Jump to content

Zabranjene Tehnike I Mamci Na Nasim Jezerima I Takmicenjima


rudy

Recommended Posts

cekaj mamac je mamac zar ne ? sad dali je on ziv u vidu crvica, glisti itd ili mrtav u vidu boile, kukuruza , tajgera zar nije svejedno , valjda meni kao pecarosu ili takmicaru treba ostaviti slobodan prostor pa da ja sam izaberem s cime cu pecati i na koji sistem ? E to bi bilo interesanto . Kakvo je to takmicenje kad imas vise zabranjenih stvari nego dozvoljenih . U glavi imam dve ili tri stvari o kojima razmisljjam zasto su te zabrane 

Link to comment
Share on other sites

Nema velike razlike izmedju toga sto si naveo i ''parfema'' na koji vecina ovde peca

Pa toliko onda o moralu svih nas koji smo navodno sportski ribolovci . Onda je totalni paradox oko zabrane zivih mamaca a dozvoljen je parfem ... I opet dodjes do zakljucka , neko je gore pomenuo , da je sve u stvari marketinski potez i upravo pojedinci kreiraju pravila da bi punili svoje dzepove . Jbg pa kako ti dodjes na jezero i da pecas sa sakom crvica koji kostaju 50 dinara to nemoze ...

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo da se na takmicenju dozvoli sve i onda bi svi imali iste sanse . I oni sto muvaju , oni sto bi muvali i oni sto nisu muvali .

Ili da se uvede pravilo da sudija u toku takmicenja nasumicno ide u kontrolu stapova ,bar bi se koliko toliko smanjila sansa ovima sto muljaju da urade nesto protiv pravila .

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
×
×
  • Create New...