Jump to content

Sp 2019 Juzna Afrika


Recommended Posts

pre_1549657197__51773387_102156088421464

Inače Nilski konji su po broju ubistava najveće ubice daleko ispred svih u Africi. 

Samo još treba da nekoga u C sektoru zaganja recimo krokodil dok bude sačio ribu u vodi, a tamo je plićak u dužini od 80 do 120m na većini mjesta. 

Link to comment
Share on other sites

Jel uz satore ide i puska preventivno?

Posle ovog svetskog, mi cemo ponovo komotno dobiti organizaciju

Nabavio Bošković ribu jel?

 

U JAR-u zasad sve po ps-u i nema žalbi. Sutra kreće takmičarski dio pa ćemo da vidimo hoće li neko ostat bez ulova radi uslova na stazi, ili će nekome plivači da smetaju, možda kajak neki da se nađe tu i tamo?!

Link to comment
Share on other sites

Koji su ovo šatori

Liči na oz tent ili neki njihov safari

Nije Oztent, on ima otvore kao zavjesa na pola sredine i dosta su manji od ovih. Ovo ce prije biti neki safari ko sto ti reko. 

 

pre_1549719674__51822164_245563546778482

 

Ima i ovakvih ... nisu svi isti.... 

 

pre_1549719739__51570532_245399776128192

 

pre_1549719764__51559154_245399783128192

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kristijane ne vjerujem :D

Nesto imam osjecaj da nece ni plasman neki ostvariti Bog zna kakav. Mozda se budem debelo zajebao. 

Moj tip za prva 3 mjesta je:

1. Hrvatska, 

2. Ukrajina

3. Francuska

Link to comment
Share on other sites

Kristijane ne vjerujem :D

Nesto imam osjecaj da nece ni plasman neki ostvariti Bog zna kakav. Mozda se budem debelo zajebao.

 

Moj tip za prva 3 mjesta je:

 

1. Hrvatska,

 

2. Ukrajina

 

3. Francuska

Slicno i ja nesto tipujem, osim sto bih Francusku stavio na 4 mjesto a umjesto njih Afrikance. Mozda i Rusija mjesto 5

Link to comment
Share on other sites

Slicno i ja nesto tipujem, osim sto bih Francusku stavio na 4 mjesto a umjesto njih Afrikance. Mozda i Rusija mjesto 5

Francuzi su dole vec 3 sedmice. Ne treba to zanemarit. Hrvate znam kakvi su u ovoj postavi, jako veliki radnici, a jedan dio mamaca i primame su poslali dole iz Hrvatske jako davno i preuzeli to neki dan prije treninga i imaju odlicnu logisticku podrsku i jako dobre ljude u organizaciji svega. Odradili trening i znaju kako i sta. Banaj i Hrvoje za razliku od SP-a na Adi Ciganliji, ovoga puta zapocinju takmicenje (C sektor) od samog pocetka. Bice zanimljivo vidjeti kako ce to sve izgledati. 

 

Englezi su stigli skoro, ne vjerujem da ce nesto napraviti. Rusi su takodje dole od ranije ali im ne dajem sanse nikakve pored Ukrajine, koji su po meni barem jaci. 

 

Afrikanci vec duze vrijeme nisu ona postava koja je uzimala zlato tek tako, zato ih ne vidim ovdje ni kao domacine nesto pretjerano u favoritima. 

Link to comment
Share on other sites

Francuzi su dole vec 3 sedmice. Ne treba to zanemarit. Hrvate znam kakvi su u ovoj postavi, jako veliki radnici, a jedan dio mamaca i primame su poslali dole iz Hrvatske jako davno i preuzeli to neki dan prije treninga i imaju odlicnu logisticku podrsku i jako dobre ljude u organizaciji svega. Odradili trening i znaju kako i sta. Banaj i Hrvoje za razliku od SP-a na Adi Ciganliji, ovoga puta zapocinju takmicenje (C sektor) od samog pocetka. Bice zanimljivo vidjeti kako ce to sve izgledati.

 

Englezi su stigli skoro, ne vjerujem da ce nesto napraviti. Rusi su takodje dole od ranije ali im ne dajem sanse nikakve pored Ukrajine, koji su po meni barem jaci.

 

Afrikanci vec duze vrijeme nisu ona postava koja je uzimala zlato tek tako, zato ih ne vidim ovdje ni kao domacine nesto pretjerano u favoritima.

Nista znao za Afrikance da nije ista postava, tj nisam nesto detaljno ni ispratio....

Imas li info za BIH ko peca koji sektor?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nista znao za Afrikance da nije ista postava, tj nisam nesto detaljno ni ispratio....

Imas li info za BIH ko peca koji sektor?

pre_1549747128__51847169_580540135707115

Hvala!

Nadam se da ce i BIH imati dobar plasman.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...