Jump to content

Basiana Donji Petrovci


prdaaa

Recommended Posts

Prekljuce proveo dan na ovoj vodi.

Video se sa Micom i upoznao sa Griletom i Mecanom.

Sta da kazem jako mi je zao sto je moralo doci do ove promene,

ali sam i veoma zadovoljan sto ce i dalje sve funkcionisati kao i do sada sa koliko cujem dosta dobrih novina. :pivopija1:

Jos jedan veliki pozdrav Mici i Zdenki i puno uspeha u radu Griletu i Mecanu.

 

I da se pohvalim sa prvom ribom ove sezone.

 

4f571d350448a_prvi2012mart05.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Al' si namastio,ja cuo da si imao 5-6 komada 8)

Al' si namastio,ja cuo da si imao 5-6 komada 8)

Milose trebao si da dodjes i da vidis imali smo 6 kom dok je igor bio tu....tako da nemoj da mlatis praznu slamu
Link to comment
Share on other sites

Ne mlatim ja praznu slamu,nego sarane kad odem na pecanje. Ne znam jel si cuo nekad za zajebanciju i salu,ili u Pazovi toga nema.

Ne mlatim ja praznu slamu,nego sarane kad odem na pecanje. Ne znam jel si cuo nekad za zajebanciju i salu,ili u Pazovi toga nema.

otkud znam sta mislish...ja mislio ti ozbiljan decko kao i uvek :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Danas prelep dan na basijani uz rostilj i dobro drustvo...riba je pocela lepo da radi mi danas na 5-ici 12 komada..1 2 3 su takodje lepo prosli...

 

Au kume ala ga pretera nisam znao da se na basiani ulov utrostrucuje :rofl: znaci li to da sam i ja onda ulovio cetiri kom. i ako je moj ulov bio ovo cudo

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/Slika002.jpg

 

koga sam slcajno zakacio prilikom vadjenja :good:

Link to comment
Share on other sites

Au kume ala ga pretera nisam znao da se na basiani ulov utrostrucuje :rofl: znaci li to da sam i ja onda ulovio cetiri kom. i ako je moj ulov bio ovo cudo

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/Slika002.jpg

 

koga sam slcajno zakacio prilikom vadjenja :good:

Au kume ala ga pretera nisam znao da se na basiani ulov utrostrucuje :rofl: znaci li to da sam i ja onda ulovio cetiri kom. i ako je moj ulov bio ovo cudo

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/Slika002.jpg

 

koga sam slcajno zakacio prilikom vadjenja :good:

Pa i to je bre riba sve se racuna molim lepo
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Koju boilu ili mozda kukuruz najbolje uzima na Basijani i jel ima nocno pecanje?

boilu je poceo da uzima mada jos je kukuruz na prvom mestu,nocno pecanje postoji ali se morate javiti na broj tel 060-0-477-321 radi zakazivanja.Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
u nedelju idem na ovo jezero da zabacim. prvi put tamo pecam. ima li neko da je pecao tamo dok su bile ove vrucine? tj radi li riba? pozicija br 2 je bila jedina slobodna. ima li neki savet o poziciji, mamcima, tehnici za ovo jezero za mene kao pocetnika? e da i dali je ono malo jezerce zavrseno sa strane?
Link to comment
Share on other sites

veliki mulj,cverglan u izobilju...ako 15 minuta nemas ribu znaj da nemas ni mamac na dlaci...cverglan ga je pojeo...pecali smo milancheshow i ja relativno skoro imali smo nekih 10ak riba,pozicija dva ima malo i hlada,ponesi kuuruze obavezno,jer ce posle nekog vremena poceti da te nervira prozdrljivost cverglana...ali nemoj to da te pokoleba jer ima i puno sarana i to lepih...prelepa voda...ja sam pecao na pola,milanche ka drugoj obali,na poziciji 3,lepo pecali obojica s'obzirom da ne poznajemo vodu...Bistro
Link to comment
Share on other sites

e to su mi prave informacije cero! i ja cu negde na pola bacati posto nemam alat za daleko. ponecu ja i suncobran za svaki slucaj. kukuruza ima fala bogu :-):-). meni nije sada ulov toliko bitan koliko da odem da odmorim malo dusu na pecanju. posla mi je pun k! nisam pecao preko 2 meseca a malo je falilo da nisam mogao bi ovaj put otici pecati. ako sta upecam super :-). kad sam zvao rece mi neko preko tel da su levo i desno od mene ekipe takmicara pa mi mozda bude otezano da upecam nesto.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...