Jump to content

Slaganje mixeva


Recommended Posts

fenugreek

turmeric

chili powder

arome 

Secret agent RH

Agent s finkelde

 

U zamjenu može jedna kava ako bog da i sretnemo se na ribolovu

Kafu ne placam, samo alkohol :-) :-)

A srescemo se sigurno :-)

Fenugreek i turmeric? Nemam pojma sta je to, pretpostavljam neki proizvodi od Finkelde?

Nisam ih nikad koristio pa ne znam...

Ajd da i ja tebi nesto otkrijem, probaj ovo da dodas u jaja kad pravis zacinsku boilu :-)

http://www.iherb.com/Drogheria-Alimentari-Red-Pepper-Infused-Oil-2-7-fl-oz-80-ml-Discontinued-Item/50718

Link to comment
Share on other sites

hvala dukas na odgovoru 

Marli ti bese radis sa solarom ili sbs ? Nebitno koji god da je . Aj ti napisi koja su tebi top 3 sastojka 

Brate ja to nemam....al da eto napisem da od kako sam u zadnje vreme poceo sam da pravim miks osetno sam primetio da opasnu ulogu igra LT94 od Notherna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pi meni najbolja stvar od solara je oficial secret jedina stvar koja je meni uvek pravila razliku

I salt&bp enhancer na zalost nema ga vise

Pokusavao sam sam da napravim kombinaciju soli i bibera i crno bibera i zelenog... Ali nije to taj smek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nezaobilazni E12 kao aroma iz Solarove kuhinje Jeydee, i isto tako Marine 17 im je dobra stvar!
 

 

Kafu ne placam, samo alkohol :-) :-)

A srescemo se sigurno :-)

Fenugreek i turmeric? Nemam pojma sta je to, pretpostavljam neki proizvodi od Finkelde?

Nisam ih nikad koristio pa ne znam...

Ajd da i ja tebi nesto otkrijem, probaj ovo da dodas u jaja kad pravis zacinsku boilu :-)

http://www.iherb.com/Drogheria-Alimentari-Red-Pepper-Infused-Oil-2-7-fl-oz-80-ml-Discontinued-Item/50718

Turmeric je vrsta curcume, Azijski zacin.

Fenugreek imas kod Roberta Čipora koji zastupa Feedstimulants u Hrvatskoj. To je na nasem, sjeme biljke pod imenom piskavica. Odlican izvor proteina, minerala i drugih stvari.

Mislim da to Finkelde nema u ponudi kod sebe.


 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedan od dobrih sastojaka nutrin hc betain , probao sam na istom miksu sa nekim obicnim betainom i sa nutrinim i primeti se razlika . Isti miks ista hemija ista aroma , primetio sam razliku . E sad nemogu da provalim na kutijici pise 2-4 gr na pola kg miksa ja sam stavljao 5 gr ... Da li je moguce da stvarno hc poboljsava mamac . Nije neka ogromna razlika ali jeste razlika u broju riba 

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedan od dobrih sastojaka nutrin hc betain , probao sam na istom miksu sa nekim obicnim betainom i sa nutrinim i primeti se razlika . Isti miks ista hemija ista aroma , primetio sam razliku . E sad nemogu da provalim na kutijici pise 2-4 gr na pola kg miksa ja sam stavljao 5 gr ... Da li je moguce da stvarno hc poboljsava mamac . Nije neka ogromna razlika ali jeste razlika u broju riba 

 

I meni se pokazao kao vrhunska komponenta, stvarno pravi razliku :)

Link to comment
Share on other sites

Kafu ne placam, samo alkohol :-) :-)

A srescemo se sigurno :-)

Fenugreek i turmeric? Nemam pojma sta je to, pretpostavljam neki proizvodi od Finkelde?

Nisam ih nikad koristio pa ne znam...

