Jump to content

Pop up boile


žac

Recommended Posts

Umesto mlevenog perija ja bih ipak samleo neki avion mislim da prah od aviona najbolje pluta u vodi.

Da li se to vi salite ili ste ozbiljni????

Ozbiljni Jana, naravno da postoji brašno od perja koje čak spada i pod krmiva. Bogato je popriličnim postotkom loših proteina. Sastavi dio gotovo svih kiupovnih mixeva je brašno perja.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
po meni pop up pomocno sredstvo u toku pecanja.i kao lagani podizac i kao deo taktike da se npr na mesnu boilu doda deo pop npr vocne arome da bi se zavarao protivnik u vodi da uzme mamac.kao i kod boile postoje pop up koji daje ribu a koji ne.siguran sam da svako od nas ima paletu pop up boila ali samo poneke pecaju.logicno je da ako boili na daje ribu pokusas nesto da promenis da dipujes menjas prezentaciju ili pokusa sa pop up.na solo pop up sam samo par puta dobio ribu i to odignuto od dna za par santimetara.bilo bi lepo kad bi se kolege izjasnile sa kojim pop up su imali dobre rezultat.moj favorit dzako specijal solar i jagoda ice cc moore.
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
kad idem na pecanje rolam sve i svasta, znaci minimum 5,6 vrsti boila i razlicite velicine kad bi trebao da pravim jos pop-up boile pa ovaj lep hobi bi se pretvorio u nocnu moru i spremanje bi mi trajalo najmanje 3,4 dana.Zato sam poceo da uzimam gotove pop-upove al nikako da ubodem nesto sto daje rezultat. jedine ribe sam imao na solarov octopus pop-up. imam od prologica banana-crustacean, i jos par stvari al ne mogu vola da ubodem. Jednostavno ako hocu da podignem boilu koristim foam za podizac. Da ne bi puno lutao koje kupovne pop-up boile su dobre i u kojoj kombinaciji?
Link to comment
Share on other sites

Druze nema pravila,mozesh koristiti milion kombinacija.Na istu vodu u dato vreme da radi jedna a nakon mesec dana sasvim druga.Ja uvjek nosim bar 14 vrsti pop upova i iprobavam.Kad ubodem prvu onda to forsiram.Znam dosta ljudi koji nose bar 3 x od mene
Link to comment
Share on other sites

Ah..kad nije tako, kao i svaka druga boila koja ima svoje vreme i mesto, tako i pop-up boila, taman kad mislis da si skontao neke stravri i da si pronasao svoj mamac sl. put nece da ponovi, i gde smo, tu smo, na pocetku smo i tako u krug :lolu: konstano nadmidrivanje. Moram nabaviti citavu kolekciju raznih kuglica i sve isprobati valjano, pa cu imati i stogod pametno da kazem, zasad imam samo da upitkujem. :hi: :geek: :blush:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ja na sam pop up nisam nikad imao udarac,bar da sam ribu izvadio,doduše nisam joj ni davao mnogo minutaze,ali na snowmena mi bas dobro grize skoro pa svuda,doduše zadnjih godinu dve ja obavezno na jednom stapu drzim ovu kombinaciju,tako da joj je dato i vreme i sansa i stvarno radi.sad bi mogli da popricamo sta vi mislite o kombinovanju lezeceg i dignutog boila.kod mene je to obicno neka mesna boila na dnu od 18mm i pop up od 14mmm ili neko voce ili neki zacin.lovne popup su mi za sada(ustvari kombinacije) pink pepper,pineapple-nbytric,RH mango.pineapple.banana.a na dnu mi obicno stoji sqvid.octopus,M1,fresh smoked salmon,neke trigge...a i one su opet isecene,tako da je to igrankai ocigledno da ga ne odbija bas razlicitost na dobrom spodu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Prilicno sam nov, pa tako da mnogo teme mi se nepoznate, pa pomoc ovog foruma koe izobiluje sa mnogo informacije i stvarno dobri ljudi koi zele da pomogne u svakom smislu sirim svoje znaenje. Nisam mnogo aktivan od pricini sta nemam mn iskustva da podelim, a nadam se da to ce se promeniti. U vezi sa tema malo me zbunilo to brasno od perja,to je bio nov poim za mene, pa sam trazio malo po netu i sam nasao ovu stranu.

http://www.aikbt.rs/proizvodi/brasno-od-hidrolizovanog-perja/

Mozda na nekome ovo ce da mu pomogne.Pozdrav iz Makedonije

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...