Jump to content

Basiana Donji Petrovci


prdaaa

Recommended Posts

Sve je pomereno za 8.04.2010 sto se tice ubacivanja onih 1400 kg .Znaci u Cetvrtak ako se opet nesto neizjalovi valjda nece.A ona tura 15+ od 30 -tak kom na kraju meseca,ali prvo ovo pa cemo onda videti sta dalje.Taman ce stici riba dan pred prvi CARP CUP na BASIANI videcemo da li ce pecati.Ako i nebude pecala ta ima dosta stare :violin:

Da li je bilo poribljavanja?

Link to comment
Share on other sites

taj ako ima tri kile ja ga pojedem :twisted:

 

 

Ima malo više 3.65 :lol: ja ih juče video :mrgreen:

 

živi bili pa da se uskoro ponovo sretnemo ali sa većim užitkom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
i juce EXTRA pecanje Nesa Bosanac na 14 imao je 15-12 izvadjenih ja na 13. imao sam od 11-9 ali bez hranjenja nekog velikog ,Mecac dok sam ja bio 7 kom na 12.Na 9 su bili neki momci iz Beograda imali su isto dosta komada .Sve u svemu posle katastrofalnog proslog vikenda ove nedelje cele je riba ubijala a uzima je sve sto joj se ponudi,jedino nismo probali kuruz.
Link to comment
Share on other sites

Bio malo danas da vidim ima li sta tamo od te price.

Ma nema tamo ribe,preko dvadeset kila.

Ono je katastrofa,nesto sam probavao pa vezivao udice i reko aj sad da malo ozbiljnije probam.

Za cetrdeset minuta dvanaest komada,vidim da nije to za mene spakujem pribor i aj kuci

Link to comment
Share on other sites

Steta je Prdo sto samo ti i ja nesto lepo kazemo o tom jezeru a gde su drugi koji su bili danas .Pa svi su imali od 5/6 do 30/pa neki cak i 40 kom i to sarana od 3,5 kg pa nadalje do 12 kg a naravno da ima i vecih .Nema nam Zareta danas je dobio upalu misica ,Srki i Macak isto tako pa jel malo0 imati 40 riba za nepuna 24 casa .Eto niste mi verovali da riba radi ali zato Bosanac i ja opet u Utorak pa nove boile pa jedan lopata hrani a drugi samo stoji kod stapova i pici.
Link to comment
Share on other sites

Tamo nema pecanja sa hranjenjem,mozda deluje glupo ali mi nedostaju jezera na kojima se moglo upecati do maksimalno pet sest riba na dan.

Volim otici amo sto mi je blizu i zato sto su ok ljudi,ali previse je to ribe.

Od sada tamo pecam na solo mamce i pravicu boile kao one velike klikere pa sta dodje,treba malo i uzivati a ne satirati se od vadjenja riba.

Jos dok naraste ono drvece bice stvarno ekstra,a i lako im je bilo kad su imali dobru osnovu.

Link to comment
Share on other sites

Steta je Prdo sto samo ti i ja nesto lepo kazemo o tom jezeru a gde su drugi koji su bili danas .Pa svi su imali od 5/6 do 30/pa neki cak i 40 kom i to sarana od 3,5 kg pa nadalje do 12 kg a naravno da ima i vecih .Nema nam Zareta danas je dobio upalu misica ,Srki i Macak isto tako pa jel malo0 imati 40 riba za nepuna 24 casa .Eto niste mi verovali da riba radi ali zato Bosanac i ja opet u Utorak pa nove boile pa jedan lopata hrani a drugi samo stoji kod stapova i pici.

 

Da me ne shvatite pogresno lepa je to voda i riba je aktivna,ali sta je tu lepo 40ak kom na dan pa to posle 4-5 riba izgubi draz....mozda gresim?

Link to comment
Share on other sites

Nemojte me pogresno shvatiti ali ko nezeli da peca kao na takmicenju onda nehrani nego solo mamac i onda je to druga prica.Ne mora da znaci ni da onaj koji nahrani mora da se naubija ali ja pisem kako je vec nekoliko dana pre podne riba slabo radi a onda od podne krene da ubija zasto nemam pojma ali je tako.

Upravo sam zvao Limun je na vodi pet pecarosa do malo pre ni ribe a posle 15 min javlja svako po 1 ribu i on dve ,znaci udarao je u prakticno isto vreme , kao nekada na Borkovcu iPavlovcima .A do veceras videcemo ko zna sta ce biti mozda ce mu ova promena vremena i zasmetati ,pa malo stane.

Link to comment
Share on other sites

Opet sam danas bio na vodi nas cetvorica ukupno 60/tak riba prosecne tezine 5 kg i jos 20-tak pustenih ne nasom voljom .Lepo uzivanje videcemo da li ce riba tako pecati i za vikend na takmicenju ali ako bude pecala i upola kao ovih dana bice tu mrsenja komsijskog.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Ne znam zašto se stalo sa komentarima? Ja sam danas bio prvi put otkako su novi vlasnici.Ljudi su sasvim O.K.Jezero je prelepo, ima dosta ribe ali je danas slabo radila.Vreme je bilo strašno teško.Biće sigurno bolje kad malo zahladi.Svima bi preporučio da dodju da pecaju da se opuste,odmore,nauzivaju.Ja sigurno dolazim čim uhvatim prvi "luft".Veliki pozdrav!
Link to comment
Share on other sites

Za pocetak veliki pozdrav Pedji i Mici koji se veoma trude da Basijana bude prelepo mesto za pecanje.Bio sam ove godine minimum deset puta i svaki put sam se vracao prezadovoljan.Imao sam lepe sarane preko 10kg,a u proseku ostali su oko 5kg.Ovaj prosek oko 5kg ce se povecavati jer ce vremenom dolaziti krupniji primerci.Ovih dana treba da bude postavljeno i osvetlenje tako da bi nocu sva mesta bila pod reflektorima.Sve u svemu treba posetiti ovu vodu.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 6 months later...

Moraces da rezervises sto pre ,danas smo bili na pecanju i ljudi zovu da se obezbede za prvi maj.

Inace je riba radila onako ,vetar je duvao kao na takmicenju uzas jedan,bilo je par riba uglavnom sitnijih tri cetiri kiograma i po koja veca,cverglan se primirio,svega par komada ujutru i oko jedanaest je totalno prestao raditi.

Link to comment
Share on other sites

Lepo druženje. Konačno videh Prdu, Maxa, Debelog Sremca, Alexu...

 

6 udaraca i 4 realizacije. Sve u svemu odlično. Šteta za vreme u nedelju ali ima dana. :drinks:

 

Kombi i šator, dobitna kombinacija. :lolu:

 

 

http://ultraphoto.org/images/xacftacwmh94mnjwcxuq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...