Ajd da i ja tebi nesto otkrijem, probaj ovo da dodas u jaja kad pravis zacinsku boilu :-)

http://www.iherb.com/Drogheria-Alimentari-Red-Pepper-Infused-Oil-2-7-fl-oz-80-ml-Discontinued-Item/50718

U trgovinama zdrave hrane se nalaze

http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/piskavica

http://alternativa-za-vas.com/index.php/proizvodi/zacini/kurkuma-cudo-prirode

Link to comment
Share on other sites

Pi meni najbolja stvar od solara je oficial secret jedina stvar koja je meni uvek pravila razliku

I salt&bp enhancer na zalost nema ga vise

Pokusavao sam sam da napravim kombinaciju soli i bibera i crno bibera i zelenog... Ali nije to taj smek

Upravo so I biber enhancer da je Oktopusu onaj neponovljivi solarov smek,fantazija....red Hering bez njega ko baba bez brkova :-D

Oficijal sikret Salmon,kraj.....

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu verovati da se neki još uvek klanjaju firmi koja ima cene ko da nabavljaju sirovine sa marsa,probao sam ja njihovih stvari10-15 godina unazad,bogme i para potrošio na njihov glm,betain,nutramino ,multimino ali danas me nitko neče ubediti da  u kvalitetno izbalansiranom miksu od kvalitetnih i svežih komponenti tih par grama betaina ili glm rade razliku,ja sam tu dilemo več odavno razrešio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zbog ove Peletove tvrdnje nije me mrzelo da odem po vagu I par specija jer on ne veruje u par grama.....Solar Official Secrets dosage:1 heaped teaspoon per 6 egg...moja idealna mera je 1 kafena kasicica I ona vata 5g tih Praha,Salt&Black Pepper Enhancer dosage:1/2 to 2 taps per 6 eggs,moja idealna mera je 1 kasicica koja vata 5g tog Praha i jedno I drugo cuda cini u boilama,kida.....Solar AC1 I Krill Extract dosage:1-2 taps per 6 eggs,moja mera 1 kasicica koja mer 6g te mase,dok je bilo Pot Shot-ova da kupis na kilu miksa ubacis SAMO 1 taj dip koji tezi 26g I imas fenomenalno boilu...toliko o tome koliko ti sitni grami nisu bitni! Ja verujem da VladaBG moze potvrditi moje reci,znam gde,kako I sta peca sa navedenim stvarima I pribliznim merkama :-D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zbog ove Peletove tvrdnje nije me mrzelo da odem po vagu I par specija jer on ne veruje u par grama.....Solar Official Secrets dosage:1 heaped teaspoon per 6 egg...moja idealna mera je 1 kafena kasicica I ona vata 5g tih Praha,Salt&Black Pepper Enhancer dosage:1/2 to 2 taps per 6 eggs,moja idealna mera je 1 kasicica koja vata 5g tog Praha i jedno I drugo cuda cini u boilama,kida.....Solar AC1 I Krill Extract dosage:1-2 taps per 6 eggs,moja mera 1 kasicica koja mer 6g te mase,dok je bilo Pot Shot-ova da kupis na kilu miksa ubacis SAMO 1 taj dip koji tezi 26g I imas fenomenalno boilu...toliko o tome koliko ti sitni grami nisu bitni! Ja verujem da VladaBG moze potvrditi moje reci,znam gde,kako I sta peca sa navedenim stvarima I pribliznim merkama :-D

pa to je vec 30g :D

Link to comment
Share on other sites

Kako vam se pokazao CC Moore betain, da li je ko koristio? Dobio sam pakovanje od 1 kg pise da ide do 20g/1kg mix-a, do sada sam uvjek  uzimao samo Nutrin....

odlican je taj cc moore ja sam ga krkao nemilice i po 25 grama na kilo mixa i super je a mnogo jeftiniji od nutre 

Link to comment
Share on other sites

odlican je taj cc moore ja sam ga krkao nemilice i po 25 grama na kilo mixa i super je a mnogo jeftiniji od nutre 

 

Ja sam dobio pakovanje od 1 kg a do sada uvjek samo Nutrin sam uzimao, ako Bog da na proljece cemo probati nadam se da je makar priblizan :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Citajuci ovde na forumu dosao sam do neke meni primamljive kombinacije mikseva,a Vi mi kazite da li valja ili ne.

Nutrin Big fish+Solarov red herring+club miks!

Da li neko ima iskustva sa ovom mesavinom i u kom odnosu je mesao!?

Druga kombinacija mi je quench,vde jagoda i club!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...