Jump to content

Druzenje Forumasa Jezezero Čonoplja 24-27-05.2018


Recommended Posts

Billy jel ovo znaci da je ostalo jos 1 mesto slobodno?

Tako je Nemanja, mada mislim da bi ako bude bilo potrebe mozemo da ubacimo jos jedno mesto.

Za sada prijavljene ekipe su 

  1. CT Divlji Bučak
  2. CT Mladenovac
  3. CT Enigma
  4. CT No name
  5. CT Krle
  6. CT Bubexcarp
  7. CT Exyu
  8. CT Njam Njam
  9. Ct Gama Baits -Beograd
  10. Ct Polupani
  11. CT Arena Beograd
  12. CT Cnr 
  13. CT Master enterijer Ruma
  14. CT Dukas Akademija
  15. CT Hering Vrbas
  16. CT Sumadinci
  17.  
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobio sam insajdersku informaciju da kolega Lex peca u jednoj od prijavljenih ekipa! Jos na fali Stojan i ludnica moze da pocne. hahahaha

i ja sam dobio dojavu da Njegovo visočanstvo Master odlaze kampanju i dolazi da pomogne drugu Biliju, treba mu jos jedna emisija i cirkus počinje hahhahahah

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio dojavu da je kolega Lexx u dilu sa doticnim i da je dobio 348 grama boila i zaduzenje da kad osvoji svinjsku glavu svima objavi ovu vest. Kao nagradu dobija clanstvo u ekipi u sezoni 2019 i promociju na dobro poznatom kanalu.. E jesi namazan.. C c C  :rofl:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Drugari kao sto vecina zna pecao sam na Conoplji pre praznika,riba se izmrestila ( bar one koje sam ja upecao) i lepo jede. Obisao stazu trebalo bi da sve bude ok. Bilo bi dobro kada bi svi uplatili pola kotizacije do 15.05. kako bih regulisao deo obaveza koje imam prema jezeru i kako bi videli konacan broj ekipa koje ce pecati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari blizi se druzenje. Molimo sve ekipe da ispostuju rok do 15.5 za uplate a da ako slucajno ima neko ko je odustao obavesti Billija ili mene na bilo koji nacin kako bi znali krajnje stanje jer moraju se postaviti pozicije i sve ostalo u skladu sa brojem ekipa. Hvala na razumevanju pa se druzimo uskoro!!!
Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe su 


Promena naziva ekipe Bubexcarp u CT Extreme Simanovci



  1. CT Divlji Bučak

  2. CT Mladenovac

  3. CT Enigma

  4. CT No name

  5. CT Krle

  6. CT Extreme Simanovci-------Placena kotizacija

  7. CT Exyucarp-------Placena kotizacija

  8. CT Njam Njam

  9. Ct Gama Baits -Beograd

  10. Ct Polupani

  11. CT Arena Beograd

  12. CT Cnr 

  13. CT Master enterijer Ruma

  14. CT Dukas Akademija

  15. CT Hering Vrbas

  16. CT Sumadinci

  17. CT Sarandzije Ruma-------Placena kotizacija


Link to comment
Share on other sites

Drustvo moracemo da otkazemo druzenje,8 ekipa je otkazalo ucesce,neki zbog lige cije kolo je pomereno bas za ovaj nas datum neki zbog posla... Da bar imamo 12-13 ekipa pa da ukinemo rucak i odrzimo druzenje, ovako sa 9 ekipa to je nemoguce.

Ekipe koje su uplatile novac ce isti dobiti nazad pocetkom sledece nedelje. Jako mi je zao sto se nece odrzati ovo druzenje,osmisljeno je kao pravo zezanje i druzenje ali sta je tu je bice nadam se prilike da ponovimo.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi glupo propustiti pecanje u to doba na Conoplji,jer radi lepo riba...moj predlog je da zbog placanja jezera,sve ekipe koje pecaju se odreknu rucka i troskove organizatora smanjimo da ne bi bio u minusu...pecanje na Conoplji od 74 sata za 5500din je vise nego povoljno imajuci u vidu da bilo koje druzenje od 48h na barama kosta oko 10000dinara..dajte da potvrdimo Biliju ekipe koje pristaju na to da nema rucka i da pecamo po dogovoru...

Pozdrav,CT Arena

Link to comment
Share on other sites

Situacija je sledeca,kontaktirao sam ekipe i odgovor je bio ocekivan svi su rekli da su za pecanje bez rucka. Ostalo je da odgovore dve ekipe CT CNR   i CT Master Enterijeri Ruma.



  1. CT No name----Saglasni i pecaju 

  2. CT Krle------Placena kotizacija

  3. CT Extreme Simanovci-------Placena kotizacija

  4. CT Exyucarp-------Placena kotizacija

  5. Ct Gama Baits -Beograd----Saglasni i pecaju 

  6. CT Arena Beograd----Saglasni i pecaju 

  7. CT Cnr -------Cekamo odgovor

  8. CT Master enterijer Ruma-------Cekamo odgovor

  9. CT Sumadinci----Saglasni i pecaju 

  10. CT Sarandzije Ruma-------Placena kotizacija


Link to comment
Share on other sites

Meni je neopisivo krivo sto cu propustiti ovaj hepening. Veoma sam mu se radovao i cak bio jedan od glavnih zagovornika ovakvog tipa druzenja, bez tenzije i merenja ribe i nadpecavanja. Ali, nazalost gospoda iz ssrs su se,da se blago izrazim, poigrala sa nama i kolo drzavnog prvenstva pomerili bas za taj vikend tako da smo iz tog razloga spreceni :( pa cemo umesto trske u conoplji morati da gledamo u one rolerasice na Adi, jedinu svetlu tacku tog ribolova
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...