , raketa je vrhunsku uradjena sto je najvaznije precizna i lepo leti .

Link to comment
Share on other sites

Sa Red mama spomb nisam imamo dobra iskustva sto se tice otvaranja i istresanja prihrane nakon izbacaja i udaranja red mame na povrsinu vode!

Hvala  drugari , na iskrenim  odgovorima .Nego Kako se pokazala korda i ugo plast.? 

Otto , dali imaš neku preporuku  za dobru raketu da nije jako skupa?

Link to comment
Share on other sites

milivoje nema dobro extra a da nije skupo, moze da izgleda super a da leti kako ne treba reko sam ti da skyraider ili liner su malo skuplje a najmirniji let  imaju i perfektno precizne i nezban sta trazis  bolje ako oces za dalje spomb i nema trece jedino free spirit krmaca za blize da drusnes dve tri rakete i kraj . ostalo je sve ostalo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poručio sam  i korde te koje si mi rekao i red mamu  pa ću da hranim tako .

red mamu stedi i puni direktno m

nemoj na mali otvotr jer se otpasti i izgubice ga . priscedjuj je

Link to comment
Share on other sites

Ugo ima odlican miran let kao I alien raketa.medjutim fora je sto mora da se puni vodom.daleko mirnije I dalje leti nego carp sistem.sad sam uzo I midi spomb.meni je taj daleko bolji nego veliki.fantasticno leti I tri lepe
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...